Koninklijke Algemene Vereniging van Vriendenclubs  •  Afdeling Tennis
uitslagen & klassementen - Friday 19 February 2021

 

DAMES              
               
1e afdeling     wed punten ,  
               
Peerdsbos 1     8       31
Emblem 1     8       30
Zevenbergen 1     8       26
Den Otter 1     8       24
Ruggeveld 1     8       19
Brabo     8       16
Cantincrode 1     8       12
Brandt     8       12
Gym     8       10
               
Brandt . Brabo 0 . 5    
Ruggeveld 1 . Peerdsbos 1 2   3    
               
Gym . Emblem 1 0 . 5    
Ruggeveld 1 . Zevenbergen 1 0 . 5    
Cantincrode 1 . Brandt 3 . 2    
Den Otter 1 . Peerdsbos 1 2 . 3    
               
Brabo . Cantincrode 1 2 . 3    
Emblem 1 . Den Otter 1 2 . 3    
Peerdsbos 1 . Gym 5 . 0    
Zevenbergen 1 . Brandt 5 . 0    
               
Gym . Zevenbergen 1 0 . 5    
Emblem 1 . Brabo 5 . 0    
Peerdsbos 1 . Brandt 2 . 3    
Den Otter 1 . Cantincrode 1 5 . 0    
               
Brabo . Gym 2 . 3    
Zevenbergen 1 . Den Otter 1 2 . 3    
Ruggeveld 1 . Emblem 1 0 . 5    
Cantincrode 1 . Peerdsbos 1 0 . 5    
               
Brabo . Zevenbergen 1 0 . 5    
Gym . Ruggeveld 1 0 . 5    
Brandt . Emblem 1 0 . 5    
Cantincrode 1 . Ruggeveld 1 0 . 5    
               
Brabo . Ruggeveld 1 3 . 2    
Brandt . Gym 2 . 3    
               
Zevenbergen 1 . Peerdsbos 1 0 . 5    
Cantincrode 1 . Gym 3 . 2    
Den Otter 1 . Brabo 3 . 2    
Brandt . Den Otter 1 5 . 0    
Zevenbergen 1 . Cantincrode 1 2 . 3    
               
Emblem 1 . Zevenbergen 1 3 . 2    
Peerdsbos 1 . Brabo 3 . 2    
Den Otter 1 . Ruggeveld 1 5 . 0    
               
Gym . Den Otter 1 2 . 3    
Emblem 1 . Cantincrode 1 5 . 0    
Peerdsbos 1 . Emblem 1 5 . 0    
Ruggeveld 1 . Brandt 5 . 0    
               
               
2e afdeling              
               
Stabroek 1     9       33
Borgerweert     9       31
Aartselaar     9       29
Den Otter 2     9       29
Schoten     9       23
Vlug Vooruit 1     9       22
Laagland 1     9       17
Zevenbergen 2     9       16
7e Olympiade 1     9       14
Peersbos 2     9       9
               
Vlug Vooruit 1 . Den Otter 2 2 . 3    
Peerdsbos 2 . Schoten 0 . 5    
Stabroek 1 . Laagland 1 3 . 2    
Borgerweert . Aartselaar 3 . 2    
               
Laagland 1 . Vlug Vooruit 1 3 . 2    
Zevenbergen 2 . Borgerweert 2 . 3    
Aartselaar . Schoten 2 . 3    
7e Olympiade 1 . Stabroek 1 3 . 2    
               
Vlug Vooruit 1 . 7e Olympiade 1 5 . 0    
Laagland 1 . Peerdsbos 2 2 . 3    
Aartselaar . Den Otter 2 5 . 0    
Stabroek 1 . Schoten 5 . 0    
               
Den Otter 2 . Borgerweert 5 . 0    
Schoten . Zevenbergen 2 2 . 3    
Stabroek 1 . Peerdsbos 2 5 . 0    
               
Peerdsbos 2 . Vlug Vooruit 1 0 . 5    
Aartselaar . 7e Olympiade 1 5 . 0    
Den Otter 2 . Laagland 1 5 . 0    
Schoten . Borgerweert 0 . 5    
               
Peerdsbos 2 . Aartselaar 0 . 5    
Zevenbergen 2 . Den Otter 2 2 . 3    
Schoten . Vlug Vooruit 1 3 . 2    
7e Olympiade 1 . Borgerweert 0 . 5    
               
Vlug Vooruit 1 . Stabroek 1 2 . 3    
Peerdsbos 2 . Den Otter 2 0 . 5    
Laagland 1 . Zevenbergen 2 0 . 5    
7e Olympiade 1 . Laagland 1 2 . 3    
               
Den Otter 2 . 7e Olympiade 1 3 . 2    
Aartselaar . Vlug Vooruit 1 5 . 0    
Stabroek 1 . Zevenbergen 2 5 . 0    
Borgerweert . Peerdsbos 2 5 . 0    
               
Den Otter 2 . Schoten 3 . 2    
Stabroek 1 . Aartselaar 5 . 0    
7e Olympiade 1 . Zevenbergen 2 5 . 0    
               
Peerdsbos 2 . 7e Olympiade 1 3 . 2    
Schoten . Laagland 1 3 . 2    
Zevenbergen 2   Aartselaar 0 . 5    
Den Otter 2 . Stabroek 1 2 . 3    
Borgerweert . Stabroek 1 3 . 2    
               
Vlug Vooruit 1 . Borgerweert 3 . 2    
Schoten . 7e Olympiade 1 5 . 0    
Zevenbergen 2 . Peerdsbos 2 2 . 3    
Borgerweert . Laagland 1 5 . 0    
               
Laagland 1 . Aartselaar 5 . 0    
Zevenbergen 2 . Vlug Vooruit 1 2 . 3    
               
               
3e AFDELING              
               
Kalmthoutse     9       34
Dennenburg     9       30
Vlug Vooruit 2     9       27
7e Olympiade 2     9       24
Laagland 2     9       23
Kooike     9       20
Rommersheide 1     9       19
TC 80     9       18
Snauwaert     9       16
Witte Duivels     9       14
               
Witte Duivels . Rommersheide 1 2 . 3    
Kalmthoutse . Dennenburg 2 . 3    
TC 80 . Laagland 2 3 . 2    
Vlug Vooruit 2 . Kooike 3 . 2    
               
7e Olympiade 2 . TC 80 5 . 0    
Dennenburg . Kooike 5 . 0    
Laagland 2 . Vlug Vooruit 2 0 . 5    
Kalmthoutse . Rommersheide 1 5 . 0    
               
Witte Duivels . Kalmthoutse 0 . 5    
Laagland 2 . Dennenburg 3 . 2    
Snauwaert . 7e Olympiade 2 2 . 3    
TC 80 . Rommersheide 1 2 . 3    
               
Rommersheide 1 . Snauwaert 0 . 5    
Kooike . Kalmthoutse 3 . 2    
TC 80 . Witte Duivels 5 . 0    
Vlug Vooruit 2 . 7e Olympiade 2 5 . 0    
               
Dennenburg . 7e Olympiade 2 2 . 3    
Snauwaert . Witte Duivels 3 . 2    
Kalmthoutse . Laagland 2 5 . 0    
Kooike . Rommersheide 3 . 2    
Vlug Vooruit 2 . TC 80 3 . 2    
               
7e Olympiade 2 . Kalmthoutse 0 . 5    
Witte Duivels . Kooike 2 . 3    
Rommersheide 1 . Vlug Vooruit 2 5 . 0    
TC 80 . Snauwaert 3 . 2    
               
7e Olympiade 2 . Laagland 2 5 . 0    
Dennenburg . Snauwaert 3 . 2    
               
7e Olympiade 2 . Witte Duivels 3 . 2    
Snauwaert . Vlug Vooruit 2 0 . 5    
Kooike . Laagland 2 0 . 5    
TC 80 . Dennenburg 0 . 5    
               
Laagland 2 . Witte Duivels 3 . 2    
Snauwaert . Kalmthoutse 2 . 3    
Rommersheide 1 . Dennenburg 3 . 2    
Kooike . 7e Olympiade 2 2 . 3    
               
Laagland 2 . Rommersheide 1 5 . 0    
Witte Duivels . Vlug Vooruit 2 2 . 3    
Kalmthoutse . TC 80 5 . 0    
               
Kooike . Snauwaert 5 . 0    
               
Witte Duivels . Dennenburg 2 . 3    
Snauwaert . Laagland 2 0 . 5    
Kooike . TC 80 2 . 3    
Rommersheide 1 . 7e Olympiade 2 3 . 2    
Vlug Vooruit 2 . Kalmthoutse 3 . 2    
               
Dennenburg . Vlug Vooruit 2 5 . 0    
               
4e afdeling              
               
Blauwe Regen 2     10       42
Ten Hoeve     10       29
De Merel     10       28
Rommersheide 2     10       26
Ruggeveld 2     10       25
MTC 1     10       25
Borsbeek     10       25
Vlug Vooruit 3     10       23
Emblem 3     10       19
GPH     10       18
Zevenbergen 3     10       15
               
Vlug Vooruit 3 . Blauwe Regen 2 5 . 0    
Ruggeveld 2 . Rommersheide 2 3 . 2    
               
De Merel . Rommersheide 2 3 . 2    
GPH . Vlug Vooruit 3 3 . 2    
Blauwe Regen 2 . Ten Hoeve 5 . 0    
Ruggeveld 2 . MTC 1 3 . 2    
Borsbeek . Emblem 3 3 . 2    
               
Zevenbergen 3 . De Merel 5 . 0    
GPH . Borsbeek 5 . 0    
Rommersheide 2 . Blauwe Regen 2 0 . 5    
Blauwe Regen 2 . Emblem 3 5 . 0    
Ruggeveld 2 . Vlug Vooruit 3 3 . 2    
MTC 1 . Ten Hoeve 0 . 5    
               
Ten Hoeve . Rommersheide 2 2 . 3    
Emblem 3 . De Merel 0 . 5    
Vlug Vooruit 3 . MTC 1 2 . 3    
Ruggeveld 2 . Zevenbergen 3 3 . 2    
               
Zevenbergen 3 . Emblem 3 3 . 2    
Ten Hoeve . Ruggeveld 2 3 . 2    
De Merel . GPH 2 . 3    
Rommersheide 2 . Vlug Vooruit 3 2 . 3    
Borsbeek . MTC 1 3 . 2    
               
Ten Hoeve . Zevenbergen 3 5 . 0    
Emblem 3 . GPH 5 . 0    
Blauwe Regen 2 . Ruggeveld 2 5 . 0    
Borsbeek . Vlug Vooruit 3 3 . 2    
MTC 1 . De Merel 2 . 3    
               
Zevenbergen 3 . Vlug Vooruit 3 0 . 5    
De Merel . Ten Hoeve 3 . 2    
Emblem 3 . MTC 1 2 . 3    
Rommersheide 2 . Borsbeek 5 . 0    
GPH . Blauwe Regen 2 0 . 5    
Borsbeek . Blauwe Regen 2 3 . 2    
               
Zevenbergen 3 . Rommersheide 2 0 . 5    
De Merel . Borsbeek 5 . 0    
Emblem 3 . Ruggeveld 2 2 . 3    
Vlug Vooruit 3 . Ten Hoeve 0 . 5    
MTC   GPH 3 . 2    
               
De Merel . Vlug Vooruit 3 5 . 0    
Rommersheide 2 . Emblem 3 5 . 0    
GPH . Zevenbergen 3 0 . 5    
Borsbeek . Ruggeveld 2 5 . 0    
               
Ten Hoeve . Borsbeek 2 . 3    
MTC . Blauwe Regen 2 0 . 5    
Blauwe Regen 2 . De Merel 5 . 0    
MTC 1 . Zevenbergen 3 5 . 0    
Ten Hoeve . GPH 3 . 2    
               
Rommersheide 2 . MTC 1 0 . 5    
Vlug Vooruit 3 . Emblem 3 2 . 3    
Ruggeveld 2 . De Merel 3 . 2    
               
GPH . Rommersheide 2 3 . 2    
Emblem 3 . Ten Hoeve 3 . 2    
Blauwe Regen 2 . Zevenbergen 3 5 . 0    
Ruggeveld 2 . GPH 5 . 0    
               
Zevenbergen 3 . Borsbeek 0 . 5    
               
5e afdeling              
               
Antwerp 1     9       31
De Meyl     9       29
De Chalet     9       28
7e Olympiade 3     9       26
Linkeroever     9       26
Blauwe Regen 1     9       23
Olse     9       20
Stabroek 2     9       18
Laagland 3     9       12
Vlug Vooruit 4     9       12
               
Stabroek 2 . Antwerp 1 0 . 5    
Olse . De Chalet 0 . 5    
Laagland 3 . Linkeroever 0 . 5    
               
Blauwe Regen 1 . Linkeroever 5 . 0    
Stabroek 2 . Vlug Vooruit 4 5 . 0    
De Meyl . Olse 5 . 0    
               
De Chalet . Stabroek 2 3 . 2    
De Meyl . Laagland 3 5 . 0    
Vlug Vooruit 4 . 7e Olympiade 3 2 . 3    
               
Antwerp 1 . Laagland 3 5 . 0    
Linkeroever . 7e Olympiade 3 5 . 0    
Stabroek 2 . De Meyl 0 . 5    
Antwerp 1 . Blauwe Regen 1 3 . 2    
Laagland 3 . De Chalet 2 . 3    
               
7e Olympiade 3 . Antwerp 1 2 . 3    
Blauwe Regen 1 . De Chalet 3 . 2    
Stabroek 2 . Olse 3 . 2    
Vlug Vooruit 4 . Linkeroever 2 . 3    
               
De Chalet . 7e Olympiade 3 2 . 3    
Linkeroever . Antwerp 1 2 . 3    
De Meyl . Blauwe Regen 1 2 . 3    
Vlug Vooruit 4 . Laagland 3 2 . 3    
               
7e Olympiade 3 . De Meyl 2 . 3    
Linkeroever . De Chalet 3 . 2    
Stabroek 2 . Blauwe Regen 1 3 . 2    
Olse . Laagland 3 2 . 3    
               
7e Olympiade 3 . Stabroek 2 5 . 0    
Blauwe Regen 1 . Olse 0 . 5    
De Meyl . Linkeroever 5 . 0    
Antwerp 1 . Vlug Vooruit 4 5 . 0    
Laagland 3 . Stabroek 2 0 . 5    
               
De Meyl . De Chalet 2 . 3    
Olse . 7e Olympiade 3 2 . 3    
De Chalet . Antwerp 1 3 . 2    
               
Blauwe Regen 1 . Laagland 3 3 . 2    
Vlug Vooruit 4 . De Meyl 3 . 2    
               
7e Olympiade 3 . Blauwe Regen 1 5 . 0    
De Chalet . Vlug Vooruit 4 5 . 0    
Antwerp 1 . De Meyl 5 . 0    
               
Linkeroever . Stabroek 2 5 . 0    
Vlug Vooruit 4 . Blauwe Regen 1 0 . 5    
Olse . Antwerp 1 5 . 0    
Laagland 3 . 7e Olympiade 3 2 . 3    
               
Linkeroever . Olse 3 . 2    
               
Olse . Vlug Vooruit 4 2 . 3    
               
               
6e afdeling              
               
Stabroek 3     9       39
Antwerp 2     9       28
MTC 2     9       28
7e Olympiade 4     9       25
Boom     9       23
Cantincrode 2     9       23
Vlug Vooruit 5     9       19
Ruggeveld 3     9       18
Laagland 4     9       16
Den Otter 3     9       6
               
Den Otter 3 . 7e Olympiade 4 2 . 3    
Cantincrode 2 . Ruggeveld 3 5 . 0    
Boom . Stabroek 3 3 . 2    
Laagland 4 . MTC 2 0 . 5    
               
7e Olympiade 4 . Cantincrode 2 5 . 0    
MTC 2 . Den Otter 3 5 . 0    
Laagland 4 . Vlug Vooruit 5 0 . 5    
               
Vlug Vooruit 5 . Antwerp 2 3 . 2    
Den Otter 3 . Laagland 4 0 . 5    
Cantincrode 2 . MTC 2 0 . 5    
Ruggeveld 3 . Boom 2 . 3    
               
Antwerp 2 . Stabroek 3 0 . 5    
Cantincrode 2 . Den Otter 3 5 . 0    
Boom . 7e Olympiade 4 3 . 2    
               
Vlug Vooruit 5 . MTC 2 3 . 2    
Stabroek 3 . Vlug Vooruit 5 5 . 0    
Ruggeveld 3 . Antwerp 2 3 . 2    
MTC 2 . Boom 5 . 0    
Laagland 4 . Cantincrode 2 2 . 3    
               
Den Otter 3 . Antwerp 2 0 . 5    
Stabroek 3 . 7e Olympiade 4 5 . 0    
               
Vlug Vooruit 5 . Ruggeveld 3 0 . 5    
7e Olympiade 4 . Laagland 4 3 . 2    
Stabroek 3 . Cantincrode 2 5 . 0    
               
Vlug Vooruit 5 . Den Otter 3 3 . 2    
Antwerp 2 . 7e Olympiade 4 5 . 0    
Den Otter 3 . Stabroek 3 0 . 5    
Boom . Cantincrode 2 3 . 2    
               
7e Olympiade 4 . Vlug Vooruit 5 5 . 0    
Den Otter 3 . Boom 0 . 5    
MTC 2 . Antwerp 2 0 . 5    
               
MTC 2 . 7e Olympiade 4 3 . 2    
Boom . Antwerp 2 3 . 2    
               
Antwerp 2 . Laagland 4 5 . 0    
Ruggeveld 3 . Den Otter 3 3 . 2    
7e Olympiade 4 . Ruggeveld 3 5 . 0    
Cantincrode 2 . Vlug Vooruit 5 5 . 0    
MTC 2 . Stabroek 3 0 . 5    
Boom . Laagland 4 3 . 2    
               
Vlug Vooruit 5 . Boom 5 . 0    
Antwerp 2 . Cantincrode 2 2 . 3    
Ruggeveld 3 . MTC 2 2 . 3    
Stabroek 3 . Laagland 4 5 . 0    
               
Laagland 4 . Ruggeveld 3 5 . 0    
               
Ruggeveld 3 . Stabroek 3 3 . 2    
               
GEMENGD              
               
1e afdeling              
               
Kalmthoutse     10       43
Molenheide     10       37
Rommersheide 1     10       24
Aartselaar     9       25
Antwerp 1     10       11
Laagland     10       10
               
Aartselaar . Antwerp 1 2 . 3    
Laagland . Kalmthoutse 0 . 5    
               
Kalmthoutse . Aartselaar 3 . 2    
Antwerp 1 . Rommersheide 1 2 . 3    
               
Laagland . Antwerp 1 5 . 0    
Rommersheide 1 . Aartselaar 3 . 2    
Molenheide . Kalmthoutse 2 . 3    
               
Molenheide . Laagland 5 . 0    
Laagland . Aartselaar 0 . 5    
Antwerp 1 . Molenheide 0 . 5    
               
Aartselaar . Molenheide 2 . 3    
Rommersheide 1 . Laagland 2 . 3    
Antwerp 1 . Kalmthoutse 3 . 2    
               
Kalmthoutse . Antwerp 1 5 . 0    
Molenheide . Rommersheide 1 2 . 3    
               
Aartselaar . Rommersheide 1 2 . 3    
Molenheide . Antwerp 1 5 . 0    
               
Kalmthoutse . Rommersheide 1 5 . 0    
Rommersheide 1 . Kalmthoutse 0 . 5    
Antwerp 1 . Aartselaar 0 . 5    
               
Laagland . Molenheide 0 . 5    
Aartselaar . Kalmthoutse 0 . 5    
Rommersheide 1 . Antwerp 1 5 . 0    
               
Laagland . Rommersheide 1 0 . 5    
Molenheide . Aartselaar 5 . 0    
               
Kalmthoutse . Laagland 5 . 0    
Rommersheide 1 . Molenheide 0 . 5    
Antwerp 1 . Laagland 3 . 2    
               
Kalmthoutse . Molenheide 5 . 0    
Aartselaar . Laagland 5 . 0    
               
               
afdeling 2              
               
Soc     10       42
7e Olympiade     10       36
Ten Hoeve     10       29
Borgerweert     10       16
Rommersheide 2     10       15
Antwerp 2     10       12
               
Borgerweert . Antwerp 2 3 . 2    
Rommersheide 2 . 7e Olympiade 0 . 5    
Ten Hoeve . Soc 5 . 0    
               
Antwerp 2 . Ten Hoeve 3 . 2    
7e Olympiade . Borgerweert 5 . 0    
Soc . Rommersheide 2 2 . 3    
               
Borgerweert . Soc 0 . 5    
7e Olympiade . Antwerp 2 5 . 0    
Soc . Ten Hoeve 5 . 0    
               
Antwerp 2 . Soc 0 . 5    
Ten Hoeve . Rommersheide 2 5 . 0    
               
Antwerp 2 . Borgerweert 5 . 0    
7e Olympiade . Ten Hoeve 5 . 0    
               
Rommersheide 2 . Borgerweert 0 . 5    
Soc . 7e Olympiade 5 . 0    
Ten Hoeve . Antwerp 2 5 . 0    
               
Borgerweert . 7e Olympiade 0 . 5    
Rommersheide 2 . Ten Hoeve 0 . 5    
Ten Hoeve . 7e Olympiade 2 . 3    
               
Rommersheide 2 . Antwerp 2 5 . 0    
Ten Hoeve . Borgerweert 5 . 0    
               
7e Olympiade . Rommersheide 2 3 . 2    
Soc . Borgerweert 5 . 0    
               
Borgerweert . Ten Hoeve 5 . 0    
Rommersheide 2 . Soc 0 . 5    
Antwerp 2 . 7e Olympiade 0 . 5    
               
Antwerp 2 . Rommersheide 2 2 . 3    
7e Olympiade . Soc 0 . 5    
               
Borgerweert . Rommersheide 2 3 . 2    
Soc . Antwerp 2 5 . 0    
               
               
Heren              
               
1e afdeling              
               
Brabo 1     9       49
Stabroek 1     9       47
Ter Linden 1     9       40
MTC 1     9       35
Aartselaar 1     9       28
Bornem 1     9       28
Boom 1     9       28
Blauwe Regen 1     9       26
Laagland 1     9       24
Emblem 1     9       10
               
MTC 1 . Bornem 1 2 . 5    
Stabroek 1 . Boom 1 7 . 0    
Aartselaar 1 . Brabo 1 0 . 7    
Ter Linden 1 . Emblem 1 7 . 0    
               
MTC 1 . Emblem 1 7 . 0    
Blauwe Regen 1 . Aartselaar 1 7 . 0    
Bornem 1 . Stabroek 1 2 . 5    
Ter Linden 1 . Boom 1 7 . 0    
Laagland 1 . Brabo 1 2 . 5    
               
Brabo 1 . MTC 1 4 . 3    
Aartselaar 1 . Boom 1 3 . 4    
Ter Linden 1 . Blauwe Regen 1 7 . 0    
Emblem 1 . Laagland 1 3 . 4    
               
Boom 1 . Blauwe Regen 1 4 . 3    
Bornem 1 . Aartselaar 1 2 . 5    
Stabroek 1 . Brabo 1 3 . 4    
Laagland 1 . Ter Linden 1 2 . 5    
               
Brabo 1 . Ter Linden 1 7 . 0    
MTC 1 . Laagland 1 5 . 2    
Blauwe Regen 1 . Bornem 1 5 . 2    
Emblem 1 . Stabroek 1 0 . 7    
               
Boom 1 . Bornem 1 4 . 3    
Brabo 1 . Blauwe Regen 1 5 . 2    
MTC 1 . Ter Linden 1 4 . 3    
Emblem 1 . Aartselaar 1 0 . 7    
Laagland 1 . Stabroek 1 2 . 5    
               
Boom 1 . Brabo 1 2 . 5    
MTC 1 . Aartselaar 1 4 . 3    
               
Blauwe Regen 1 . Emblem 1 2 . 5    
Aartselaar 1 . Laagland 1 3 . 4    
Bornem 1 . Ter Linden 1 0 . 7    
Stabroek 1 . MTC 1 5 . 2    
               
Brabo 1 . Bornem 1 5 . 2    
Emblem 1 . Boom 1 2 . 5    
Ter Linden 1 . Stabroek 1 2 . 5    
Laagland 1 . Blauwe Regen 1   .      
               
Boom 1 . Laagland 1 5 . 2    
Blauwe Regen 1 . MTC 1 2 . 5    
Aartselaar 1 . Stabroek 1 2 . 5    
Bornem 1 . Emblem 1 7 . 0    
               
Boom 1 . MTC 1 4 . 3    
Ter Linden 1 . Aartselaar 1 2 . 5    
Stabroek 1 . Blauwe Regen 1 5 . 2    
Emblem 1 . Brabo 1 0 . 7    
               
Laagland 1 . Bornem 1 2 . 5    
               
               
2e afdeling              
               
Kalmthoutse     8       38
Witte Duivels 1     8       36
Zevenbergen     8       35
Molenheide     8       35
De Zwaluw     8       27
Brabo 2     8       24
Ruggeveld 1     8       23
Rua     8       19
Antwerp 1     8       15
               
Rua . Molenheide 0 . 7    
Brabo 2 . Antwerp 1 5 . 2    
Kalmthoutse . De Zwaluw 7 . 0    
               
Rua . Zevenbergen 5 . 2    
Molenheide . Antwerp 1 5 . 2    
De Zwaluw . Brabo 2 5 . 2    
Witte Duivels 1 . Ruggeveld 1 2 . 5    
               
Molenheide . Kalmthoutse 2 . 5    
Zevenbergen . De Zwaluw 7 . 0    
Ruggeveld 1 . Rua 5 . 2    
               
Rua . Kalmthoutse 3 . 4    
Witte Duivels 1 . Zevenbergen 7 . 0    
Antwerp 1 . De Zwaluw 2 . 5    
Ruggeveld 1 . Brabo 2 2 . 5    
               
Kalmthoutse . Ruggeveld 1 7 . 0    
Witte Duivels 1 . Molenheide 7 . 0    
Antwerp 1 . Rua 2 . 5    
Zevenbergen . Brabo 2 4 . 3    
               
Rua . Witte Duivels 1 2 . 5    
De Zwaluw . Ruggeveld 1 5 . 2    
Zevenbergen . Kalmthoutse 7 . 0    
               
Brabo 2 . Molenheide 2 . 5    
De Zwaluw . Witte Duivels 1 5 . 2    
               
Molenheide . De Zwaluw 7 . 0    
Kalmthoutse   Witte Duivels 5 . 2    
Brabo 2 . Rua 5 . 2    
Zevenbergen . Ruggeveld 1 7 . 0    
               
Antwerp 1 . Zevenbergen 2 . 5    
Witte Duivels 1 . Brabo 2 7 . 0    
               
Kalmthoutse . Antwerp 1 5 . 2    
Ruggeveld 1 . Molenheide 2 . 5    
               
Molenheide . Zevenbergen 4 . 3    
Brabo 2 . Kalmthoutse 2 . 5    
De Zwaluw . Rua 7 . 0    
Antwerp 1 . Witte Duivels 1 3 . 4    
               
Ruggeveld 1 . Antwerp 1 7 . 0    
               
               
3e afdeling              
               
7e Olympiade 1     8       52
Gym 1     8       38
Linkeroever     8       27
GPH     8       27
Aartselaar 2     8       26
Den Otter 1     8       26
Borgerweert 1     8       24
Cepa     8       20
Ter Linden 2     8       10
               
Ter Linden 2 . Den Otter 1 3 . 4    
Gym 1 . GPH 7 . 0    
               
7e Olympiade 1 . Borgerweert 1 7 . 0    
Den Otter 1 . Cepa 7 . 0    
               
Linkeroever . Gym 1 0 . 7    
7e Olympiade 1 . Ter Linden 2 7 . 0    
GPH . Den Otter 1 2 . 5    
Cepa . Borgerweert 1 5 . 2    
               
Aartselaar 2 . Cepa 2 . 5    
Borgerweert 1 . Gym 5 . 2    
7e Olympiade 1 . GPH 7 . 0    
Den Otter 1 . Linkeroever 2 . 5    
               
Linkeroever . Borgerweert 1 7 . 0    
Gym 1 . Ter Linden 2 7 . 0    
Cepa . 7e Olympiade 1 0 . 7    
GPH . Aartselaar 2 7 . 0    
Den Otter 1 . Aartselaar 2 0 . 7    
               
Aartselaar 2 . Gym 1 2 . 5    
Borgerweert 1 . GPH 5 . 2    
Ter Linden 2 . Linkeroever 0 . 7    
               
Aartselaar 2 . Ter Linden 2 2 . 5    
Gym 1 . 7e Olympiade 1 0 . 7    
               
Borgerweert 1 . Aartselaar 2 0 . 7    
GPH . Ter Linden 2 7 . 0    
Cepa . Linkeroever 5 . 2    
Den Otter 1 . 7e Olympiade 1 2 . 5    
               
7e Olympiade 1 . Linkeroever 7 . 0    
Cepa . Gym 1 0 . 7    
               
Linkeroever . GPH 3 . 4    
Borgerweert 1 . Den Otter 1 5 . 2    
Ter Linden 2 . Cepa 2 . 5    
               
Aartselaar 2 . 7e Olympiade 1 2 . 5    
ter Linden 2 . Borgerweert 1 0 . 7    
Gym 1 . Den Otter 1 3 . 4    
               
Linkeroever . Aartselaar 2 3 . 4    
               
GPH . Cepa 7 . 0    
               
               
4e afdeling              
               
Soc 1     9       45
Rommersheide 1     9       44
Kapellen     9       42
Vlug Vooruit 1     9       37
Peerdsbos 1     9       36
Stabroek 2     9       30
Antwerp 2     9       25
Den Otter 2     9       25
MTC 2     9       22
Blauwe Regen 2     9       5
               
Stabroek 2 . Den Otter 2 7 . 0    
Rommersheide 1 . MTC 2 7 . 0    
Blauwe Regen 2 . Antwerp 2 0 . 7    
Soc 1 . Kapellen 3 . 4    
               
Antwerp 2 . Den Otter 2 4 . 3    
MTC 2 . Soc 1 4 . 3    
               
Vlug Vooruit 1 . Peerdsbos 1 7 . 0    
Stabroek 2 . MTC 2 5 . 2    
               
Soc 1 . Peerdsbos 1 5 . 2    
               
MTC 2 . Kapellen 2 . 5    
Den Otter 2 . Blauwe Regen 2 7 . 0    
Soc 1 . Vlug Vooruit 1 4 . 3    
               
Rommersheide 1 . Vlug Vooruit 1 4 . 3    
Antwerp 2 . MTC 2 2 . 5    
Den Otter 2 . Kapellen 2 . 5    
Peerdsbos 1 . Stabroek 2 2 . 5    
Vlug Vooruit 1 . Blauwe Regen 2 7 . 0    
               
Blauwe Regen 2 . Kapellen 0 . 7    
Vlug Vooruit 1 . Den Otter 2 2 . 5    
Peerdsbos 1 . Antwerp 2 5 . 2    
Soc 1 . Rommersheide 1 2 . 5    
Kapellen . Stabroek 2 5 . 2    
               
Rommersheide 1 . Stabroek 2 5 . 2    
MTC 2 . Blauwe Regen 2 5 . 2    
Kapellen . Antwerp 2 5 . 2    
               
Stabroek 2 . Soc 1 0 . 7    
Rommersheide 1 . Blauwe Regen 2 7 . 0    
Den Otter 2 . MTC 2 3 . 4    
Kapellen . Vlug Vooruit 1 5 . 2    
Peerdsbos 1 . Rommersheide 1 2 . 5    
               
Blauwe Regen 2 . Peerdsbos 1 0 . 7    
Antwerp 2 . Rommersheide 1 2 . 5    
MTC 2 . Vlug Vooruit 1 5 . 2    
Den Otter 2 . Soc 1 0 . 7    
               
Rommersheide 1 . Kapellen 4 . 3    
Peerdsbos 1 . Den Otter 2 7 . 0    
Vlug Vooruit 1 . Stabroek 2 5 . 2    
Soc 1 . Antwerp 2 7 . 0    
               
Blauwe Regen 2 . Soc 1 0 . 7    
Antwerp 2 . Stabroek 2 4 . 3    
Den Otter 2 . Rommersheide 1 5 . 2    
Kapellen . Peerdsbos 1 3 . 4    
               
Stabroek 2 . Blauwe Regen 2 4 . 3    
Vlug Vooruit 1 . Antwerp 2 5 . 2    
Peerdsbos 1 . MTC 2 7 . 0    
               
               
5e afdeling              
               
Ten Hoeve 1     8       48
Stabroek 3     8       38
Ruggeveld 2     8       34
Emblem 2     8       33
Olse     8       23
Den Otter 3     8       21
Bornem 2     8       20
7e Olympiade 2     8       19
Laagland 2     8       15
               
7e Olympiade 2 . Olse 5 . 2    
Laagland 2 . Emblem 2 2 . 5    
Den Otter 3 . Bornem 2 3 . 4    
               
Emblem 2 . Den Otter 3 5 . 2    
Bornem 2 . 7e Olympiade 2 7 . 0    
Olse . Laagland 2 7 . 0    
Stabroek 3 . Ruggeveld 2 7 . 0    
               
Bornem 2 . Emblem 2 0 . 7    
Ruggeveld 2 . 7e Olympiade 2 7 . 0    
Stabroek 3 . Ten Hoeve 1 3 . 4    
Den Otter 3 . Olse 2 . 5    
               
7e Olympiade 2 . Ten Hoeve 1 2 . 5    
Laagland 2 . Ruggeveld 2 5 . 2    
Bornem 2 . Stabroek 3 4 . 3    
               
Ruggeveld 2 . Den Otter 3 3 . 4    
Ten Hoeve 1 . Laagland 2 7 . 0    
Stabroek 3 . Olse 5 . 2    
               
7e Olympiade 2 . Stabroek 3 2 . 5    
Ten Hoeve 1 . Ruggeveld 2 4 . 3    
Olse . Bornem 2 7 . 0    
Den Otter 3 . Laagland 2 4 . 3    
               
Emblem 2 . Stabroek 3 2 . 5    
Laagland 2 . Bornem 2 2 . 5    
Ruggeveld 2 . Olse 7 . 0    
               
Bornem 2 . Ten Hoeve 1 0 . 7    
Laagland 2 . Stabroek 3 0 . 7    
Olse . Emblem 2 0 . 7    
               
Ten Hoeve 1 . Emblem 2 7 . 0    
Stabroek 3 . Den Otter 3 3 . 4    
Den Otter 3 . 7e Olympiade 2 2 . 5    
               
Emblem 2 . 7e Olympiade 2 5 . 2    
Ruggeveld 2 . Bornem 2 7 . 0    
Olse . Ten Hoeve 1 0 . 7    
               
7e Olympiade 2 . Laagland 2 4 . 3    
Emblem 2 . Ruggeveld 2 2 . 5    
               
Ten Hoeve 1 . Den Otter 3 7 . 0    
               
               
6e afdeling              
               
Savanti     8       46
Brandt 1     8       42
Laagland 3     8       31
Borsbeek     8       29
Ruggeveld 3     8       26
Boom 2     8       24
Borgerweert 2     8       19
Rommersheide 2     8       18
Den Otter 4     8       17
               
Borgerweert 2 . Boom 2 3 . 4    
Ruggeveld 3 . Rommersheide 2 5 . 2    
               
Laagland 3 . Den Otter 4 7 . 0    
Ruggeveld 3 . Savanti 0 . 7    
Brandt 1 . Rommersheide 2 2 . 5    
Boom 2 . Borsbeek 7 . 0    
               
Rommersheide 2 . Laagland 3 2 . 5    
Den Otter 4 . Brandt 1 0 . 7    
Borsbeek . Borgerweert 2 5 . 2    
               
Rommersheide 2 . Borgerweert 2 2 . 5    
Ruggeveld 3 . Den Otter 4 7 . 0    
Savanti . Brandt 1 4 . 3    
Boom 2 . Laagland 3 3 . 4    
               
Den Otter 4 . Boom 2 5 . 2    
Laagland 3 . Savanti 0 . 7    
Brandt 1 . Borsbeek 2 . 5    
               
Laagland 3 . Ruggeveld 3 5 . 2    
Borgerweert 2 . Den Otter 4 5 . 2    
Brandt 1 . Boom 2 7 . 0    
Savanti . Rommersheide 2 7 . 0    
               
Den Otter 4 . Borsbeek 2 . 5    
               
Boom 2 . Savanti 3 . 4    
               
Borgerweert 2 . Laagland 3 0 . 7    
Brandt 1 . Ruggeveld 3 7 . 0    
Savanti . Borsbeek 7 . 0    
               
Den Otter 4 . Savanti 4 . 3    
Laagland 3 . Brandt 1 0 . 7    
Ruggeveld 3 . Borgerweert 2 3 . 4    
Borsbeek . Rommersheide 2 5 . 2    
               
Rommersheide 2 . Den Otter 4 3 . 4    
Borgerweert 2 . Brandt 1 0 . 7    
Boom 2 . Ruggeveld 3 0 . 7    
               
Rommersheide 2 . Boom 2 2 . 5    
Savanti . Borgerweert 2 7 . 0    
               
Borsbeek . Laagland 3 4 . 3    
               
Borsbeek . Ruggeveld 3 5 . 2    
               
               
7e afdeling              
               
Esso     7       42
Brandt 2     7       30
Borgerweert 3     7       26
Emblem 3     6       21
Antwerp 3     7       21
7e Olympiade 3     7       16
Gym 2     6       15
MTC 3     7       13
               
Gym 2 . Esso 0 . 7    
7e Olympiade 3 . MTC 3 3 . 4    
               
Borgerweert 3 . Antwerp 3 3 . 4    
MTC 3 . Gym 2 2 . 5    
Esso . Emblem 3 3 . 4    
               
7e Olympiade 3 . Esso 0 . 7    
Borgerweert 3 . Emblem 3 5 . 2    
               
Antwerp 3 . Brandt 2 0 . 7    
Gym 2 . 7e Olympiade 3 4 . 3    
MTC 3 . Borgerweert 3 2 . 5    
               
Brandt 2 . 7e Olympiade 3 4 . 3    
Borgerweert 3 . Gym 2 3 . 4    
Esso . Antwerp 3 7 . 0    
               
Antwerp 3 . Gym 2 2 . 5    
Brandt 2 . Borgerweert 3 2 . 5    
Emblem 3 . 7e Olympiade 3 2 . 5    
MTC 3   Esso 0 . 7    
               
Emblem 3 . Brandt 2 4 . 3    
Borgerweert 3 . Esso 0 . 7    
               
Brandt 2 . Gym 2 7 . 0    
Emblem 3 . Antwerp 3 4 . 3    
               
7e Olympiade 3 . Borgerweert 3 2 . 5    
MTC 3 . Antwerp 3 2 . 5    
Gym 2 . Emblem 3 2 . 5    
Esso . Brandt 2 4 . 3    
               
Antwerp 3 . 7e Olympiade 3 7 . 0    
               
Brandt 2 . MTC 3 4 . 3    
               
Emblem 3 . MTC 3 0 . 0    
               
               
8e afdeling              
               
Ten Hoeve 2     9       51
TC 80     9       48
Peerdsbos 2     9       40
Snauwaert     9       35
Witte Duivels 2     9       32
Aartselaar 3     9       32
Blauwe Regen 3     9       31
Soc 3     9       21
Vlug Vooruit 2     9       16
7e Olympiade 4     9       9
               
Witte Duivels 2 . Soc 3 5 . 2    
Aartselaar 3 . Vlug Vooruit 2 7 . 0    
Ten Hoeve 2 . Peerdsbos 2 5 . 2    
TC 80 . Snauwaert 5 . 2    
               
Vlug Vooruit 2 . 7e Olympiade 4 4 . 3    
Witte Duivels 2 . Blauwe Regen 3 7 . 0    
Soc 3 . TC 80 0 . 7    
Snauwaert . Ten Hoeve 2 2 . 5    
               
Aartselaar 3 . 7e Olympiade 4 7 . 0    
Peerdsbos 2 . Vlug Vooruit 2 7 . 0    
Ten Hoeve 2 . Soc 3 7 . 0    
TC 80 . Witte Duivels 2 7 . 0    
Snauwaert . Blauwe Regen 3 5 . 2    
               
Peerdsbos 2 . Aartselaar 3 4 . 3    
Ten Hoeve 2 . TC 80 5 . 2    
7e Olympiade 4 . Blauwe Regen 3 3 . 4    
               
Blauwe Regen 3 . Ten Hoeve 2 0 . 7    
Aartselaar 3 . Snauwaert 2 . 5    
Witte Duivels 2 . 7e Olympiade 4 7 . 0    
Soc 3 . Vlug Vooruit 2 2 . 5    
               
Blauwe Regen 3 . Soc 3 7 . 0    
Witte Duivels 2 . Aartselaar 3 2 . 5    
TC 80 . Vlug Vooruit 2 3 . 4    
7e Olympiade 4 . Ten Hoeve 2 0 . 7    
Snauwaert . Peerdsbos 2 0 . 7    
               
Peerdsbos 2 . Soc 3 7 . 0    
Ten Hoeve 2 . Witte Duivels 2 4 . 3    
               
Witte Duivels 2 . Vlug Vooruit 2 4 . 3    
Soc 3 . Aartselaar 3 5 . 2    
7e Olympiade 4 . Peerdsbos 2 3 . 4    
TC 80 . Blauwe Regen 3 5 . 2    
               
Vlug Vooruit 2 . Blauwe Regen 3 0 . 7    
Soc 3 . 7e Olympiade 4 7 . 0    
Snauwaert . Witte Duivels 2 5 . 2    
TC 80 . Peerdsbos 2 5 . 2    
               
Aartselaar 3 . TC 80 0 . 7    
Peerdsbos 2 . Witte Duivels 2 5 . 2    
Vlug Vooruit 2 . Ten Hoeve 2 0 . 7    
7e Olympiade 4 . Snauwaert 0 . 7    
               
Blauwe Regen 3 . Peerdsbos 2 5 . 2    
               
Soc 3 . Snauwaert 5 . 2    
7e Olympiade 4 . TC 80 0 . 7    
               
Blauwe Regen 3 . Aartselaar 3 4 . 3    
Vlug Vooruit 2 . Snauwaert 0 . 7    
               
Ten Hoeve 2 . Aartselaar 3 4 . 3