Koninklijke Algemene Vereniging van Vriendenclubs  •  Afdeling Tennis
kalender heren - Monday 15 April 2019

aanpassing 15-4

Heren              
               
1e afdeling              
               
Aartselaar 1              
Blauwe Regen 1              
Boom 1              
Bornem 1              
Brabo 1              
Emblem 1              
Laagland 1              
MTC 1              
Stabroek 1              
Ter Linden 1              
               
woensdag 17-apr   MTC 1 . Bornem 1   14 u.
donderdag 18-apr   Stabroek 1 . Boom 1   14 u.
donderdag 18-apr   Aartselaar 1 . Brabo 1   14 u.
donderdag 18-apr   Ter Linden 1 . Emblem 1   14 u.
               
woensdag 24-apr   MTC 1 . Emblem 1   14 u.
donderdag 25-apr   Blauwe Regen 1 . Aartselaar 1   13 u.
donderdag 25-apr   Bornem 1 . Stabroek 1   14 u.
donderdag 25-apr   Ter Linden 1 . Boom 1   14 u.
vrijdag 26-apr   Laagland 1 . Brabo 1   15 u.
               
dinsdag 30-apr   Brabo 1 . MTC 1   14.30 u.
donderdag 2-mei   Aartselaar 1 . Boom 1   14 u.
donderdag 2-mei   Ter Linden 1 . Blauwe Regen 1   14 u.
donderdag 2-mei   Emblem 1 . Laagland 1   14 u.
               
dinsdag 7-mei   Boom 1 . Blauwe Regen 1   14 u.
donderdag 9-mei   Bornem 1 . Aartselaar 1   14 u.
donderdag 9-mei   Stabroek 1 . Brabo 1   14 u.
vrijdag 10-mei   Laagland 1 . Ter Linden 1   15 u.
               
dinsdag 14-mei   Brabo 1 . Ter Linden 1   14.30 u.
woensdag 15-mei   MTC 1 . Laagland 1   14 u.
donderdag 16-mei   Blauwe Regen 1 . Bornem 1   13 u.
donderdag 16-mei   Emblem 1 . Stabroek 1   14 u.
               
dinsdag 21-mei   Boom 1 . Bornem 1   14 u.
dinsdag 21-mei   Brabo 1 . Blauwe Regen 1   14.30 u.
woensdag 22-mei   MTC 1 . Ter Linden 1   14 u.
donderdag 23-mei   Emblem 1 . Aartselaar 1   14 u.
vrijdag 24-mei   Laagland 1 . Stabroek 1   15 u.
               
dinsdag 28-mei   Boom 1 . Brabo 1   14 u.
woensdag 29-mei   MTC 1 . Aartselaar 1   14 u.
               
donderdag 6-jun   Blauwe Regen 1 . Emblem 1   13 u.
donderdag 6-jun   Aartselaar 1 . Laagland 1   14 u.
donderdag 6-jun   Bornem 1 . Ter Linden 1   14 u.
donderdag 6-jun   Stabroek 1 . MTC 1   14 u.
               
dinsdag 11-jun   Brabo 1 . Bornem 1   14.30 u.
donderdag 13-jun   Emblem 1 . Boom 1   14 u.
donderdag 13-jun   Ter Linden 1 . Stabroek 1   14 u.
vrijdag 14-jun   Laagland 1 . Blauwe Regen 1   15 u.
               
dinsdag 18-jun   Boom 1 . Laagland 1   14 u.
donderdag 20-jun   Blauwe Regen 1 . MTC 1   13 u.
donderdag 20-jun   Aartselaar 1 . Stabroek 1   14 u.
donderdag 20-jun   Bornem 1 . Emblem 1   14 u.
               
dinsdag 25-jun   Boom 1 . MTC 1   14 u.
donderdag 27-jun   Ter Linden 1 . Aartselaar 1   14 u.
donderdag 27-jun   Stabroek 1 . Blauwe Regen 1   14 u.
donderdag 27-jun   Emblem 1 . Brabo 1   14 u.
               
vrijdag 5-jul   Laagland 1 . Bornem 1   15 u.
               
               
2e afdeling              
               
Antwerp 1              
Brabo 2              
De Zwaluw              
Kalmthoutse              
Molenheide              
Rua              
Ruggeveld 1              
Witte Duivels 1              
Zevenbergen              
               
dinsdag 16-apr   Rua . Molenheide   14 u.
dinsdag 16-apr   Brabo 2 . Antwerp 1   15 u.
dinsdag 16-apr   Kalmthoutse . De Zwaluw   15 u.
               
dinsdag 23-apr   Rua . Zevenbergen   14 u.
dinsdag 23-apr   Molenheide . Antwerp 1   14 u.
woensdag 24-apr   De Zwaluw . Brabo 2   14 u.
donderdag 25-apr   Witte Duivels 1 . Ruggeveld 1   14 u.
               
dinsdag 30-apr   Molenheide . Kalmthoutse   14 u.
donderdag 2-mei   Zevenbergen . De Zwaluw   14 u.
vrijdag 3-mei   Ruggeveld 1 . Rua   15 u.
               
dinsdag 7-mei   Rua . Kalmthoutse   14 u.
donderdag 9-mei   Witte Duivels 1 . Zevenbergen   14 u.
donderdag 9-mei   Antwerp 1 . De Zwaluw   14 u.
vrijdag 10-mei   Ruggeveld 1 . Brabo 2   15 u.
               
dinsdag 14-mei   Kalmthoutse . Ruggeveld 1   15 u.
donderdag 16-mei   Witte Duivels 1 . Molenheide   14 u.
donderdag 16-mei   Antwerp 1 . Rua   14 u.
donderdag 16-mei   Zevenbergen . Brabo 2   14 u.
               
dinsdag 21-mei   Rua . Witte Duivels 1   14 u.
woensdag 22-mei   De Zwaluw . Ruggeveld 1   14 u.
donderdag 23-mei   Zevenbergen . Kalmthoutse   14 u.
               
dinsdag 28-mei   Brabo 2 . Molenheide   15 u.
woensdag 29-mei   De Zwaluw . Witte Duivels 1   14 u.
               
dinsdag 4-jun   Kalmthoutse   Witte Duivels   11 u.
dinsdag 4-jun   Brabo 2 . Rua   15 u.
donderdag 6-jun   Zevenbergen . Ruggeveld 1   14 u.
               
woensdag 12-jun   De Zwaluw . Rua   14 u.
donderdag 13-jun   Antwerp 1 . Zevenbergen   14 u.
donderdag 13-jun   Witte Duivels 1 . Brabo 2   14 u.
               
dinsdag 18-jun   Molenheide . De Zwaluw   14 u.
dinsdag 18-jun   Kalmthoutse . Antwerp 1   15 u.
vrijdag 21-jun   Ruggeveld 1 . Molenheide   15 u.
               
dinsdag 25-jun   Molenheide . Zevenbergen   14 u.
dinsdag 25-jun   Brabo 2 . Kalmthoutse   15 u.
donderdag 27-jun   Antwerp 1 . Witte Duivels 1   14 u.
               
vrijdag 5-jul   Ruggeveld 1 . Antwerp 1   15 u.
               
               
3e afdeling              
               
Aartselaar 2              
Borgerweert 1              
Cepa              
Den Otter 1              
GPH              
Gym 1              
Linkeroever              
7e Olympiade 1              
Ter Linden 2              
               
maandag 15-apr   Ter Linden 2 . Den Otter 1   15 u.
dinsdag 16-apr   Gym 1 . GPH   13.30 u.
               
dinsdag 23-apr   7e Olympiade 1 . Borgerweert 1   14 u.
donderdag 25-apr   GPH . Aartselaar 2   14 u.
vrijdag 26-apr   Den Otter 1 . Cepa   14.30 u.
               
maandag 29-apr   Linkeroever . Gym 1   14 u.
dinsdag 30-apr   7e Olympiade 1 . Ter Linden 2   14 u.
donderdag 2-mei   GPH . Den Otter 1   14 u.
donderdag 2-mei   Cepa . Borgerweert 1   15 u.
               
maandag 6-mei   Aartselaar 2 . Cepa   14 u.
maandag 6-mei   Borgerweert 1 . Gym   14 u.
dinsdag 7-mei   7e Olympiade 1 . GPH   14 u.
vrijdag 10-mei   Den Otter 1 . Linkeroever   14.30 u.
               
maandag 13-mei   Linkeroever . Borgerweert 1   14 u.
dinsdag 14-mei   Gym 1 . Ter Linden 2   13.30 u.
donderdag 16-mei   Cepa . 7e Olympiade 1   15 u.
vrijdag 17-mei   Den Otter 1 . Aartselaar 2   14.30 u.
               
maandag 20-mei   Aartselaar 2 . Gym 1   14 u.
maandag 20-mei   Borgerweert 1 . GPH   14 u.
maandag 20-mei   Ter Linden 2 . Linkeroever   15 u.
maandag 27-mei   Aartselaar 2 . Ter Linden 2   14 u.
dinsdag 28-mei   Gym 1 . 7e Olympiade 1   13.30 u.
               
maandag 3-jun   Borgerweert 1 . Aartselaar 2   14 u.
donderdag 6-jun   GPH . Ter Linden 2   14 u.
donderdag 6-jun   Cepa . Linkeroever   15 u.
vrijdag 7-jun   Den Otter 1 . 7e Olympiade 1   14.30 u.
               
dinsdag 11-jun   7e Olympiade 1 . Linkeroever   14 u.
donderdag 13-jun   Cepa . Gym 1   15 u.
               
maandag 17-jun   Linkeroever . GPH   14 u.
maandag 17-jun   Borgerweert 1 . Den Otter 1   14 u.
maandag 17-jun   Ter Linden 2 . Cepa   15 u.
               
maandag 24-jun   Aartselaar 2 . 7e Olympiade 1   14 u.
maandag 24-jun   ter Linden 2 . Borgerweert 1   15 u.
dinsdag 25-jun   Gym 1 . Den Otter 1   13.30 u.
donderdag 27-jun   GPH . Cepa   14 u.
               
maandag 1-jul   Linkeroever . Aartselaar 2   14 u.
               
               
4e afdeling              
               
Antwerp 2              
Blauwe Regen 2              
Den Otter 2              
Kapellen              
MTC 2              
Peerdsbos 1              
Rommersheide 1              
Soc 1              
Stabroek 2              
Vlug Vooruit 1              
               
maandag 15-apr   Stabroek 2 . Den Otter 2   14 u.
maandag 15-apr   Rommersheide 1 . MTC 2   14 u.
dinsdag 16-apr   Blauwe Regen 2 . Antwerp 2   13 u.
donderdag 18-apr   Soc 1 . Kapellen   14.30 u.
               
dinsdag 23-apr   Antwerp 2 . Den Otter 2   14 u.
dinsdag 23-apr   MTC 2 . Soc 1   14 u.
donderdag 25-apr   Vlug Vooruit 1 . Peerdsbos 1   14 u.
donderdag 25-apr   Kapellen . Stabroek 2   14.30 u.
               
maandag 29-apr   Stabroek 2 . MTC 2   14 u.
donderdag 2-mei   Vlug Vooruit 1 . Blauwe Regen 2   14 u
donderdag 2-mei   Kapellen . Antwerp 2   14.30 u.
donderdag 2-mei   Soc 1 . Peerdsbos 1   14.30 u.
               
dinsdag 7-mei   MTC 2 . Kapellen   14 u.
dinsdag 7-mei   Den Otter 2 . Blauwe Regen 2   14.30 u.
donderdag 9-mei   Peerdsbos 1 . Rommersheide 1   14 u.
donderdag 9-mei   Soc 1 . Vlug Vooruit 1   14.30 u.
               
maandag 13-mei   Rommersheide 1 . Vlug Vooruit 1   14 u.
dinsdag 14-mei   Antwerp 2 . MTC 2   14 u.
dinsdag 14-mei   Den Otter 2 . Kapellen   14.30 u.
donderdag 16-mei   Peerdsbos 1 . Stabroek 2   14 u.
               
dinsdag 21-mei   Blauwe Regen 2 . Kapellen   13 u.
donderdag 23-mei   Vlug Vooruit 1 . Den Otter 2   14 u.
donderdag 23-mei   Peerdsbos 1 . Antwerp 2   14 u.
donderdag 23-mei   Soc 1 . Rommersheide 1   14.30 u.
               
maandag 27-mei   Rommersheide 1 . Stabroek 2   14 u.
dinsdag 28-mei   MTC 2 . Blauwe Regen 2   14 u.
               
maandag 3-jun   Stabroek 2 . Soc 1   14 u.
maandag 3-jun   Rommersheide 1 . Blauwe Regen 2   14 u.
dinsdag 4-jun   Den Otter 2 . MTC 2   14.30 u.
donderdag 6-jun   Kapellen . Vlug Vooruit 1   14.30 u.
               
dinsdag 11-jun   Blauwe Regen 2 . Peerdsbos 1   13 u.
dinsdag 11-jun   Antwerp 2 . Rommersheide 1   14 u.
dinsdag 11-jun   MTC 2 . Vlug Vooruit 1   14 u.
dinsdag 11-jun   Den Otter 2 . Soc 1   14.30 u.
               
maandag 17-jun   Rommersheide 1 . Kapellen   14 u.
donderdag 20-jun   Peerdsbos 1 . Den Otter 2   14 u.
donderdag 20-jun   Vlug Vooruit 1 . Stabroek 2   14 u.
donderdag 20-jun   Soc 1 . Antwerp 2   14.30 u.
               
dinsdag 25-jun   Blauwe Regen 2 . Soc 1   13 u.
dinsdag 25-jun   Antwerp 2 . Stabroek 2   14 u.
dinsdag 25-jun   Den Otter 2 . Rommersheide 1   14.30 u.
donderdag 27-jun   Kapellen . Peerdsbos 1   14.30 u.
               
maandag 1-jul   Stabroek 2 . Blauwe Regen 2   14 u.
donderdag 4-jul   Vlug Vooruit 1 . Antwerp 2   14 u.
donderdag 4-jul   Peerdsbos 1 . MTC 2   14 u.
               
               
5e afdeling              
               
Bornem 2              
Den Otter 3              
Emblem 2              
Laagland 2              
Olse              
7e Olympiade 2              
Ruggeveld 2              
Stabroek 3              
Ten Hoeve 1              
               
maandag 15-apr   7e Olympiade 2 . Olse   14 u.
dinsdag 16-apr   Laagland 2 . Emblem 2   14 u.
vrijdag 19-apr   Den Otter 3 . Bornem 2   14.30 u.
               
dinsdag 23-apr   Emblem 2 . Den Otter 3   14 u.
dinsdag 23-apr   Bornem 2 . 7e Olympiade 2   14 u.
woensdag 24-apr   Olse . Laagland 2   14 u.
donderdag 25-apr   Stabroek 3 . Ruggeveld 2   14 u.
               
dinsdag 30-apr   Bornem 2 . Emblem 2   14 u.
dinsdag 30-apr   Ruggeveld 2 . 7e Olympiade 2   15 u.
donderdag 2-mei   Stabroek 3 . Ten Hoeve 1   14 u.
vrijdag 3-mei   Den Otter 3 . Olse   14.30 u.
               
maandag 6-mei   7e Olympiade 2 . Ten Hoeve 1   14 u.
dinsdag 7-mei   Laagland 2 . Ruggeveld 2   14 u.
dinsdag 7-mei   Bornem 2 . Stabroek 3   14 u.
               
dinsdag 14-mei   Ruggeveld 2 . Den Otter 3   15 u.
dinsdag 14-mei   Ten Hoeve 1 . Laagland 2   15 u.
donderdag 16-mei   Stabroek 3 . Olse   14 u.
               
maandag 20-mei   7e Olympiade 2 . Stabroek 3   14 u.
dinsdag 21-mei   Ten Hoeve 1 . Ruggeveld 2   15 u.
woensdag 22-mei   Olse . Bornem 2   14 u.
vrijdag 24-mei   Den Otter 3 . Laagland 2   14.30 u.
               
dinsdag 28-mei   Emblem 2 . Stabroek 3   14 u.
dinsdag 28-mei   Laagland 2 . Bornem 2   14 u.
dinsdag 28-mei   Ruggeveld 2 . Olse   15 u.
               
dinsdag 4-jun   Bornem 2 . Ten Hoeve 1   14 u.
dinsdag 4-jun   Laagland 2 . Stabroek 3   14 u.
woensdag 5-jun   Olse . Emblem 2   14 u.
               
dinsdag 11-jun   Ten Hoeve 1 . Emblem 2   15 u.
donderdag 13-jun   Stabroek 3 . Den Otter 3   14 u.
vrijdag 14-jun   Den Otter 3 . 7e Olympiade 2   14.30 u.
               
dinsdag 18-jun   Emblem 2 . 7e Olympiade 2   14 u.
dinsdag 18-jun   Ruggeveld 2 . Bornem 2   15 u.
woensdag 19-jun   Olse . Ten Hoeve 1   14 u.
               
dinsdag 25-jun   Ten Hoeve 1 . Den Otter 3   15 u.
               
maandag 1-jul   7e Olympiade 2 . Laagland 2   14 u.
dinsdag 2-jul   Emblem 2 . Ruggeveld 2   14 u.
               
               
6e afdeling              
               
Boom 2              
Borgerweert 2              
Borsbeek              
Brandt 1              
Den Otter 4              
Laagland 3              
Rommersheide 2              
Ruggeveld 3              
Savanti              
               
donderdag 18-apr   Borgerweert 2 . Boom 2   14 u.
donderdag 18-apr   Ruggeveld 3 . Rommersheide 2   15 u.
               
dinsdag 23-apr   Laagland 3 . Den Otter 4   14 u.
donderdag 25-apr   Ruggeveld 3 . Savanti   15 u.
donderdag 25-apr   Brandt 1 . Rommersheide 2   15 u.
vrijdag 26-apr   Boom 2 . Borsbeek   14 u.
               
maandag 29-apr   Rommersheide 2 . Laagland 3   14 u.
maandag 29-apr   Den Otter 4 . Brandt 1   14.30 u.
vrijdag 3-mei   Borsbeek . Borgerweert 2   14 u.
               
maandag 6-mei   Rommersheide 2 . Borgerweert 2   14 u.
donderdag 9-mei   Ruggeveld 3 . Den Otter 4   15 u.
vrijdag 10-mei   Savanti . Brandt 1   14 u.
vrijdag 10-mei   Boom 2 . Laagland 3   14 u.
               
maandag 13-mei   Den Otter 4 . Boom 2   14.30 u.
dinsdag 14-mei   Laagland 3 . Savanti   14 u.
donderdag 16-mei   Brandt 1 . Borsbeek   15 u.
               
dinsdag 21-mei   Laagland 3 . Ruggeveld 3   14 u.
donderdag 23-mei   Borgerweert 2 . Den Otter 4   14 u.
donderdag 23-mei   Brandt 1 . Boom 2   15 u.
vrijdag 24-mei   Savanti . Rommersheide 2   14 u.
               
maandag 27-mei   Den Otter 4 . Borsbeek   14.30 u.
               
vrijdag 7-jun   Borsbeek . Ruggeveld 3   14 u.
vrijdag 7-jun   Boom 2 . Savanti   14 u.
               
donderdag 13-jun   Borgerweert 2 . Laagland 3   14 u.
donderdag 13-jun   Brandt 1 . Ruggeveld 3   15 u.
vrijdag 14-jun   Savanti . Borsbeek   14 u.
               
maandag 17-jun   Den Otter 4 . Savanti   14.30 u.
dinsdag 18-jun   Laagland 3 . Brandt 1   14 u.
donderdag 20-jun   Ruggeveld 3 . Borgerweert 2   15 u.
vrijdag 21-jun   Borsbeek . Rommersheide 2   14 u.
               
maandag 24-jun   Rommersheide 2 . Den Otter 4   14 u.
donderdag 27-jun   Borgerweert 2 . Brandt 1   14 u.
vrijdag 28-jun   Boom 2 . Ruggeveld 3   14 u.
               
maandag 1-jul   Rommersheide 2 . Boom 2   14 u.
vrijdag 5-jul   Savanti . Borgerweert 2   14 u.
               
vrijdag 26-jul   Borsbeek . Laagland 3   14 u.
               
               
7e afdeling              
               
Antwerp 3              
Borgerweert 3              
Brandt 2              
Emblem 3              
Esso              
Gym 2              
MTC 3              
7e Olympiade 3              
Soc 2              
               
donderdag 18-apr   Gym 2 . Esso   13.30 u.
donderdag 18-apr   7e Olympiade 3 . MTC 3   14 u.
               
donderdag 25-apr   Borgerweert 3 . Antwerp 3   14 u.
donderdag 25-apr   MTC 3 . Gym 2   14 u.
donderdag 25-apr   7e Olympiade 3 . Soc 2   14 u.
vrijdag 26-apr   Esso . Emblem 3   14 u.
               
donderdag 2-mei   Gym 2 . Soc 2   13.30 u.
donderdag 2-mei   7e Olympiade 3 . Esso   14 u.
donderdag 2-mei   Borgerweert 3 . Emblem 3   14 u.
               
maandag 6-mei   Antwerp 3 . Brandt 2   14 u.
maandag 6-mei   Soc 2 . Emblem 3   14.30 u.
donderdag 9-mei   Gym 2 . 7e Olympiade 3   13.30 u.
donderdag 9-mei   MTC 3 . Borgerweert 3   14 u.
               
maandag 13-mei   Soc 2 . MTC 3   14.30 u.
dinsdag 14-mei   Brandt 2 . 7e Olympiade 3   14 u.
donderdag 16-mei   Borgerweert 3 . Gym 2   14 u.
vrijdag 17-mei   Esso . Antwerp 3   14 u.
               
maandag 20-mei   Antwerp 3 . Gym 2   14 u.
dinsdag 21-mei   Brandt 2 . Borgerweert 3   14 u.
dinsdag 21-mei   Emblem 3 . 7e Olympiade 3   14.30 u.
donderdag 23-mei   MTC 3   Esso   14 u.
               
maandag 27-mei   Soc 2 . Brandt 2   14.30 u.
               
maandag 3-jun   Antwerp 3 . Soc 2   14 u.
dinsdag 4-jun   Emblem 3 . Brandt 2   14.30 u.
donderdag 6-jun   Borgerweert 3 . Esso   14 u.
               
dinsdag 11-jun   Brandt 2 . Gym 2   14 u.
dinsdag 11-jun   Emblem 3 . Antwerp 3   14.30 u.
               
donderdag 20-jun   7e Olympiade 3 . Borgerweert 3   14 u.
donderdag 20-jun   MTC 3 . Antwerp 3   14 u.
donderdag 20-jun   Gym 2 . Emblem 3   13.30 u.
vrijdag 21-jun   Esso . Brandt 2   14 u.
               
maandag 24-jun   Antwerp 3 . 7e Olympiade 3   14 u.
dinsdag 25-jun   Emblem 3 . MTC 3   14.30 u.
vrijdag 28-jun   Esso . Soc 2   14 u.
               
maandag 1-jul   Soc 2 . Borgerweert 3   14.30 u.
dinsdag 2-jul   Brandt 2 . MTC 3   14 u.
               
               
8e afdeling              
               
Aartselaar 3              
Blauwe Regen 3              
7e Olympiade 4              
Peerdsbos 2              
Snauwaert              
Soc 3              
TC 80              
Ten Hoeve 2              
Vlug Vooruit 2              
Witte Duivels 2              
               
dinsdag 16-apr   Witte Duivels 2 . Soc 3   14 u.
dinsdag 16-apr   Aartselaar 3 . Vlug Vooruit 2   14 u.
dinsdag 16-apr   Ten Hoeve 2 . Peerdsbos 2   15 u.
vrijdag 19-apr   TC 80 . Snauwaert   14 u.
               
dinsdag 23-apr   Vlug Vooruit 2 . 7e Olympiade 4   14 u.
dinsdag 23-apr   Witte Duivels 2 . Blauwe Regen 3   14 u.
donderdag 25-apr   Soc 3 . TC 80   14.30 u.
vrijdag 26-apr   Snauwaert . Ten Hoeve 2   14 u.
               
maandag 29-apr   Aartselaar 3 . 7e Olympiade 4   14 u.
maandag 29-apr   Peerdsbos 2 . Vlug Vooruit 2   14 u.
dinsdag 30-apr   Ten Hoeve 2 . Soc 3   15 u.
vrijdag 3-mei   TC 80 . Witte Duivels 2   14 u.
vrijdag 3-mei   Snauwaert . Blauwe Regen 3   14 u.
               
maandag 6-mei   Peerdsbos 2 . Aartselaar 3   14 u.
dinsdag 7-mei   Ten Hoeve 2 . TC 80   15 u.
vrijdag 10-mei   7e Olympiade 4 . Blauwe Regen 3   14 u.
               
maandag 13-mei   Blauwe Regen 3 . Ten Hoeve 2   13 u.
maandag 13-mei   Aartselaar 3 . Snauwaert   14 u.
dinsdag 14-mei   Witte Duivels 2 . 7e Olympiade 4   14 u.
donderdag 16-mei   Soc 3 . Vlug Vooruit 2   14.30 u.
               
maandag 20-mei   Blauwe Regen 3 . Soc 3   13 u.
dinsdag 21-mei   Witte Duivels 2 . Aartselaar 3   14 u.
vrijdag 24-mei   TC 80 . Vlug Vooruit 2   14 u.
vrijdag 24-mei   7e Olympiade 4 . Ten Hoeve 2   14 u.
vrijdag 24-mei   Snauwaert . Peerdsbos 2   14 u.
               
maandag 27-mei   Peerdsbos 2 . Soc 3   14 u.
dinsdag 28-mei   Vlug Vooruit 2 . Blauwe Regen 3   14 u.
dinsdag 28-mei   Ten Hoeve 2 . Witte Duivels 2   15 u.
               
dinsdag 4-jun   Witte Duivels 2 . Vlug Vooruit 2   14 u.
donderdag 6-jun   Soc 3 . Aartselaar 3   14.30 u.
vrijdag 7-jun   7e Olympiade 4 . Peerdsbos 2   14 u.
vrijdag 7-jun   TC 80 . Blauwe Regen 3   14 u.
               
donderdag 13-jun   Soc 3 . 7e Olympiade 4   14.30 u.
vrijdag 14-jun   Snauwaert . Witte Duivels 2   14 u.
vrijdag 14-jun   TC 80 . Peerdsbos 2   14 u.
               
maandag 17-jun   Aartselaar 3 . TC 80   14 u.
maandag 17-jun   Peerdsbos 2 . Witte Duivels 2   14 u.
dinsdag 18-jun   Vlug Vooruit 2 . Ten Hoeve 2   14 u.
vrijdag 21-jun   7e Olympiade 4 . Snauwaert   14 u.
               
maandag 24-jun   Blauwe Regen 3 . Peerdsbos 2   13 u.
dinsdag 25-jun   Ten Hoeve 2 . Aartselaar 3   15 u.
donderdag 27-jun   Soc 3 . Snauwaert   14.30 u.
vrijdag 28-jun   7e Olympiade 4 . TC 80   14 u.
               
maandag 1-jul   Blauwe Regen 3 . Aartselaar 3   13 u.
dinsdag 2-jul   Vlug Vooruit 2 . Snauwaert   14 u.