Koninklijke Algemene Vereniging van Vriendenclubs  •  Afdeling Tennis
Kalender
Monday 14 June 2021
1e afd. dames
15uBrabo D-Boom 1 D
15uBrabo D-Boom 1 D
2e afd. dames
15uBorgerweert D-Kalmthoutse D
15uBorgerweert D-Kalmthoutse D
2e afd. heren
14u7e Olympiade 1 H-Kalmthoutse H
14u7e Olympiade 1 H-Kalmthoutse H
14u7e Olympiade 1 H-Kalmthoutse H
3e afd. dames
15uPeerdsbos 2 D-7e Olympiade 1 D
15uPeerdsbos 2 D-7e Olympiade 1 D
3e afd. heren
14uLinkeroever H-GPH 1 H
14uLinkeroever H-GPH 1 H
14uLinkeroever H-GPH 1 H
4e afd. dames
14uWitte Duivels D-GPH D
14uWitte Duivels D-GPH D
4e afd. heren
14uBorgerweert 1 H-Antwerp 2 H
14uBorgerweert 1 H-Antwerp 2 H
14uBorgerweert 1 H-Antwerp 2 H
5e afd. dames
15uTen Hoeve D-Emblem 2 D
15uTen Hoeve D-Emblem 2 D
7e afd. dames
14uStabroek 4 D-Laagland 4 D
14uStabroek 4 D-Laagland 4 D
Tuesday 15 June 2021
2e afd. heren
14u7e Olympiade 1 H-Zevenbergen 1 H
14u7e Olympiade 1 H-Zevenbergen 1 H
14u7e Olympiade 1 H-Zevenbergen 1 H
15uKalmthoutse H-Ter Linden 1 H
15uKalmthoutse H-Ter Linden 1 H
15uKalmthoutse H-Ter Linden 1 H
11uMolenheide H-Witte Duivels 1 H
11uMolenheide H-Witte Duivels 1 H
11uMolenheide H-Witte Duivels 1 H
4e afd. dames
11uDe Merel 1 D-Laagland 2 D
11uDe Merel 1 D-Laagland 2 D
4e afd. heren
14uEmblem 2 H-Cepa 2 H
14uEmblem 2 H-Cepa 2 H
14uEmblem 2 H-Cepa 2 H
5e afd. heren
14uMTC 2-7e Olympiade 2 H
14uMTC 2-7e Olympiade 2 H
14uMTC 2-7e Olympiade 2 H
15uRuggeveld 2 H-Laagland 2 H
14uRuggeveld 2 H-Laagland 2 H
14uRuggeveld 2 H-Laagland 2 H
6e afd. dames
14uBlauwe Regen D-Stabroek 3 D
14uBlauwe Regen D-Stabroek 3 D
6e afd. heren
14uLaagland 3 H-Ruggeveld 3 H
14uLaagland 3 H-Ruggeveld 3 H
14uLaagland 3 H-Ruggeveld 3 H
7e afd. dames
10uAntwerp 2 D-Vlug Vooruit 4 D
10uAntwerp 2 D-Vlug Vooruit 4 D
7e afd. heren
14uBrandt 2 H-Rommersheide 2 H
14uBrandt 2 H-Rommersheide 2 H
14uBrandt 2 H-Rommersheide 2 H
15uTen Hoeve 2 H-Borgerweert 3 H
14uTen Hoeve 2 H-Borgerweert 3 H
15uTen Hoeve 2 H-Borgerweert 3 H
8e afd heren
14uVlug Vooruit 2 H-GPH 2 H
14uVlug Vooruit 2 H-GPH 2 H
14uVlug Vooruit 2 H-GPH 2 H
Wednesday 16 June 2021
4e afd. heren
11uAntwerp 2 H-Ten Hoeve 1 H
11uAntwerp 2 H-Ten Hoeve 1 H
11uAntwerp 2 H-Ten Hoeve 1 H
5e afd. heren
14uOlse Merksem H-Blauwe Regen 2 H
14uOlse Merksem H-Blauwe Regen 2 H
14uOlse Merksem H-Blauwe Regen 2 H
6e afd. dames
15uOlse D-Laagland 3 D
15uOlse D-Laagland 3 D
Thursday 17 June 2021
1e afd. dames
16uBoom 1 D-Stabroek 1 D
16uBoom 1 D-Stabroek 1 D
1e afd. heren
14uEmblem 1 H-Boom 1 H
14uEmblem 1 H-Boom 1 H
14uEmblem 1 H-Boom 1 H
2e afd. heren
14uWitte Duivels 1 H-Zevenbergen 1 H
14uWitte Duivels 1 H-Zevenbergen 1 H
14uWitte Duivels 1 H-Zevenbergen 1 H
3e afd gemengd
15uLaagland 2 G-Rozenhof G
15uLaagland 2 G-Rozenhof G
14uRommersheide 2 G-Borgerweert 2 G
14uRommersheide 2 G-Borgerweert 2 G
3e afd. heren
14uAntwerp 1 H-Linkeroever H
14uAntwerp 1 H-Linkeroever H
14uAntwerp 1 H-Linkeroever H
4e afd. dames
10uAntwerp 1 D-Laagland 2 D
10uAntwerp 1 D-Laagland 2 D
15uT.C. 80 D-Witte Duivels D
15uT.C. 80 D-Witte Duivels D
4e afd. heren
15uCepa 2 H-Peerdsbos 1 H
15uCepa 2 H-Peerdsbos 1 H
15uCepa 2 H-Peerdsbos 1 H
14uVlug Vooruit 1 H-Stabroek 2 H
14uVlug Vooruit 1 H-Stabroek 2 H
14uVlug Vooruit 1 H-Stabroek 2 H
5e afd. dames
15uVlug Vooruit 3 D-Ten Hoeve D
15uVlug Vooruit 3 D-Ten Hoeve D
7e afd. heren
15uCantincrode H-Antwerp 3 H
15uCantincrode H-Antwerp 3 H
15uCantincrode H-Antwerp 3 H
8e afd heren
14uM.TC. 3 H-TC 80 H
14uM.TC. 3 H-TC 80 H
14uM.TC. 3 H-TC 80 H
Friday 18 June 2021
1e afd. heren
15uLaagland 1 H-Stabroek 1 H
15uLaagland 1 H-Stabroek 1 H
15uLaagland 1 H-Stabroek 1 H
2e afd. gemengd
14u7e Olympiade G-Ten Hoeve G
14u7e Olympiade G-Ten Hoeve G
11uAntwerp 1 G-Borgerweert 1 G
11uAntwerp 1 G-Borgerweert 1 G
3e afd. dames
11uVlug Vooruit 1 D-Peerdsbos 2 D
11uVlug Vooruit 1 D-Peerdsbos 2 D
5e afd. dames
15uM.T.C. 1 D-Emblem 2 D
15uM.T.C. 1 D-Emblem 2 D
14uStabroek 2 D-Vlug Vooruit 3 D
14uStabroek 2 D-Vlug Vooruit 3 D
6e afd. heren
14uBorsbeek H-Boom 2 H
14uBorsbeek H-Boom 2 H
14uBorsbeek H-Boom 2 H
14uRommersheide 1 H-Esso H
14uRommersheide 1 H-Esso H
14uRommersheide 1 H-Esso H
7e afd. dames
15uLaagland 4 D-Antwerp 2 D
15uLaagland 4 D-Antwerp 2 D
Monday 21 June 2021
2e afd. dames
14uBrandt D-Borgerweert D
14uBrandt D-Borgerweert D
3e afd gemengd
14uAntwerp 2 G-Rozenhof G
14uAntwerp 2 G-Rozenhof G
4e afd. dames
15uWitte Duivels D-De Merel 1 D
15uWitte Duivels D-De Merel 1 D
4e afd. heren
14uBorgerweert 1 H-Peerdsbos 1 H
14uBorgerweert 1 H-Peerdsbos 1 H
14uBorgerweert 1 H-Peerdsbos 1 H
14uStabroek 2 H-Emblem 2 H
14uStabroek 2 H-Emblem 2 H
14uStabroek 2 H-Emblem 2 H
5e afd. dames
15uTen Hoeve D-Rommersheide 2 D
15uTen Hoeve D-Rommersheide 2 D
5e afd. heren
14u7e Olympiade 2 H-Zevenbergen 2 H
14u7e Olympiade 2 H-Zevenbergen 2 H
14u7e Olympiade 2 H-Zevenbergen 2 H
14uMTC 2-Ruggeveld 2 H
14uMTC 2-Ruggeveld 2 H
14uMTC 2-Ruggeveld 2 H
6e afd. dames
15uLinkeroever D-7e Olympiade 2 D
15uLinkeroever D-7e Olympiade 2 D
7e afd. dames
15uVlug Vooruit 4 D-Stabroek 4 D
15uVlug Vooruit 4 D-Stabroek 4 D
7e afd. heren
14uRommersheide 2 H-Ten Hoeve 2 H
14uRommersheide 2 H-Ten Hoeve 2 H
14uRommersheide 2 H-Ten Hoeve 2 H
Tuesday 22 June 2021
1e afd. heren
14uCepa 1 H-Laagland 1 H
14uCepa 1 H-Laagland 1 H
14uCepa 1 H-Laagland 1 H
2e afd. heren
15uBrabo H-Zevenbergen 1 H
15uBrabo H-Zevenbergen 1 H
15uBrabo H-Zevenbergen 1 H
15uMolenheide H-Kalmthoutse H
15uMolenheide H-Kalmthoutse H
15uMolenheide H-Kalmthoutse H
3e afd gemengd
15uBorgerweert 2 G-Laagland 2 G
15uBorgerweert 2 G-Laagland 2 G
3e afd. dames
15uLaagland 1 D-Cantincrode D
15uLaagland 1 D-Cantincrode D
6e afd. dames
14uStabroek 3 D-Olse D
14uStabroek 3 D-Olse D
7e afd. heren
14uBrandt 2 H-7e Olympiade 4 H
14uBrandt 2 H-7e Olympiade 4 H
14uBrandt 2 H-7e Olympiade 4 H
14.30uEmblem 3 H-Rommersheide 2 H
14.30uEmblem 3 H-Rommersheide 2 H
14.30uEmblem 3 H-Rommersheide 2 H
8e afd heren
14uWitte Duivels 2 H-M.TC. 3 H
14uWitte Duivels 2 H-M.TC. 3 H
14uWitte Duivels 2 H-M.TC. 3 H
Wednesday 23 June 2021
5e afd. heren
14uOlse Merksem H-Laagland 2 H
14uOlse Merksem H-Laagland 2 H
14uOlse Merksem H-Laagland 2 H
6e afd. heren
14uLaagland 3 H-Esso H
14uLaagland 3 H-Esso H
14uLaagland 3 H-Esso H
Thursday 24 June 2021
1e afd. dames
16uBoom 1 D-Brabo D
16uBoom 1 D-Brabo D
1e afd. heren
14uStabroek 1 H-Blauwe Regen 1 H
14uStabroek 1 H-Blauwe Regen 1 H
14uStabroek 1 H-Blauwe Regen 1 H
2e afd. gemengd
14uLaagland 1 G-7e Olympiade G
14uLaagland 1 G-7e Olympiade G
2e afd. heren
14uTer Linden 1 H-7e Olympiade 1 H
14uTer Linden 1 H-7e Olympiade 1 H
14uTer Linden 1 H-7e Olympiade 1 H
15uZevenbergen 1 H-Kalmthoutse H
15uZevenbergen 1 H-Kalmthoutse H
15uZevenbergen 1 H-Kalmthoutse H
3e afd. dames
15uKooike D-7e Olympiade 1 D
15uKooike D-7e Olympiade 1 D
4e afd. dames
10uAntwerp 1 D-Vlug Vooruit 2 D
10uAntwerp 1 D-Vlug Vooruit 2 D
15uT.C. 80 D-Rommersheide 1 D
15uT.C. 80 D-Rommersheide 1 D
4e afd. heren
14uVlug Vooruit 1 H-Cepa 2 H
14uVlug Vooruit 1 H-Cepa 2 H
14uVlug Vooruit 1 H-Cepa 2 H
5e afd. dames
15uVlug Vooruit 3 D-De Merel 2 D
15uVlug Vooruit 3 D-De Merel 2 D
5e afd. heren
14uBlauwe Regen 2 H-Zevenbergen 2 H
14uBlauwe Regen 2 H-Zevenbergen 2 H
14uBlauwe Regen 2 H-Zevenbergen 2 H
14uStabroek 3 H-Ruggeveld 2 H
14uStabroek 3 H-Ruggeveld 2 H
14uStabroek 3 H-Ruggeveld 2 H
6e afd. dames
15uLaagland 3 D-Blauwe Regen D
15uLaagland 3 D-Blauwe Regen D
6e afd. heren
14u7e Olympiade 3 H-Rommersheide 1 H
14u7e Olympiade 3 H-Rommersheide 1 H
14u7e Olympiade 3 H-Rommersheide 1 H
15uRuggeveld 3 H-Borgerweert 2 H
15uRuggeveld 3 H-Borgerweert 2 H
15uRuggeveld 3 H-Borgerweert 2 H
7e afd. heren
14uAntwerp 3 H-Ten Hoeve 2 H
14uAntwerp 3 H-Ten Hoeve 2 H
14uAntwerp 3 H-Ten Hoeve 2 H
14uBorgerweert 3 H-Emblem 3 H
14uBorgerweert 3 H-Emblem 3 H
14uBorgerweert 3 H-Emblem 3 H
15uCantincrode H-Rommersheide 2 H
15uCantincrode H-Rommersheide 2 H
15uCantincrode H-Rommersheide 2 H
8e afd heren
14uM.TC. 3 H-GPH 2 H
14uM.TC. 3 H-GPH 2 H
14uM.TC. 3 H-GPH 2 H
Friday 25 June 2021
2e afd. gemengd
15uTen Hoeve G-Antwerp 1 G
15uTen Hoeve G-Antwerp 1 G
3e afd. dames
15uCantincrode D-Peerdsbos 2 D
15uCantincrode D-Peerdsbos 2 D
4e afd. dames
14uLaagland 2 D-GPH D
14uLaagland 2 D-GPH D
4e afd. heren
14uBorgerweert 1 H-Emblem 2 H
14uBorgerweert 1 H-Emblem 2 H
14uBorgerweert 1 H-Emblem 2 H
5e afd. dames
15uM.T.C. 1 D-Stabroek 2 D
15uM.T.C. 1 D-Stabroek 2 D
6e afd. dames
15uBoom 2 D-Blauwe Regen D
15uBoom 2 D-Blauwe Regen D
6e afd. heren
14uBoom 2 H-Rommersheide 1 H
14uBoom 2 H-Rommersheide 1 H
14uBoom 2 H-Rommersheide 1 H
Monday 28 June 2021
1e afd. dames
15uBrabo D-Stabroek 1 D
15uBrabo D-Stabroek 1 D
3e afd gemengd
14uAntwerp 2 G-Laagland 2 G
14uAntwerp 2 G-Laagland 2 G
3e afd. dames
15uPeerdsbos 2 D-Laagland 1 D
15uPeerdsbos 2 D-Laagland 1 D
4e afd. dames
14uWitte Duivels D-Vlug Vooruit 2 D
14uWitte Duivels D-Vlug Vooruit 2 D
6e afd. dames
15u7e Olympiade 2 D-Olse D
15u7e Olympiade 2 D-Olse D
15uLinkeroever D-Laagland 3 D
15uLinkeroever D-Laagland 3 D
7e afd. dames
14uStabroek 4 D-7e Olympiade 3 D
14uStabroek 4 D-7e Olympiade 3 D
7e afd. heren
14uAntwerp 3 H-Rommersheide 2 H
14uAntwerp 3 H-Rommersheide 2 H
14uAntwerp 3 H-Rommersheide 2 H
Tuesday 29 June 2021
1e afd. heren
14uCepa 1 H-Stabroek 1 H
14uCepa 1 H-Stabroek 1 H
14uCepa 1 H-Stabroek 1 H
2e afd. gemengd
14uBorgerweert 1 G-Laagland 1 G
14uBorgerweert 1 G-Laagland 1 G
2e afd. heren
15uBrabo H-Witte Duivels 1 H
15uBrabo H-Witte Duivels 1 H
15uBrabo H-Witte Duivels 1 H
3e afd gemengd
15uBorgerweert 2 G-Rozenhof G
15uBorgerweert 2 G-Rozenhof G
3e afd. dames
15 uu7e Olympiade 1 D-Cantincrode D
15 uu7e Olympiade 1 D-Cantincrode D
15uLaagland 1 D-Vlug Vooruit 1 D
15uLaagland 1 D-Vlug Vooruit 1 D
4e afd. dames
11uDe Merel 1 D-T.C. 80 D
11uDe Merel 1 D-T.C. 80 D
15uGPH D-Antwerp 1 D
15uGPH D-Antwerp 1 D
4e afd. heren
14uEmblem 2 H-Vlug Vooruit 1 H
14uEmblem 2 H-Vlug Vooruit 1 H
14uEmblem 2 H-Vlug Vooruit 1 H
15uTen Hoeve 1 H-Borgerweert 1 H
15uTen Hoeve 1 H-Borgerweert 1 H
15uTen Hoeve 1 H-Borgerweert 1 H
5e afd. heren
14uLaagland 2 H-Blauwe Regen 2 H
14uLaagland 2 H-Blauwe Regen 2 H
14uLaagland 2 H-Blauwe Regen 2 H
14uMTC 2-Stabroek 3 H
14uMTC 2-Stabroek 3 H
14uMTC 2-Stabroek 3 H
14uRuggeveld 2 H-Olse Merksem H
14uRuggeveld 2 H-Olse Merksem H
14uRuggeveld 2 H-Olse Merksem H
7e afd. dames
10uAntwerp 2 D-Stabroek 4 D
10uAntwerp 2 D-Stabroek 4 D
7e afd. heren
14uBrandt 2 H-Emblem 3 H
14uBrandt 2 H-Emblem 3 H
14uBrandt 2 H-Emblem 3 H
8e afd heren
14uM.TC. 3 H-Vlug Vooruit 2 H
14uM.TC. 3 H-Vlug Vooruit 2 H
14uM.TC. 3 H-Vlug Vooruit 2 H
14uWitte Duivels 2 H-GPH 2 H
14uWitte Duivels 2 H-GPH 2 H
14uWitte Duivels 2 H-GPH 2 H
Wednesday 30 June 2021
1e afd. heren
14uM.T.C. 1 H-Emblem 1 H
14uM.T.C. 1 H-Emblem 1 H
14uM.T.C. 1 H-Emblem 1 H
4e afd. heren
11uAntwerp 2 H-Cepa 2 H
11uAntwerp 2 H-Cepa 2 H
11uAntwerp 2 H-Cepa 2 H
Thursday 01 July 2021
1e afd. heren
14uBoom 1 H-Laagland 1 H
14uBoom 1 H-Laagland 1 H
14uBoom 1 H-Laagland 1 H
14uEmblem 1 H-Stabroek 1 H
14uEmblem 1 H-Stabroek 1 H
14uEmblem 1 H-Stabroek 1 H
2e afd. dames
15uKalmthoutse D-Brandt D
15uKalmthoutse D-Brandt D
3e afd. dames
15uKooike D-Vlug Vooruit 1 D
15uKooike D-Vlug Vooruit 1 D
4e afd. heren
15uCepa 2 H-Stabroek 2 H
15uCepa 2 H-Stabroek 2 H
15uCepa 2 H-Stabroek 2 H
5e afd. dames
11uDe Merel 2 D-Stabroek 2 D
11uDe Merel 2 D-Stabroek 2 D
15uRommersheide 2 D-Emblem 2 D
15uRommersheide 2 D-Emblem 2 D
5e afd. heren
14uStabroek 3 H-Zevenbergen 2 H
14uStabroek 3 H-Zevenbergen 2 H
14uStabroek 3 H-Zevenbergen 2 H
6e afd. heren
14u7e Olympiade 3 H-Esso H
14u7e Olympiade 3 H-Esso H
14u7e Olympiade 3 H-Esso H
14uBorgerweert 2 H-Laagland 3 H
14uBorgerweert 2 H-Laagland 3 H
14uBorgerweert 2 H-Laagland 3 H
15uRuggeveld 3 H-Rommersheide 1 H
15uRuggeveld 3 H-Rommersheide 1 H
15uRuggeveld 3 H-Rommersheide 1 H
Friday 02 July 2021
2e afd. gemengd
14u7e Olympiade G-Borgerweert 1 G
14u7e Olympiade G-Borgerweert 1 G
4e afd. dames
15uVlug Vooruit 2 D-Rommersheide 1 D
15uVlug Vooruit 2 D-Rommersheide 1 D
6e afd. dames
15uBoom 2 D-7e Olympiade 2 D
15uBoom 2 D-7e Olympiade 2 D
6e afd. heren
14uBoom 2 H-Brandt 1 H
14uBoom 2 H-Brandt 1 H
14uBoom 2 H-Brandt 1 H
7e afd. heren
14uBorgerweert 3 H-Antwerp 3 H
14uBorgerweert 3 H-Antwerp 3 H
14uBorgerweert 3 H-Antwerp 3 H
8e afd heren
10uVlug Vooruit 2 H-TC 80 H
10uVlug Vooruit 2 H-TC 80 H
10uVlug Vooruit 2 H-TC 80 H
Monday 05 July 2021
3e afd gemengd
14uAntwerp 2 G-Rommersheide 2 G
14uAntwerp 2 G-Rommersheide 2 G
7e afd. heren
14uAntwerp 3 H-Emblem 3 H
14uAntwerp 3 H-Emblem 3 H
14uAntwerp 3 H-Emblem 3 H
Tuesday 06 July 2021
4e afd. heren
16uTen Hoeve 1 H-Borgerweert 1 H
16uTen Hoeve 1 H-Borgerweert 1 H
16uTen Hoeve 1 H-Borgerweert 1 H
5e afd. dames
14.30uEmblem 2 D-De Merel 2 D
14.30uEmblem 2 D-De Merel 2 D
5e afd. heren
14uRuggeveld 2 H-7e Olympiade 2 H
14uRuggeveld 2 H-7e Olympiade 2 H
14uRuggeveld 2 H-7e Olympiade 2 H
6e afd. heren
14uLaagland 3 H-Boom 2 H
14uLaagland 3 H-Boom 2 H
14uLaagland 3 H-Boom 2 H
7e afd. heren
14.30uEmblem 3 H-Cantincrode H
14.30uEmblem 3 H-Cantincrode H
14.30uEmblem 3 H-Cantincrode H
16uTen Hoeve 2 H-Brandt 2 H
16uTen Hoeve 2 H-Brandt 2 H
16uTen Hoeve 2 H-Brandt 2 H
8e afd heren
14uVlug Vooruit 2 H-Witte Duivels 2 H
14uVlug Vooruit 2 H-Witte Duivels 2 H
14uVlug Vooruit 2 H-Witte Duivels 2 H
Thursday 08 July 2021
1e afd. heren
14uStabroek 1 H-Boom 1 H
14uStabroek 1 H-Boom 1 H
14uStabroek 1 H-Boom 1 H
2e afd. gemengd
14uLaagland 1 G-Borgerweert 1 G
14uLaagland 1 G-Borgerweert 1 G
2e afd. heren
15uZevenbergen 1 H-Molenheide H
15uZevenbergen 1 H-Molenheide H
15uZevenbergen 1 H-Molenheide H
3e afd gemengd
15uRozenhof G-Cantincrode G
15uRozenhof G-Cantincrode G
4e afd. heren
14uPeerdsbos 1 H-Emblem 2 H
14uPeerdsbos 1 H-Emblem 2 H
14uPeerdsbos 1 H-Emblem 2 H
5e afd. heren
15uZevenbergen 2 H-Ruggeveld 2 H
15uZevenbergen 2 H-Ruggeveld 2 H
15uZevenbergen 2 H-Ruggeveld 2 H
6e afd. heren
14u7e Olympiade 3 H-Borsbeek H
14u7e Olympiade 3 H-Borsbeek H
14u7e Olympiade 3 H-Borsbeek H
15uBrandt 1 H-Ruggeveld 3 H
15uBrandt 1 H-Ruggeveld 3 H
15uBrandt 1 H-Ruggeveld 3 H
Friday 09 July 2021
5e afd. dames
14uStabroek 2 D-Rommersheide 2 D
14uStabroek 2 D-Rommersheide 2 D
6e afd. heren
14uRommersheide 1 H-Borgerweert 2 H
14uRommersheide 1 H-Borgerweert 2 H
14uRommersheide 1 H-Borgerweert 2 H
Monday 12 July 2021
4e afd. heren
14uStabroek 2 H-Peerdsbos 1 H
14uStabroek 2 H-Peerdsbos 1 H
14uStabroek 2 H-Peerdsbos 1 H
5e afd. heren
11uBlauwe Regen 2 H-Stabroek 3 H
11uBlauwe Regen 2 H-Stabroek 3 H
11uBlauwe Regen 2 H-Stabroek 3 H
6e afd. dames
15u7e Olympiade 2 D-Blauwe Regen D
15u7e Olympiade 2 D-Blauwe Regen D
7e afd. heren
14uRommersheide 2 H-7e Olympiade 4 H
14uRommersheide 2 H-7e Olympiade 4 H
14uRommersheide 2 H-7e Olympiade 4 H
Tuesday 13 July 2021
3e afd. dames
15uLaagland 1 D-Kooike D
15uLaagland 1 D-Kooike D
4e afd. dames
11uDe Merel 1 D-Rommersheide 1 D
11uDe Merel 1 D-Rommersheide 1 D
15uGPH D-T.C. 80 D
15uGPH D-T.C. 80 D
4e afd. heren
14uEmblem 2 H-Antwerp 2 H
14uEmblem 2 H-Antwerp 2 H
14uEmblem 2 H-Antwerp 2 H
5e afd. dames
11uDe Merel 2 D-Rommersheide 2 D
11uDe Merel 2 D-Rommersheide 2 D
5e afd. heren
14uLaagland 2 H-Zevenbergen 2 H
14uLaagland 2 H-Zevenbergen 2 H
14uLaagland 2 H-Zevenbergen 2 H
6e afd. dames
14uStabroek 3 D-Boom 2 D
14uStabroek 3 D-Boom 2 D
6e afd. heren
14uEsso H-Boom 2 H
14uEsso H-Boom 2 H
14uEsso H-Boom 2 H
7e afd. heren
14.30uEmblem 3 H-Ten Hoeve 2 H
14.30uEmblem 3 H-Ten Hoeve 2 H
14.30uEmblem 3 H-Ten Hoeve 2 H
Thursday 15 July 2021
1e afd. heren
14uStabroek 1 H-M.T.C. 1 H
14uStabroek 1 H-M.T.C. 1 H
14uStabroek 1 H-M.T.C. 1 H
3e afd gemengd
15uRozenhof G-Rommersheide 2 G
15uRozenhof G-Rommersheide 2 G
6e afd. heren
14uBorgerweert 2 H-Brandt 1 H
14uBorgerweert 2 H-Brandt 1 H
14uBorgerweert 2 H-Brandt 1 H
7e afd. dames
15u7e Olympiade 3 D-Laagland 4 D
15u7e Olympiade 3 D-Laagland 4 D
7e afd. heren
15uCantincrode H-Brandt 2 H
15uCantincrode H-Brandt 2 H
15uCantincrode H-Brandt 2 H
Friday 16 July 2021
2e afd. gemengd
14u7e Olympiade G-Laagland 1 G
14u7e Olympiade G-Laagland 1 G
11uAntwerp 1 G-Ten Hoeve G
11uAntwerp 1 G-Ten Hoeve G
4e afd. dames
15uVlug Vooruit 2 D-T.C. 80 D
15uVlug Vooruit 2 D-T.C. 80 D
6e afd. dames
15uBoom 2 D-Linkeroever D
15uBoom 2 D-Linkeroever D
6e afd. heren
14uBorsbeek H-Rommersheide 1 H
14uBorsbeek H-Rommersheide 1 H
14uBorsbeek H-Rommersheide 1 H
Monday 19 July 2021
5e afd. heren
11uBlauwe Regen 2 H-MTC 2
11uBlauwe Regen 2 H-MTC 2
11uBlauwe Regen 2 H-MTC 2
6e afd. heren
14u7e Olympiade 3 H-Laagland 3 H
14u7e Olympiade 3 H-Laagland 3 H
14u7e Olympiade 3 H-Laagland 3 H
7e afd. heren
14uAntwerp 3 H-Brandt 2 H
14uAntwerp 3 H-Brandt 2 H
14uAntwerp 3 H-Brandt 2 H
14uRommersheide 2 H-Borgerweert 3 H
14uRommersheide 2 H-Borgerweert 3 H
14uRommersheide 2 H-Borgerweert 3 H
Tuesday 20 July 2021
1e afd. heren
14uCepa 1 H-Boom 1 H
14uCepa 1 H-Boom 1 H
14uCepa 1 H-Boom 1 H
2e afd. heren
15uKalmthoutse H-Witte Duivels 1 H
15uKalmthoutse H-Witte Duivels 1 H
15uKalmthoutse H-Witte Duivels 1 H
3e afd. dames
15u7e Olympiade 1 D-Laagland 1 D
15u7e Olympiade 1 D-Laagland 1 D
4e afd. dames
11uRommersheide 1 D-GPH D
11uRommersheide 1 D-GPH D
5e afd. dames
11uDe Merel 2 D-M.T.C. 1 D
11uDe Merel 2 D-M.T.C. 1 D
5e afd. heren
14uLaagland 2 H-7e Olympiade 2 H
14uLaagland 2 H-7e Olympiade 2 H
14uLaagland 2 H-7e Olympiade 2 H
6e afd. dames
14uStabroek 3 D-Laagland 3 D
14uStabroek 3 D-Laagland 3 D
6e afd. heren
14uEsso H-Borsbeek H
14uEsso H-Borsbeek H
14uEsso H-Borsbeek H
14uLaagland 3 H-Rommersheide 1 H
14uLaagland 3 H-Rommersheide 1 H
14uLaagland 3 H-Rommersheide 1 H
Thursday 22 July 2021
1e afd. heren
14uBlauwe Regen 1 H-Emblem 1 H
14uBlauwe Regen 1 H-Emblem 1 H
14uBlauwe Regen 1 H-Emblem 1 H
2e afd. gemengd
14uLaagland 1 G-Antwerp 1 G
14uLaagland 1 G-Antwerp 1 G
3e afd gemengd
13uRommersheide 2 G-Cantincrode G
13uRommersheide 2 G-Cantincrode G
3e afd. dames
15uKooike D-Peerdsbos 2 D
15uKooike D-Peerdsbos 2 D
4e afd. heren
14uPeerdsbos 1 H-Vlug Vooruit 1 H
14uPeerdsbos 1 H-Vlug Vooruit 1 H
14uPeerdsbos 1 H-Vlug Vooruit 1 H
5e afd. heren
14u7e Olympiade 2 H-Blauwe Regen 2 H
14u7e Olympiade 2 H-Blauwe Regen 2 H
14u7e Olympiade 2 H-Blauwe Regen 2 H
15uZevenbergen 2 H-MTC 2
15uZevenbergen 2 H-MTC 2
15uZevenbergen 2 H-MTC 2
6e afd. heren
15uBrandt 1 H-Laagland 3 H
15uBrandt 1 H-Laagland 3 H
15uBrandt 1 H-Laagland 3 H
Friday 23 July 2021
2e afd. gemengd
11uAntwerp 1 G-Laagland 1 G
11uAntwerp 1 G-Laagland 1 G
4e afd. dames
14uLaagland 2 D-Witte Duivels D
14uLaagland 2 D-Witte Duivels D
6e afd. dames
15uBoom 2 D-Olse D
15uBoom 2 D-Olse D
6e afd. heren
14uBoom 2 H-7e Olympiade 3 H
14uBoom 2 H-7e Olympiade 3 H
14uBoom 2 H-7e Olympiade 3 H
Monday 26 July 2021
5e afd. dames
15uTen Hoeve D-Stabroek 2 D
15uTen Hoeve D-Stabroek 2 D
6e afd. heren
14uBorgerweert 2 H-Esso H
14uBorgerweert 2 H-Esso H
14uBorgerweert 2 H-Esso H
7e afd. heren
15uTen Hoeve 2 H-7e Olympiade 4 H
15uTen Hoeve 2 H-7e Olympiade 4 H
15uTen Hoeve 2 H-7e Olympiade 4 H
Tuesday 27 July 2021
2e afd. gemengd
14uBorgerweert 1 G-Antwerp 1 G
14uBorgerweert 1 G-Antwerp 1 G
2e afd. heren
15uBrabo H-Kalmthoutse H
15uBrabo H-Kalmthoutse H
15uBrabo H-Kalmthoutse H
3e afd gemengd
15uBorgerweert 2 G-Antwerp 2 G
15uBorgerweert 2 G-Antwerp 2 G
4e afd. dames
11uDe Merel 1 D-Antwerp 1 D
11uDe Merel 1 D-Antwerp 1 D
4e afd. heren
15uTen Hoeve 1 H-Emblem 2 H
15uTen Hoeve 1 H-Emblem 2 H
15uTen Hoeve 1 H-Emblem 2 H
6e afd. dames
14uStabroek 3 D-7e Olympiade 2 D
14uStabroek 3 D-7e Olympiade 2 D
7e afd. heren
14uBrandt 2 H-Borgerweert 3 H
14uBrandt 2 H-Borgerweert 3 H
14uBrandt 2 H-Borgerweert 3 H
Wednesday 28 July 2021
6e afd. dames
15uOlse D-Linkeroever D
15uOlse D-Linkeroever D
Thursday 29 July 2021
2e afd. gemengd
14uLaagland 1 G-Ten Hoeve G
14uLaagland 1 G-Ten Hoeve G
4e afd. heren
14uVlug Vooruit 1 H-Borgerweert 1 H
14uVlug Vooruit 1 H-Borgerweert 1 H
14uVlug Vooruit 1 H-Borgerweert 1 H
5e afd. dames
15uVlug Vooruit 3 D-Emblem 2 D
15uVlug Vooruit 3 D-Emblem 2 D
6e afd. heren
14uBorgerweert 2 H-Boom 2 H
14uBorgerweert 2 H-Boom 2 H
14uBorgerweert 2 H-Boom 2 H
7e afd. dames
15u7e Olympiade 3 D-Vlug Vooruit 4 D
15u7e Olympiade 3 D-Vlug Vooruit 4 D
Friday 30 July 2021
2e afd. gemengd
14uBorgerweert 1 G-Ten Hoeve G
14uBorgerweert 1 G-Ten Hoeve G
7e afd. dames
15u7e Olympiade 3 D-Antwerp 2 D
15u7e Olympiade 3 D-Antwerp 2 D
Monday 02 August 2021
4e afd. heren
14uStabroek 2 H-Antwerp 2 H
14uStabroek 2 H-Antwerp 2 H
14uStabroek 2 H-Antwerp 2 H
5e afd. dames
15uTen Hoeve D-De Merel 2 D
15uTen Hoeve D-De Merel 2 D
5e afd. heren
11uBlauwe Regen 2 H-Ruggeveld 2 H
11uBlauwe Regen 2 H-Ruggeveld 2 H
11uBlauwe Regen 2 H-Ruggeveld 2 H
6e afd. dames
15uLinkeroever D-Stabroek 3 D
15uLinkeroever D-Stabroek 3 D
7e afd. heren
14u7e Olympiade 4 H-Emblem 3 H
14u7e Olympiade 4 H-Emblem 3 H
14u7e Olympiade 4 H-Emblem 3 H
Tuesday 03 August 2021
1e afd. heren
14uBlauwe Regen 1 H-Cepa 1 H
14uBlauwe Regen 1 H-Cepa 1 H
14uBlauwe Regen 1 H-Cepa 1 H
2e afd. gemengd
14uBorgerweert 1 G-7e Olympiade G
14uBorgerweert 1 G-7e Olympiade G
6e afd. heren
14uEsso H-Ruggeveld 3 H
14uEsso H-Ruggeveld 3 H
14uEsso H-Ruggeveld 3 H
7e afd. heren
14u7e Olympiade 4 H-Antwerp 3 H
14u7e Olympiade 4 H-Antwerp 3 H
14u7e Olympiade 4 H-Antwerp 3 H
Thursday 05 August 2021
3e afd gemengd
15uLaagland 2 G-Cantincrode G
15uLaagland 2 G-Cantincrode G
4e afd. dames
15uT.C. 80 D-Antwerp 1 D
15uT.C. 80 D-Antwerp 1 D
5e afd. heren
14u7e Olympiade 2 H-Stabroek 3 H
14u7e Olympiade 2 H-Stabroek 3 H
14u7e Olympiade 2 H-Stabroek 3 H
6e afd. dames
15uLaagland 3 D-Boom 2 D
15uLaagland 3 D-Boom 2 D
6e afd. heren
15uBrandt 1 H-Borsbeek H
15uBrandt 1 H-Borsbeek H
15uBrandt 1 H-Borsbeek H
Friday 06 August 2021
2e afd. gemengd
14u7e Olympiade G-Antwerp 1 G
14u7e Olympiade G-Antwerp 1 G
15uTen Hoeve G-Laagland 1 G
15uTen Hoeve G-Laagland 1 G
4e afd. dames
15uVlug Vooruit 2 D-De Merel 1 D
15uVlug Vooruit 2 D-De Merel 1 D
4e afd. heren
15uCepa 2 H-Borgerweert 1 H
15uCepa 2 H-Borgerweert 1 H
15uCepa 2 H-Borgerweert 1 H
Monday 09 August 2021
7e afd. heren
14u7e Olympiade 4 H-Borgerweert 3 H
14u7e Olympiade 4 H-Borgerweert 3 H
14u7e Olympiade 4 H-Borgerweert 3 H
Tuesday 10 August 2021
4e afd. heren
15uTen Hoeve 1 H-Stabroek 2 H
15uTen Hoeve 1 H-Stabroek 2 H
15uTen Hoeve 1 H-Stabroek 2 H
6e afd. heren
14uEsso H-Brandt 1 H
14uEsso H-Brandt 1 H
14uEsso H-Brandt 1 H
7e afd. heren
15uTen Hoeve 2 H-Cantincrode H
15uTen Hoeve 2 H-Cantincrode H
15uTen Hoeve 2 H-Cantincrode H
Thursday 12 August 2021
5e afd. heren
14uStabroek 3 H-Laagland 2 H
14uStabroek 3 H-Laagland 2 H
14uStabroek 3 H-Laagland 2 H
15uZevenbergen 2 H-Olse Merksem H
15uZevenbergen 2 H-Olse Merksem H
15uZevenbergen 2 H-Olse Merksem H
6e afd. dames
15uLaagland 3 D-7e Olympiade 2 D
15uLaagland 3 D-7e Olympiade 2 D
6e afd. heren
15uBrandt 1 H-7e Olympiade 3 H
15uBrandt 1 H-7e Olympiade 3 H
15uBrandt 1 H-7e Olympiade 3 H
Friday 13 August 2021
2e afd. gemengd
15uTen Hoeve G-Borgerweert 1 G
15uTen Hoeve G-Borgerweert 1 G
6e afd. heren
14uBorsbeek H-Borgerweert 2 H
14uBorsbeek H-Borgerweert 2 H
14uBorsbeek H-Borgerweert 2 H
Sunday 15 August 2021
7e afd. heren
15uCantincrode H-7e Olympiade 4 H
15uCantincrode H-7e Olympiade 4 H
15uCantincrode H-7e Olympiade 4 H
Tuesday 17 August 2021
4e afd. dames
15uGPH D-De Merel 1 D
15uGPH D-De Merel 1 D
4e afd. heren
15uTen Hoeve 1 H-Vlug Vooruit 1 H
15uTen Hoeve 1 H-Vlug Vooruit 1 H
15uTen Hoeve 1 H-Vlug Vooruit 1 H
5e afd. dames
14.30uEmblem 2 D-Stabroek 2 D
14.30uEmblem 2 D-Stabroek 2 D
Wednesday 18 August 2021
1e afd. heren
14uM.T.C. 1 H-Blauwe Regen 1 H
14uM.T.C. 1 H-Blauwe Regen 1 H
14uM.T.C. 1 H-Blauwe Regen 1 H
Thursday 19 August 2021
1e afd. heren
14uBoom 1 H-Blauwe Regen 1 H
14uBoom 1 H-Blauwe Regen 1 H
14uBoom 1 H-Blauwe Regen 1 H
6e afd. heren
15uRuggeveld 3 H-7e Olympiade 3 H
15uRuggeveld 3 H-7e Olympiade 3 H
15uRuggeveld 3 H-7e Olympiade 3 H
Friday 20 August 2021
4e afd. dames
15uVlug Vooruit 2 D-GPH D
15uVlug Vooruit 2 D-GPH D
Monday 23 August 2021
4e afd. heren
14uStabroek 2 H-Borgerweert 1 H
14uStabroek 2 H-Borgerweert 1 H
14uStabroek 2 H-Borgerweert 1 H
7e afd. dames
15uVlug Vooruit 4 D-Laagland 4 D
15uVlug Vooruit 4 D-Laagland 4 D
Tuesday 24 August 2021
2e afd. heren
14u7e Olympiade 1 H-Brabo H
14u7e Olympiade 1 H-Brabo H
14u7e Olympiade 1 H-Brabo H
3e afd gemengd
15uCantincrode G-Borgerweert 2 G
15uCantincrode G-Borgerweert 2 G
Thursday 26 August 2021
3e afd gemengd
15uCantincrode G-Antwerp 2 G
15uCantincrode G-Antwerp 2 G
4e afd. heren
14uPeerdsbos 1 H-Ten Hoeve 1 H
14uPeerdsbos 1 H-Ten Hoeve 1 H
14uPeerdsbos 1 H-Ten Hoeve 1 H
6e afd. heren
15uRuggeveld 3 H-Borsbeek H
15uRuggeveld 3 H-Borsbeek H
15uRuggeveld 3 H-Borsbeek H
Friday 27 August 2021
2e afd. gemengd
15uTen Hoeve G-7e Olympiade G
15uTen Hoeve G-7e Olympiade G
Friday 03 September 2021
4e afd. dames
14uLaagland 2 D-Vlug Vooruit 2 D
14uLaagland 2 D-Vlug Vooruit 2 D
Wednesday 01 December 2021
2e afd. heren
14uMolenheide H-Brabo H
14uMolenheide H-Brabo H
14uMolenheide H-Brabo H
14uTer Linden 1 H-Brabo H
14uTer Linden 1 H-Brabo H
14uTer Linden 1 H-Brabo H
4e afd. dames
11uRommersheide 1 D-Laagland 2 D
11uRommersheide 1 D-Laagland 2 D
6e afd. dames
14uBlauwe Regen D-Linkeroever D
14uBlauwe Regen D-Linkeroever D
Thursday 02 December 2021
4e afd. heren
11uAntwerp 2 H-Vlug Vooruit 1 H
11uAntwerp 2 H-Vlug Vooruit 1 H
11uAntwerp 2 H-Vlug Vooruit 1 H
Friday 03 December 2021
5e afd. heren
14uMTC 2-Laagland 2 H
14uMTC 2-Laagland 2 H
14uMTC 2-Laagland 2 H
Saturday 04 December 2021
4e afd. dames
11uRommersheide 1 D-Witte Duivels D
11uRommersheide 1 D-Witte Duivels D
Sunday 05 December 2021
1e afd. heren
14uM.T.C. 1 H-Laagland 1 H
14uM.T.C. 1 H-Laagland 1 H
14uM.T.C. 1 H-Laagland 1 H
Monday 06 December 2021
2e afd. heren
14uWitte Duivels 1 H-Ter Linden 1 H
14uWitte Duivels 1 H-Ter Linden 1 H
14uWitte Duivels 1 H-Ter Linden 1 H
Tuesday 07 December 2021
5e afd. dames
15uM.T.C. 1 D-Vlug Vooruit 3 D
15uM.T.C. 1 D-Vlug Vooruit 3 D
8e afd heren
14uTC 80 H-GPH 2 H
14uTC 80 H-GPH 2 H
14uTC 80 H-GPH 2 H
Wednesday 08 December 2021
4e afd. dames
11uRommersheide 1 D-Antwerp 1 D
11uRommersheide 1 D-Antwerp 1 D
Thursday 09 December 2021
2e afd. heren
14u7e Olympiade 1 H-Molenheide H
14u7e Olympiade 1 H-Molenheide H
14u7e Olympiade 1 H-Molenheide H
Friday 10 December 2021
5e afd. heren
14u7e Olympiade 2 H-Olse Merksem H
14u7e Olympiade 2 H-Olse Merksem H
14u7e Olympiade 2 H-Olse Merksem H
Saturday 11 December 2021
3e afd. dames
15uCantincrode D-Kooike D
15uCantincrode D-Kooike D
6e afd. heren
14uRommersheide 1 H-Brandt 1 H
14uRommersheide 1 H-Brandt 1 H
14uRommersheide 1 H-Brandt 1 H
Wednesday 15 December 2021
5e afd. dames
15uRommersheide 2 D-Vlug Vooruit 3 D
15uRommersheide 2 D-Vlug Vooruit 3 D
Thursday 16 December 2021
5e afd. dames
15uM.T.C. 1 D-Ten Hoeve D
15uM.T.C. 1 D-Ten Hoeve D
Saturday 18 December 2021
1e afd. heren
14uCepa 1 H-M.T.C. 1 H
14uCepa 1 H-M.T.C. 1 H
14uCepa 1 H-M.T.C. 1 H
2e afd. heren
14uMolenheide H-Ter Linden 1 H
14uMolenheide H-Ter Linden 1 H
14uMolenheide H-Ter Linden 1 H
Monday 20 December 2021
1e afd. dames
15uStabroek 1 D-Brabo D
15uStabroek 1 D-Brabo D
3e afd. dames
15uCantincrode D-Vlug Vooruit 1 D
15uCantincrode D-Vlug Vooruit 1 D
Wednesday 22 December 2021
8e afd heren
14uWitte Duivels 2 H-TC 80 H
14uWitte Duivels 2 H-TC 80 H
14uWitte Duivels 2 H-TC 80 H
Sunday 26 December 2021
5e afd. heren
14uOlse Merksem H-MTC 2
14uOlse Merksem H-MTC 2
14uOlse Merksem H-MTC 2
Monday 27 December 2021
2e afd. heren
14uWitte Duivels 1 H-7e Olympiade 1 H
14uWitte Duivels 1 H-7e Olympiade 1 H
14uWitte Duivels 1 H-7e Olympiade 1 H