Koninklijke Algemene Vereniging van Vriendenclubs  •  Afdeling Tennis
Klassement 1e afd. dames
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Peerdsbos 1 D 9 32
2 Emblem 1 D 9 26
3 Peerdsbos 2 D 8 25
4 Laagland 1 D 9 24
5 Den Otter 1 D 9 19
6 Zevenbergen 1 D 7 16
7 Brabo 1 D 6 15
8 Stabroek 1 D 6 14
9 Boom 1 D 7 13
10 Kalmthoutse 1 D 8 11
Klassement 1e afd. gemengd
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Kalmthoutse 1 G 10 43
2 Aartselaar 1 G 10 35
3 Kalmthoutse 2 G 10 26
4 T Sas 1 G 9 20
5 7e Olympiade 1 G 10 12
6 Ten Hoeve 1 G 9 9
Klassement 1e afd. heren
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Laagland 1 H 9 49
2 7e Olympiade 1 H 9 45
3 Rommersheide 1 H 9 40
4 Emblem 1 H 9 30
5 Stabroek 1 H 7 26
6 Blauwe Regen 1 H 9 23
7 Brandt 1 H 7 23
8 Kalmthoutse 1 H 8 21
9 Den Otter 1 H 9 20
10 Witte Duivels 1 H 8 17
Klassement 2e afd. dames
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Gym 1 D 8 33
2 T Sas 1 D 7 30
3 MTC 1 D 8 29
4 Laagland 2 D 6 17
5 7e Olympiade 1 D 8 17
6 Aartselaar 1 D 7 17
7 Rommersheide 1 D 8 12
8 Kooike 1 D 8 12
9 Peerdsbos 3 D 8 3
Klassement 2e afd. gemengd
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Laagland 1 G 9 35
2 Dennenburg 1 G 10 30
3 Rommersheide 1 G 9 24
4 Cantincrode 1 G 8 20
5 De Sigaar 1 G 9 17
6 Borgerweert 1 G 9 9
Klassement 2e afd. heren
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Stabroek 2 H 8 43
2 Cepa 1 H 8 36
3 Ten Hoeve 1 H 8 33
4 Linkeroever 1 H 8 32
5 De Zwaluw 1 H 8 28
6 Den Otter 2 H 8 24
7 Ruggeveld 1 H 7 23
8 Vlug Vooruit 1 H 7 13
9 Zevenbergen 1 H 8 13
Klassement 3e afd gemengd
Pos. Team Wedstrijden Pt.
Klassement 3e afd. dames
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Den Otter 2 D 7 32
2 Stabroek 2 D 7 24
3 Borgerweert 1 D 7 20
4 Rommersheide 2 D 6 17
5 TC 80 1 D 6 14
6 De Chalet 1 D 6 8
7 Gym 2 D 6 6
8 MTC 2 D 5 4
Klassement 3e afd. heren
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Peerdsbos 1 H 8 40
2 Laagland 2 H 8 36
3 Antwerp 1 H 8 34
4 MTC 1 H 7 32
5 GPH 1 H 7 27
6 Ruggeveld 2 H 7 24
7 Aartselaar 1 H 8 23
8 Stabroek 3 H 8 14
9 T Leer 1 H 7 8
Klassement 4e afd. dames
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Laagland 3 D 8 35
2 7e Olympiade 2 D 7 31
3 Ten Hoeve 1 D 7 27
4 De Sigaar 1 D 7 18
5 Stabroek 3 D 7 15
6 MTC 3 D 8 15
7 Blauwe Regen 1 D 8 15
8 GPH 1 D 7 9
9 Emblem 2 D 7 0
Klassement 4e afd. heren
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 7e Olympiade 2 H 7 47
2 Laagland 3 H 8 45
3 Brandt 2 H 8 34
4 Brabo 1 H 7 33
5 Emblem 2 H 8 28
6 Cepa 2 H 8 23
7 Cantincrode 1 H 8 14
8 Stabroek 4 H 8 14
9 Borgerweert 1 H 8 7
Klassement 5e afd. dames
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Vlug Vooruit 1 D 7 29
2 Boom 2 D 7 24
3 Stabroek 4 D 7 24
4 T Leer 1 D 7 19
5 Laagland 4 D 7 17
6 7e Olympiade 3 D 7 9
7 Antwerp 1 D 7 9
8 Den Otter 3 D 7 8
Klassement 5e afd. heren
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Peerdsbos 2 H 6 39
2 MTC 2 H 6 31
3 Savanti 1 H 6 26
4 Den Otter 3 H 8 25
5 Boom 1 H 7 22
6 Borgerweert 2 H 8 21
7 Ruggeveld 3 H 6 20
8 7e Olympiade 3 H 8 18
9 Rommersheide 2 H 5 8
Klassement 6e afd. heren
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 GPH 2 H 8 47
2 MTC 3 H 8 36
3 Borgerweert 3 H 8 32
4 Laagland 4 H 8 30
5 Vlug Vooruit 2 H 8 27
6 Antwerp 2 H 8 25
7 De Sigaar 1 H 8 22
8 Den Otter 4 H 8 18
9 TC 80 1 H 8 17