Koninklijke Algemene Vereniging van Vriendenclubs  •  Afdeling Tennis
Klassement
Pos. Team Wedstrijden Pt.
Klassement
Pos. Team Wedstrijden Pt.
Klassement 1e afd. dames
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Stabroek 1 D 10 36
2 Zevenbergen 1 D 10 33
3 Brabo 1 D 10 31
4 Emblem 1 D 10 23
5 Boom 1 D 10 22
6 Den Otter 1 D 10 5
Klassement 1e afd. gemengd
Pos. Team Wedstrijden Pt.
Klassement 1e afd. heren
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Laagland 1 H 6 31
2 MTC 1 H 6 27
3 Emblem 1 H 6 23
4 Aartselaar 1 H 6 18
5 Blauwe Regen 1 H 6 18
6 Kalmthoutse 1 H 6 15
7 Boom 1 H 6 15
Klassement 2e afd. dames
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Kalmthoutse 1 D 6 28
2 Gym 1 D 6 25
3 Aartselaar 1 D 6 15
4 Laagland 1 D 6 15
5 Kooike 1 D 6 10
6 Borgerweert 1 D 6 7
7 Den Otter 2 D 6 5
Klassement 2e afd. gemengd
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Dennenburg 1 G 10 43
2 7e Olympiade 1 G 10 35
3 Ten Hoeve 1 G 10 24
4 Borgerweert 1 G 10 23
5 Laagland 1 G 10 21
6 Antwerp 1 G 10 4
Klassement 2e afd. heren
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 7e Olympiade 1 H 8 43
2 Witte Duivels 1 H 8 36
3 Ter Linden 1 H 8 33
4 Ten Hoeve 1 H 8 31
5 Brandt 1 H 8 29
6 De Zwaluw 1 H 8 28
7 Zevenbergen 1 H 8 26
8 Soc 1 H 8 24
9 Savanti 1 H 8 2
Klassement 3e afd gemengd
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Rommersheide 2 G 10 42
2 Cantincrode 1 G 10 34
3 Rozenhof 1 G 10 30
4 Borgerweert 2 G 10 21
5 Laagland 2 G 10 21
6 Antwerp 2 G 10 2
Klassement 3e afd. dames
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 7e Olympiade 1 D 8 35
2 Rommersheide 1 D 8 29
3 Antwerp 1 D 8 24
4 Vlug Vooruit 1 D 8 24
5 Peerdsbos 1 D 8 23
6 De Chalet 1 D 8 20
7 De Merel 1 D 8 13
8 T Leer 1 D 8 12
9 Den Otter 3 D 8 0
Klassement 3e afd. heren
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Vlug Vooruit 1 H 8 38
2 Linkeroever 1 H 8 35
3 GPH 1 H 8 34
4 Den Otter 1 H 8 32
5 Ruggeveld 1 H 8 31
6 T Leer 1 H 8 30
7 Aartselaar 2 H 8 27
8 Gym 1 H 8 20
9 Cantincrode 1 H 8 5
Klassement 4e afd. dames
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 TC 80 1 D 8 32
2 Witte Duivels 1 D 8 30
3 GPH 1 D 8 20
4 Olse 1 D 8 19
5 Stabroek 2 D 8 18
6 Laagland 2 D 6 17
7 Vlug Vooruit 2 D 8 16
8 Boom 2 D 7 11
9 De Merel 2 D 7 7
Klassement 4e afd. heren
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Cepa 1 H 9 47
2 Antwerp 1 H 9 46
3 Peerdsbos 1 H 9 44
4 Stabroek 1 H 9 39
5 Ruggeveld 2 H 9 33
6 Laagland 2 H 9 31
7 Emblem 2 H 9 27
8 Den Otter 2 H 9 20
9 Borgerweert 1 H 9 17
10 Brandt 2 H 9 11
Klassement 5e afd. dames
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Rommersheide 2 D 7 29
2 Ten Hoeve 1 D 7 25
3 7e Olympiade 2 D 7 23
4 Stabroek 3 D 7 19
5 MTC 1 D 7 15
6 Emblem 2 D 7 14
7 Laagland 3 D 7 9
8 Vlug Vooruit 3 D 7 6
Klassement 5e afd. heren
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Laagland 3 H 8 40
2 MTC 2 H 8 36
3 Ruggeveld 3 H 8 33
4 Brabo 1 H 8 32
5 Stabroek 2 H 8 30
6 7e Olympiade 2 H 8 27
7 Olse 1 H 8 20
8 Den Otter 3 H 8 18
9 Boom 2 H 8 16
Klassement 6e afd. dames
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Laagland 4 D 7 31
2 Blauwe Regen 1 D 7 27
3 7e Olympiade 3 D 7 16
4 MTC 2 D 7 16
5 Antwerp 2 D 7 16
6 Linkeroever 1 D 7 15
7 Stabroek 4 D 7 12
8 T Leer 2 D 7 7
Klassement 6e afd. heren
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Peerdsbos 2 H 7 37
2 Den Otter 4 H 7 29
3 Esso 1 H 7 25
4 Borsbeek 1 H 7 24
5 7e Olympiade 3 H 7 23
6 Ten Hoeve 2 H 7 23
7 Borgerweert 2 H 7 18
8 Witte Duivels 2 H 7 17
Klassement 7e afd. dames
Pos. Team Wedstrijden Pt.
Klassement 7e afd. heren
Pos. Team Wedstrijden Pt.
1 Borgerweert 3 H 9 48
2 Ruggeveld 4 H 9 47
3 Antwerp 2 H 9 44
4 TC 80 1 H 9 39
5 MTC 3 H 9 36
6 Vlug Vooruit 2 H 9 32
7 Rommersheide 2 H 9 30
8 Den Otter 5 H 9 18
9 7e Olympiade 4 H 9 11
10 GPH 2 H 9 10
Klassement 8e afd heren
Pos. Team Wedstrijden Pt.
Klassement 9e afd heren
Pos. Team Wedstrijden Pt.