Koninklijke Algemene Vereniging van Vriendenclubs  •  Afdeling Tennis
reeksen 2021 - Friday 19 February 2021
DAMES   GEMENGD   HEREN
         
1e afd D   1e afd G   1e afdeling H
         
Boom 1   Aartselaar   Aartselaar 1
Brabo   Kalmthoutse   Blauwe Regen 1
Den Otter 1   Rommersheide 1   Boom 1
Emblem 1   Savanti   Bornem
Peerdsbos 1   Molenheide   Cepa 1
Stabroek 1       Emblem 1
        Laagland 1
    2e afd G   MTC 1
2e afd D       Stabroek 1
    Antwerp 1    
Aartselaar   Borgerweert 1    
Borgerweert   Dennenburg   2e afdeling H
Brandt   Laagland 1    
Den Otter 2   7e Olympiade   Brabo 2
Kalmthoutse   Ten Hoeve   De Zwaluw
Ruggeveld 1       Kalmthout
Schoten       Molenheide
    3e afd G   7e Olympiade 1
        Rommersheide 1
3e afd D   Antwerp 3   Ter Linden
    Borgerweert 2   Witte Duivels 1
Cantincrode   Borsbeek   Zevenbergen 1
Den Otter 3   Cantincrode    
Dennenburg   Laagland 2    
Kooike   Rommersheide 2   3e afdeling H
Laagland 1   Rozenhof    
7e Olympiade 1       Aartselaar 2
Peerdsbos 2       Antwerp 1
Vlug Vooruit 1       De Otter 1
        GPH 1
        Linkeroever
4e afd D       Rua
        Ruggeveld 1
Antwerp 1       Savanti
De Merel 1       Soc 1
GPH        
Laagland 2        
Rommersheide 1       4e afdeling H
TC80        
Vlug Vooruit 2       Antwerp 2
Witte Duivels       Borgerweert 1
        Cepa
        Den Otter 2
5e afd D       Emblem 2
        Peerdsbos 1
De Chalet       Stabroek 2
De Merel 2       Ten Hoeve 1
Emblem 2       Vlug Vooruit 1
MTC 1        
Rommersheide 2        
Stabroek 2       5e afdelin H
Ten Hoeve        
Vlug Vooruit 3       Blauwe Regen 2
        Den Otter 3
        Laagland 2
6e afd D       MTC 2
        Olse
Blauwe Regen       7e Olympiade 2
Boom 2       Ruggeveld 2
Laagland 3       Stabroek 3
Linkeroever       Zevenbergen 2
Olse Merksem        
7e Olympiade 2        
Stabroek 3       6e afd H
         
        Boom 2
7e afd D       Borgerweert 2
        Borsbeek
Antwerp 2       Brandt 1
Den Otter 4       Esso
Laagland 4       Laagland 3
MTC 2       7e Olympiade 3
7e Olympiade 3       Ruggeveld 3
Ruggeveld 2        
Stabroek 4        
Vlug Vooruit 4       7e afdeling H
         
        Antwerp 3
        Borgerweert 3
        Brandt 2
        Cantincrode
        Den Otter 4
        Emblem 3
        7e Olympiade 4
        Rommersheide 2
        Ten Hoeve 2
         
         
        8e afdeling H
         
        Den Otter 5
        GPH 2
        MTC 3
        Peerdsbos 2
        Snauwaert
        Soc 2
        TC 80
        Vlug Vooruit 2
        Witte Duivels 2