Koninklijke Algemene Vereniging van Vriendenclubs  •  Afdeling Tennis
kalender heren - Thursday 27 June 2019
BEKER SALIËN 2019 - HEREN    
             
Eerste Afdeling        
             
Speeldag   Uur   Wedstrijd   Resultaat
             
Week 28 (08.07.2019 - 12.07.2019)    
             
Donderdag   14h00   Blauwe Regen 1 - Brabo    
Donderdag   14h00   Emblem 1 - Laagland 1    
Donderdag   14h00   Vlug Vooruit 1 - Ruggeveld 1    
        Aartselaar : Bye    
             
Week 29 (15.07.2019 - 19.07.2019)    
             
Dinsdag   14h00   Laagland 1 - Vlug Vooruit 1    
Donderdag   14h00   Emblem 1 - Aartselaar    
Vrijdag   15h00   Ruggeveld 1 - Brabo    
        Blauwe Regen 1 : Bye    
             
Week 30 (22.07.2019 - 26.07.2019)    
             
Maandag   14h00   Aartselaar - Blauwe Regen 1    
Dinsdag   14h30   Brabo - Emblem 1    
Vrijdag   15h00   Ruggeveld 1 - Laagland 1    
        Vlug Vooruit 1 : Bye    
             
Week 31 (29.07.2019 - 02.08.2019)    
             
Maandag   14h00   Aartselaar - Laagland 1    
Donderdag   14h00   Emblem 1 - Ruggeveld 1    
Donderdag   14h00   Blauwe Regen 1 - Vlug Vooruit 1    
        Brabo : Bye    
             
Week 32 (05.08.2019 - 09.08.2019)    
             
Dinsdag   14h00   Laagland 1 - Brabo    
Donderdag   14h00   Vlug Vooruit 1 - Aartselaar    
Vrijdag   15h00   Ruggeveld 1 - Blauwe Regen 1    
        Emblem 1 : Bye    
             
Week 34 (19.08.2019 - 23.08.2019)    
             
Dinsdag   14h00   Laagland 1 - Blauwe Regen 1    
Dinsdag   14h30   Brabo - Aartselaar    
Donderdag   14h00   Vlug Vooruit 1 - Emblem 1    
        Ruggeveld 1 : Bye    
             
Week 35 (26.08.2019 - 30.08.2019)    
             
Dinsdag   14h30   Brabo - Vlug Vooruit 1    
Donderdag   14h00   Blauwe Regen 1 - Emblem 1    
Donderdag   14h00   Aartselaar - Ruggeveld 1    
        Laagland 1 : Bye    
             
             
        Rangschikking Matchen Punten
             
        Aartselaar    
        Blauwe Regen 1    
        Brabo    
        Emblem 1    
        Laagland 1    
        Ruggeveld 1    
        Vlug Vooruit 1    
             
             
             
             
             
Tweede Afdeling        
             
Speeldag   Uur   Wedstrijd   Resultaat
             
Week 27 (01.07.2019 - 05.07.2019)    
             
Dinsdag   14h00   Blauwe Regen 2 - Stabroek    
Woensdag   14h00   Laagland 2 - Vlug Vooruit 2    
Donderdag   15h00   Ruggeveld 2 - Ten Hoeve    
        Emblem 2 : Bye    
             
Week 28 (08.07.2019 - 12.07.2019)    
             
Maandag   14h00   Stabroek - Laagland 2    
Dinsdag   14h00   Emblem 2 - Antwerp 1    
Dinsdag   14h00   Vlug Vooruit 2 - Ruggeveld 2    
Donderdag   14h00   Oude God - Blauwe Regen 2    
        Ten Hoeve : Bye    
             
Week 29 (15.07.2019 - 19.07.2019)    
             
Dinsdag   14h00   Blauwe Regen 2 - Ten Hoeve    
Dinsdag   14h00   Emblem 2 - Stabroek    
Dinsdag   14h00   Laagland 2 - Ruggeveld 2    
Donderdag   14h00   Antwerp 1 - Vlug Vooruit 2    
        Oude God : Bye    
             
Week 30 (22.07.2019 - 26.07.2019)    
             
Maandag   14h00   Stabroek - Ten Hoeve    
Dinsdag   14h00   Emblem 2 - Laagland 2    
Donderdag   14h00   Antwerp 1 - Blauwe Regen 2    
Donderdag   14h00   Oude God - Ruggeveld 2    
        Vlug Vooruit 2 : Bye    
             
Week 31 (29.07.2019 - 02.08.2019)    
             
Dinsdag   14h00   Blauwde Regen 2 - Laagland 2    
Dinsdag   14h00   Emblem 2 - Ten Hoeve    
Donderdag   14h00   Antwerp 1 - Ruggeveld 2    
Donderdag   14h00   Oude God - Vlug Vooruit 2    
        Stabroek : Bye    
             
Week 32 (05.08.2019 - 09.08.2019)    
             
Maandag   14h00   Stabroek - Oude God    
Dinsdag   14h00   Vlug Vooruit 2 - Emblem 2    
Dinsdag   15h00   Ten Hoeve - Antwerp 1    
Donderdag   15h00   Ruggeveld 2 - Blauwe Regen 2    
        Laagland 2 : Bye    
             
Week 33 (12.08.2019 - 16.08.2019)    
             
Donderdag   14h00   Antwerp 1 - Oude God    
             
Week 34 (19.08.2019 - 23.08.2019)    
             
Dinsdag   14h00   Laagland 2 - Antwerp 1    
Dinsdag   14h00   Vlug Vooruit 2 - Stabroek    
Dinsdag   15h00   Ten Hoeve - Oude God    
Donderdag   15h00   Ruggeveld 2 - Emblem 2    
        Blauwe Regen 2 : Bye    
             
Week 35 (26.08.2019 - 30.08.2019)    
             
Maandag   14h00   Stabroek - Antwerp 1    
Dinsdag   14h00   Vlug Vooruit 2 - Blauwe Regen 2    
Dinsdag   15h00   Ten Hoeve - Laagland 2    
Donderdag   14h00   Oude God - Emblem 2    
        Ruggeveld 2 : Bye    
             
Week 36 (02.09.2019 - 06.09.2019)    
             
Dinsdag   14h00   Blauwe Regen 2 - Emblem 2    
Dinsdag   14h00   Laagland 2 - Oude God    
Dinsdag   15h00   Ten Hoeve -Vlug Vooruit 2    
Donderdag   15h00   Ruggeveld 2 - Stabroek    
        Antwerp 1 : Bye    
             
             
        Rangschikking Matchen Punten
             
    :   Antwerp 1    
        Blauwe Regen 2    
        Emblem 2    
        Laagland 2    
        Oude God    
        Ruggeveld 2    
        Stabroek    
        Ten Hoeve    
        Vlug Vooruit 2    
             
             
             
             
             
Derde Afdeling        
             
Speeldag   Uur   Wedstrijd   Resultaat
             
Week 27 (01.07.2019 - 05.07.2019)    
             
Maandag   15h00   Rommersheide - Emblem 3    
Dinsdag   15h00   Ruggeveld - Esso    
        Antwerp 2 : Bye    
             
Week 28 (08.07.2019 - 12.07.2019)    
             
Maandag   14h00   Antwerp 2 - Rommersheide    
Dinsdag   14h30   Emblem 3 - Ruggeveld 3    
Woensdag   14h00   Esso : Bye    
             
Week 29 (15.07.2019 - 19.07.2019)    
             
Maandag   14h00   Antwerp 2 - Ruggeveld 3    
Dinsdag   14h30   Emblem 3 - Esso    
Dinsdag   15h00   Rommersheide : Bye    
             
Week 30 (22.07.2019 - 26.07.2019)    
             
Maandag   15h00   Rommersheide - Esso    
Dinsdag   14h30   Emblem 3 - Antwerp 2    
        Ruggeveld 3 : Bye    
             
Week 31 (29.07.2019 - 02.08.2019)    
             
Dinsdag   15h00   Ruggeveld 3 - Antwerp 2    
Vrijdag   14h00   Esso - Emblem 3    
        Rommersheide : Bye    
             
Week 32 (05.08.2019 - 09.08.2019)    
             
Maandag   15h00   Rommersheide - Ruggeveld 3    
Vrijdag   14h00   Esso -Antwerp 2    
        Emblem 3 : Bye    
             
Week 33 (12.08.2019 - 16.08.2019)    
             
Maandag   15h00   Rommersheide - Antwerp 2    
Dinsdag   15h00   Ruggeveld 3 - Emblem 3    
        Esso : Bye    
             
Week 34 (19.08.2019 - 23.08.2019)    
             
Dinsdag   14h30   Emblem 3 - Rommersheide    
Vrijdag   14h00   Esso - Ruggeveld 3    
        Antwerp 2 : Bye    
             
Week 35 (26.08.2019 - 30.08.2019)    
             
Maandag   14h00   Antwerp 2 - Emblem 3    
Vrijdag   14h00   Esso - Rommersheide    
        Ruggeveld 3 : Bye    
             
Week 36 (02.09.2019 - 06.09.2019)    
             
Maandag   14h00   Antwerp 2 - Esso    
Dinsdag   15h00   Ruggeveld 3 - Rommersheide    
        Emblem 3 : Bye    
             
             
        Rangschikking Matchen Punten
             
        Antwerp 2    
        Emblem 3    
        Esso    
        Rommersheide    
        Ruggeveld 3