Koninklijke Algemene Vereniging van Vriendenclubs  •  Afdeling Tennis
Kampioenen 2019 - Tuesday 24 September 2019

INTERCLUB
DAMES DUBBELSPEL
DD 1 Sorgvliet 1 Anne Van Bulck – Anke Schoeters
DD 2 De Merel Goedele Vandervelde – An Peeters – Martine Wouters
DAMES DUBBELSPEL NAMIDDAG
DDN 1 Ten Hoeve Myriam Schilders – Monik Janssens
DOUBLE TWENS DUBBELSPEL
DTD 1 Sorgvliet Karine Van Dijck – Elke Van Tendeloo
DTD 2 M.T.C. Linda Timmerman – Chantal Mathieu – Vera Mellen
DTD 3 De Merel Martine Wouters – Arnet Van De Merwe – An Peeters
GEMENGD DUBBESPEL
GD 1 7e Olympiade Lee Uyttenhove – Ivo Van Neck
VETERANEN GEMENGD DUBBELSPEL
VGD 1 Umicore Lucy Boen – Fred Van Besten
SUPER VETERANEN GEMENGD DUBBEL
SVGD 1 Borsbeek 1 Pia Van Remoortere – Roger De Keulenaer
SVGD 2 Esso Marleen Cornelis – Jan Cornet
HEREN 35 DUBBELSPEL
H35 1 7e Olympiade Pascal Lommaert – Ronny Devoeght
HEREN 45 DUBBELSPEL
H45 1 Ter Eiken Eddie Moonen – Jan Van Walle – Luc Janssen
HEREN 55 DUBBELSPEL
H55 1 Ter Eiken Eddie Moonen – Jan Van Walle – Luc Janssen
H55 2 MLSO Jos Aerts – Charles Troisfontaine – Ronny Beck
HEREN 60 DUBBELSPEL NAMIDDAG
H60DN 1Sorgvliet Chris Verschueren – Armand Mees – Marc De Witte
BEKER CLAUS
             DAMES                 GEMENGD                  HEREN
1e afd    Peerdsbos 1         1e afd   Kalmthout       1e afd   Brabo 1
2e afd    Stabroek 1            2e afd   SOC               2e afd   Kalmthoutse
3e afd    Kalmthoutse                                             3e afd   7e Olympiade 1
4e afd    Blauwe Regen 1                                       4e afd   Soc 1
5e afd    Antwerp 1                                                  5e afd   Ten Hoeve 1
6e afd    Stabroek 3                                                 6e afd   Savanti
                                                                                7e afd   Esso
                                                                                8e afd Ten Hoeve 2
BEKER SALIÊN
DAMES                             GEMENGD                   HEREN
1e afd GYM                       1e afd Ten Hoeve          1e afd   Emblem 1
                                                                                2e afd   Ten Hoeve
                                                                                3e afd   Esso