Koninklijke Algemene Vereniging van Vriendenclubs  •  Afdeling Tennis
kalender gemengd - Monday 15 April 2019

aanpassing 15-4

GEMENGD              
               
1e afdeling              
               
Aartselaar              
Antwerp 1              
Kalmthoutse              
Laagland              
Molenheide              
Rommersheide 1              
               
dinsdag 16-apr   Aartselaar . Antwerp 1   15 u.
donderdag 18-apr   Laagland . Kalmthoutse   14 u.
               
dinsdag 23-apr   Kalmthoutse . Aartselaar   15 u.
vrijdag 26-apr   Antwerp 1 . Rommersheide 1   11 u.
               
donderdag 2-mei   Laagland . Antwerp 1   14 u.
donderdag 2-mei   Rommersheide 1 . Aartselaar   15 u.
vrijdag 3-mei   Molenheide . Kalmthoutse   14 u.
               
maandag 6-mei   Molenheide . Laagland   14 u.
donderdag 9-mei   Laagland . Aartselaar   14 u.
vrijdag 10-mei   Antwerp 1 . Molenheide   11 u.
               
dinsdag 14-mei   Aartselaar . Molenheide   15 u.
donderdag 16-mei   Rommersheide 1 . Laagland   15 u.
vrijdag 17-mei   Antwerp 1 . Kalmthoutse   11 u.
               
dinsdag 21-mei   Kalmthoutse . Antwerp 1   15 u.
vrijdag 24-mei   Molenheide . Rommersheide 1   14 u.
               
dinsdag 28-mei   Aartselaar . Rommersheide 1   15 u.
vrijdag 31-mei   Molenheide . Antwerp 1   14 u.
               
dinsdag 4-jun   Kalmthoutse . Rommersheide 1   15 u.
donderdag 6-jun   Rommersheide 1 . Kalmthoutse   15 u.
vrijdag 7-jun   Antwerp 1 . Aartselaar   11 u.
               
dinsdag 11-jun   Laagland . Molenheide   14 u.
dinsdag 11-jun   Aartselaar . Kalmthoutse   15 u.
donderdag 13-jun   Rommersheide 1 . Antwerp 1   15 u.
               
donderdag 20-jun   Laagland . Rommersheide 1   14 u.
vrijdag 21-jun   Molenheide . Aartselaar   14 u.
               
dinsdag 25-jun   Kalmthoutse . Laagland   10 u.
donderdag 27-jun   Rommersheide 1 . Molenheide   15 u.
vrijdag 28-jun   Antwerp 1 . Laagland   11 u.
               
dinsdag 2-jul   Kalmthoutse . Molenheide   15 u.
dinsdag 2-jul   Aartselaar . Laagland   15 u.
               
               
afdeling 2              
               
Antwerp 2              
Borgerweert              
7e Olympiade              
Rommersheide 2              
Soc              
Ten Hoeve              
               
dinsdag 16-apr   Borgerweert . Antwerp 2   14 u.
dinsdag 16-apr   Rommersheide 2 . 7e Olympiade   15 u.
vrijdag 19-apr   Ten Hoeve . Soc   15 u.
               
vrijdag 26-apr   Antwerp 2 . Ten Hoeve   11 u.
vrijdag 26-apr   7e Olympiade . Borgerweert   14 u.
vrijdag 26-apr   Soc . Rommersheide 2   14.30 u.
               
dinsdag 30-apr   Borgerweert . Soc   14 u.
vrijdag 3-mei   7e Olympiade . Antwerp 2   14 u.
vrijdag 3-mei   Soc . Ten Hoeve   14.30 u.
               
vrijdag 10-mei   Antwerp 2 . Soc   11 u.
vrijdag 10-mei   Ten Hoeve . Rommersheide 2   15 u.
               
vrijdag 17-mei   Antwerp 2 . Borgerweert   11 u.
vrijdag 17-mei   7e Olympiade . Ten Hoeve   14 u.
               
dinsdag 21-mei   Rommersheide 2 . Borgerweert   15 u.
vrijdag 24-mei   Soc . 7e Olympiade   14.30 u.
vrijdag 24-mei   Ten Hoeve . Antwerp 2   15 u.
               
dinsdag 28-mei   Borgerweert . 7e Olympiade   14 u.
dinsdag 28-mei   Rommersheide 2 . Ten Hoeve   15 u.
vrijdag 31-mei   Ten Hoeve . 7e Olympiade   15 u.
               
dinsdag 4-jun   Rommersheide 2 . Antwerp 2   15 u.
vrijdag 7-jun   Ten Hoeve . Borgerweert   15 u.
               
vrijdag 14-jun   7e Olympiade . Rommersheide 2   14 u.
vrijdag 14-jun   Soc . Borgerweert   14.30 u.
               
dinsdag 18-jun   Borgerweert . Ten Hoeve   14 u.
dinsdag 18-jun   Rommersheide 2 . Soc   15 u.
vrijdag 21-jun   Antwerp 2 . 7e Olympiade   11 u.
               
vrijdag 28-jun   Antwerp 2 . Rommersheide 2   11 u.
vrijdag 28-jun   7e Olympiade . Soc   14 u.
               
dinsdag 2-jul   Borgerweert . Rommersheide 2   14 u.
vrijdag 5-jul   Soc . Antwerp 2   14.30 u.