Koninklijke Algemene Vereniging van Vriendenclubs  •  Afdeling Tennis
kalender dames 2024 - vrijdag 12 juli 2024

 

12/07/2024                        
                         
                         
DAMES 1                        
              pl ploeg w pt    
Boom 1   16 u.   dond     1 Peerdsbos 1 9 32    
Brabo 1   15 u.   dinsd     2 Emblem 1 9 26    
Den Otter 1   14 u.   dond     3 Peerdsbos 2 8 25    
Emblem 1   14.30 u. maand   4 Laagland 1 9 24    
Kalmthoutse 1 16 u.   dond     5 Den Otter 1 9 19    
Laagland 1   15 u.   dinsd     6 Zevenbergen 1 7 16    
Peerdsbos 1   15 u.   dond     7 Brabo 1 6 15    
Peerdsbos 2   15 u.   vrijd     8 Stabroek 1 6 14    
Stabroek 1   15 u.   vrijd     9 Boom 1 7 13    
Zevenbergen 1 15 u.   dond     10 Kalmthoutse 1 8 11    
                         
dinsdag   16/apr   15 u.   Laagland 1   Stabroek 1   3 2  
donderdag   18/apr   15 u.   Zevenbergen 1 Den Otter 1   2 3  
donderdag   18/apr   16 u.   Boom 1   Kalmthoutse 1 5 0  
vrijdag   19/apr   15 u.   Peerdsbos 2   Peerdsbos 1   3 2  
                         
dinsdag   23/apr   15 u.   Brabo 1   Emblem 1   3 2  
dinsdag   23/apr   15 u.   Laagland 1    Boom 1   5 0  
donderdag   25/apr   14 u.   Den Otter 1   Kalmthoutse 1 5 0  
donderdag   25/apr   15 u.   Peerdsbos 1   Stabroek 1   3 2  
vrijdag   26/apr   15 u.   Peerdsbos 2   Zevenbergen 1 5 0  
                         
donderdag   2/mei   14 u.   Den Otter 1   Emblem 1   3 2  
donderdag   2/mei   15 u.   Zevenbergen 1 Laagland 1   5 0  
donderdag   2/mei   16 u.   Boom 1   Peerdsbos 1   0 5  
donderdag   2/mei   16 u.   Kalmthoutse 1 Brabo 1   5 0  
vrijdag   3/mei   15 u.   Stabroek 1   Peerdsbos 2   2 3  
                         
maandag   6/mei   14.30 u. Emblem 1   Zevenbergen 1 5 0  
dinsdag   7/mei   15 u.   Brabo 1   Laagland 1   2 3  
vrijdag   10/mei   15 u.   Peerdsbos 2   Boom 1   5 0  
vrijdag   10/mei   15 u.   Stabroek 1   Den Otter 1   5 0  
                         
dinsdag   14/mei   15 u.   Laagland 1   Den Otter 1   3 2  
donderdag   16/mei   15 u.   Peerdsbos 1   Brabo 1   2 3  
donderdag   16/mei   16 u.   Kalmthoutse 1 Emblem 1   0 5  
                         
dinsdag   21/mei   15 u.   Laagland 1   Kalmthoutse 1 2 3  
donderdag   23/mei   14 u.   Den Otter 1   Peerdsbos 1   0 5  
donderdag   23/mei   15 u.   Zevenbergen 1 Stabroek 1   2 3  
vrijdag   24/mei   15 u.   Peerdsbos 2   Emblem 1   0 5  
                         
maandag   27/mei   14.30   Emblem 1   Laagland 1   0 5  
dinsdag   28/mei   15 u.   Brabo 1   Peerdsbos 2        
donderdag   30/mei   16 u.   Boom 1   Den Otter 1   5 0  
donderdag   30/mei   16 u.   Kalmthoutse 1 Zevenbergen 1 0 5  
                         
dinsdag   4/jun   15 u.   Laagland 1   Peerdsbos 1   0 5  
donderdag   6/jun   14 u.   Den Otter 1   Peerdsbos 2   3 2  
                         
donderdag   13/jun   15 u.   Peerdsbos 1   Emblem 1   5 0  
donderdag   13/jun   15 u.   Zevenbergen 1 Boom 1        
donderdag   13/jun   16 u.   Kalmthoutse 1 Peerdsbos 2   0 5  
                         
maandag   17/jun   14.30 u. Emblem 1   Stabroek 1   5 0  
dinsdag   18/jun   15 u.   Brabo 1   Boom 1   5 0  
donderdag   20/jun   15 u.   Peerdsbos 1   Kalmthoutse 1 2 3  
                         
maandag   24/jun   14.30 u. Emblem 1   Boom 1   2 3  
donderdag   27/jun   15 u.   Zevenbergen 1 Brabo 1        
                         
donderdag   4/jul   14 u.   Den Otter 1   Brabo 1   3 2  
donderdag   4/jul   15 u.   Peerdsbos 1   Zevenbergen 1 3 2  
vrijdag   5/jul   15 u.   Peerdsbos 2   Laagland 1   5 0  
                         
vrijdag   12/jul   15 u.   Stabroek 1   Brabo 1        
                         
donderdag   18/jul   16 u.   Boom 1   Stabroek 1        
                         
vrijdag   9/aug   15 u.   Stabroek 1   Kalmthoutse 1      
                         
Dames 2                        
              pl ploeg w pt    
Aartselaar 1   15 u.   dond     1 Gym 1 8 33    
Gym 1   13.30 u. dinsd     2 T Sas 1 7 30    
Kooike 1   15 u.   dinsd     3 MTC 1 8 29    
Laagland 2   15 u.   vrijd     4 Laagland 2 6 17    
MTC 1   15 u.   dinsd     5 Aartselaar 1 7 17    
7e Olympiade 1 15 u.   vrijd     6 7e Olympiade 1 8 17    
Peerdsbos 3   15 u.   maand   7 Kooike 1 8 12    
Rommersheide 1 11 u.   dinsd     8 Rommersheide 1 8 12    
T Sas 1   14 u.   vrijdag   9 Peerdsbos 3 8 3    
                         
dinsdag   16/apr   13.30 u. Gym 1   Aartselaar 1   5 0  
vrijdag   19/apr   15 u.   Laagland 2   Kooike 1   5 0  
vrijdag   19/apr   15 u.   7e Olympiade 1 MTC 1   3 2  
                         
dinsdag   23/apr   11 u.   Rommersheide 1 T Sas 1   0 5  
dinsdag   23/apr   15 u.   Kooike 1   Gym 1   2 3  
donderdag   25/apr   15 u.   Aartselaar 1   7e Olympiade 1 3 2  
vrijdag   26/apr   15 u.   Laagland 2   Peerdsbos 3   5 0  
                         
maandag   29/apr   15 u.   Peerdsbos 3   7e Olympiade 1 3 2  
dinsdag   30/apr   11 u.   Rommersheide 1 Gym 1   0 5  
donderdag   2/mei   15 u.   Aartselaar 1   Kooike 1   3 2  
                         
dinsdag   7/mei   15 u.   Kooike 1   Peerdsbos 3   5 0  
woensdag   8/mei   15 u.   MTC 1   Laagland 2   5 0  
vrijdag   10/mei   15 u.   7e Olympiade 1 T Sas 1   0 5  
                         
vrijdag   17/mei   15 u.   7e Olympiade 1 Rommersheide 1 5 0  
                         
dinsdag   21/mei   13.30   Gym 1   MTC 1   3 2  
dinsdag   21/mei   15 u.   Kooike 1   Rommersheide 1 0 5  
vrijdag   24/mei   14 u.   T Sas 1   Peerdsbos 3   5 0  
                         
                         
maandag   27/mei   15 u.   Peerdsbos 3   Gym 1   0 5  
dinsdag   28/mei   11 u.   Rommersheide 1 Peerdsbos 3   5 0  
dinsdag   28/mei   15 u.   Kooike 1   7e Olympiade 1 3 2  
donderdag   30/mei   15 u.   Aartselaar 1   T Sas 1   3 2  
vrijdag   31/mei   15 u.   Laagland 2   Rommersheide 1 5 0  
                         
dinsdag   4/jun   13.30 u. Gym 1   7e Olympiade 1 5 0  
                         
maandag   10/jun   15 u.   Peerdsbos 3   MTC 1   0 5  
                         
vrijdag   14/jun   14 u.   T Sas 1   Gym 1   3 2  
                         
maandag   17/jun   15 u.   Peerdsbos 3   Aartselaar 1   0 5  
dinsdag   18/jun   13.30   Gym 1   Laagland 2   5 0  
dinsdag   18/jun   15 u.   MTC 1   T Sas 1   0 5  
                         
dinsdag   25/jun   15 u.   MTC 1   Kooike 1   5 0  
woensdag   26/jun   15 u.   MTC 1   Aartselaar 1   5 0  
vrijdag   28/jun   14 u.   T Sas 1   Kooike 1   5 0  
vrijdag   28/jun   15 u.   7e Olympiade 1 Laagland 2   3 2  
                         
dinsdag   2/jul   11 u.   Rommersheide 1 MTC 1   0 5  
                         
vrijdag   29/jul   14 u.   T Sas 1   Laagland 2        
                         
vrijdag   16/aug   14 u.   Laagland 2   Aartselaar 1        
                         
DAMES 3                        
              pl ploeg w pt    
Borgerweert 1 15 u.   maand   1 Den Otter 2 7 32    
De Chalet 1   14 u.   maand   2 Stabroek 2 7 24    
Den Otter 2   14 u.   dond     3 Borgerweert 1 7 20    
Gym 2   13.30   dinsd     4 Rommersheide 2 6 17    
MTC 2   15 u.   vrijd     5 TC 80 1 6 14    
Rommersheide 2 15 u.   vrijd     6 De Chalet 1 6 8    
Stabroek 2   15 u.   vrijd     7 Gym 2 6 6    
TC 80 1   15 u.   dond     8 MTC 2 5 4    
Witte Duivels 15 u.   maand teruggetrokken          
                         
donderdag   18/apr   15 u.   TC 80 1   Stabroek   3 2  
                         
dinsdag   23/apr   13.30 u. Gym 2   Den Otter 2   0 5  
vrijdag   26/apr   15 u.   MTC 2   Borgerweert 1 0 5  
vrijdag   26/apr   15 u.   Stabroek 2   Rommersheide 2 3 2  
                         
maandag   29/apr   14 u.   De Chalet 1   Borgerweert 1 2 3  
donderdag   2/mei   14 u.   Den Otter 2   De Chalet 1   5 0  
                         
maandag   6/mei   14 u.   De Chalet 1   MTC 2   3 2  
maandag   6/mei   15 u.   Borgerweert 1 Den Otter 2   0 5  
dinsdag   7/mei   13.30 u. Gym 2   Stabroek 2   2 3  
vrijdag   10/mei   15 u.   Rommersheide 2 TC 80 1   2 3  
                         
maandag   13/mei   15 u.   Borgerweert 1 Rommersheide 2 2 3  
vrijdag   17/mei   15 u.   Stabroek 2   De Chalet 1   5 0  
                         
vrijdag   24/mei   15 u.   Stabroek 2   MTC 2   5 0  
                         
maandag   27/mei   14 u.   De Chalet 1   Rommersheide 2 0 5  
dinsdag   28/mei   13.30 u. Gym 2   Borgerweert 1 0 5  
donderdag   30/mei   14 u.   Den Otter 2   TC 80 1   5 0  
                         
maandag   3/jun   14 u.   De Chalet 1   Gym 2   3 2  
                         
donderdag   13/jun   14 u.   Den Otter 2   Stabroek 2   2 3  
                         
dinsdag   18/jun   13.30 u. Gym 2   TC 80 1   2 3  
donderdag   20/jun   14 u.   Den Otter 2   Rommersheide 2 5 0  
vrijdag   21/jun   15 u.   Stabroek 2   Borgerweert 1 3 2  
                         
maandag   24/jun   15 u.   Borgerweert 1 TC 80 1   3 2  
vrijdag   28/jun   14 u.   Rommersheide 2 Gym 2   5 0  
vrijdag   28/jun   15 u.   MTC 2   Den Otter 2   0 5  
                         
donderdag   4/jul   15 u.   TC 80 1   MTC 2   3 2  
                         
vrijdag   19/jul   15 u.   MTC 2   Gym 2        
                         
donderdag   25/jul   15 u.   TC 80 1   De Chalet 1        
dinsdag   26/jul   15 u.   Rommersheide 2 MTC 2        
                         
                         
DAMES 4                         
              pl ploeg w pt    
Blauwe Regen 1 dinsd   14 u.     1 Laagland 3 8 35    
De Sigaar 1   dond   14 u.     2 7e Olympiade 2 7 31    
Emblem 2   dinsd   14.30 u.   3 Ten Hoeve 1 7 27    
GPH 1   dinsd   15 u.     4 De Sigaar 1 7 18    
Laagland 3   vrijd   15 u.     5 Stabroek 3 7 15    
MTC 3   vrijd   15 u.     6 Blauwe Regen 1 8 15    
7e Olympiade 2 maand 15 u.     7 MTC 3 8 15    
Stabroek 3   maand 14 u.     8 GPH 1 7 9    
Ten Hoeve 1   dinsd   15 u.     9 Emblem 2 7 0    
                         
donderdag   18/apr   14 u.   Blauwe Regen 1 Emblem 2   5 0  
vrijdag   19/apr   15 u .   Laagland 3   GPH 1   5 0  
                         
maandag   22/apr   14 u.   Stabroek 3   Ten Hoeve 1   0 5  
maandag   22/apr   15 u.   7e Olympiade 2 MTC 3   5 0  
dinsdag   23/apr   14.30 u. Emblem 2   De Sigaar 1   0 5  
                         
maandag   29/apr   14 u.   Stabroek 3   Laagland 3   0 5  
dinsdag   30/apr   15 u.   GPH 1   7e Olympiade 2 2 3  
donderdag   2/mei   14 u.   Blauwe Regen 1 MTC 3   5 0  
                         
maandag   6/mei   15 u.   7e Olympiade 2 Laagland 3   3 2  
dinsdag   7/mei   15 u.   Ten Hoeve 1   GPH 1   5 0  
vrijdag   10/mei   15 u.   MTC 3   Stabroek 3   3 2  
                         
maandag   13/mei   15 u.   7e Olympiade 2 De Sigaar 1   5 0  
dinsdag   14/mei   15 u.   GPH 1   Stabroek 3   0 5  
donderdag   16/mei   14 u.   Blauwe Regen 1 Ten Hoeve 1   0 5  
vrijdag   17/mei   15 u.   MTC 3   Laagland 3   0 5  
                         
dinsdag   21/mei   14.30 u. Emblem 2   Stabroek 3   0 5  
dinsdag   21/mei   15 u.   GPH 1   Blauwe Regen 1 2 3  
dinsdag   21/mei   15 u.   Ten Hoeve 1   7e Olympiade 2 0 5  
donderdag   23/mei   14 u.   De Sigaar 1   Laagland 3   0 5  
                         
dinsdag   28/mei   14.30 u. Emblem 2   7e Olympiade 2 0 5  
donderdag   30/mei   14 u.   Blauwe Regen 1 Stabroek 3   2 3  
donderdag   30/mei   14 u.   De Sigaar 1   MTC 3   0 5  
vrijdag   31/mei   15 u.   Laagland 3   Ten Hoeve 1   3 2  
                         
maandag   3/jun   15 u .   MTC 3   Ten Hoeve 1   0 5  
dinsdag   4/jun   15 u.   Ten Hoeve 1   Emblem 2   5 0  
vrijdag   7/jun   15 u.   MTC 3   GPH 1   2 3  
                         
donderdag   13/jun   14 u.   De Sigaar 1   GPH 1   3 2  
vrijdag   14/jun   15 u.   Laagland 3   Blauwe Regen 1 5 0  
                         
maandag   17/jun   15 u.   7e Olympiade 2 Blauwe Regen 1 5 0  
vrijdag   21/jun   15 u.   Laagland 3   Emblem 2   5 0  
                         
donderdag   27/jun   14 u.   De Sigaar 1   Blauwe Regen 1 5 0  
                         
dinsdag   2/jul   14.30 u. Emblem 2   MTC 3   0 5  
                         
maandag   8/jul   14 u.   Stabroek 3   De Sigaar 1   0 5  
                         
maandag   29/jul   14 u.   Stabroek 3   7e Olympiade 2    
vrijdag   2/aug   15 u.   Ten Hoeve 1   De Sigaar 1        
                         
dinsdag   6/aug   15 u.   GPH 1   Emblem 2        
                         
DAMES 5                        
              pl ploeg w pt    
Antwerp 1   10 u.   dond     1 Vlug Vooruit 1 7 29    
Boom 2   15 u.   vrijd     2 Boom 2 7 24    
Den Otter 3   14 u.   dinsd     3 Stabroek 4 7 24    
Laagland 4   15 u.   dond     4 T Leer 1 7 19    
7e Olympiade 3 15 u.   dond     5 Laagland 4 7 17    
Stabroek 4   14 u.   maand   6 Antwerp 1 7 9    
T Leer 1   14 u.   vrijd     7 7e Olympiade 3 7 9    
Vlug Vooruit 1 15 u.   dond     8 Den Otter 3 7 8    
                         
maandag   15/apr   14 u.   Stabroek 4   7e Olympiade 3 5 0  
dond   18/apr   15 u.   Laagland 4   Den Otter 3   2 3  
vrijdag   19/apr   15 u.   Boom 2   Antwerp 1   5 0  
                         
dinsdag   23/apr   14 u.   Den Otter 3   Boom 2   0 5  
donderdag   25/apr   10 u.   Antwerp 1   Laagland 4   0 5  
donderdag   25/apr   15 u.   Vlug Vooruit 1 T Leer 1   5 0  
                         
dinsdag   30/apr   14 u.   Den Otter 3   Antwerp 1   0 5  
donderdag   2/mei   15 u.   7e Olympiade 3 Vlug Vooruit 1 3 2  
vrijdag   3/mei   14 u.   T Leer 1   Stabroek 4   2 3  
vrijdag   3/mei   15 u.   Boom 2   Laagland 4   3 2  
                         
maandag   6/mei   14 u.   Stabroek 4   Antwerp 1   3 2  
vrijdag   10/mei   15 u.   Boom 2   7e Olympiade 3 5 0  
                         
dinsdag   14/mei   14 u.   Den Otter 3   Stabroek 4   0 5  
vrijdag   17/mei   14 u.   T Leer 1   Boom 2   0 5  
                         
donderdag   23/mei   10 u.   Antwerp 1   T Leer 1   0 5  
donderdag   23/mei   15 u.   Vlug Vooruit 1 Den Otter 3   3 2  
                         
maandag   27/mei   10 u.   Antwerp 1   Vlug Vooruit 1 0 5  
                         
donderdag   30/mei   15 u.   Laagland 4   Stabroek 4   3 2  
donderdag   30/mei   15 u.   Vlug Vooruit 1 Boom 2   5 0  
vrijdag   31/mei   14 u.   T Leer 1   Den Otter 3   2 3  
                         
maandag   3/jun   14 u.   Stabroek 4   Vlug Vooruit 1 3 2  
donderdag   6/jun   15 u.   Laagland 4   T Leer 1   0 5  
donderdag   6/jun   15 u.   7e Olympiade 3 Antwerp 1   3 2  
                         
vrijdag   14/jun   14 u.   T Leer 1   7e Olympiade 3 5 0  
vrijdag   14/jun   15 u.   Boom 2   Stabroek 4   2 3  
                         
donderdag   20/jun   15 u.   Laagland 4   Vlug Vooruit 1 0 5  
                         
donderdag   27/jun   15 u.   7e Olympiade 3 Laagland 4   0 5  
                         
donderdag   11/jul   15 u.   7e Olympiade 3 Den Otter 3   3 2