Koninklijke Algemene Vereniging van Vriendenclubs  •  Afdeling Tennis
Uitslagen - Heren - Friday 20 September 2019
BEKER SALIËN 2019 - HEREN    
             
Eerste Afdeling        
             
Speeldag   Uur   Wedstrijd   Resultaat
             
Week 28 (08.07.2019 - 12.07.2019)    
             
Donderdag   14h00   Blauwe Regen 1 - Brabo   2 - 5
Donderdag   14h00   Emblem 1 - Laagland 1   5 - 2
Donderdag   14h00   Vlug Vooruit 1 - Ruggeveld 1   5 - 2
        Aartselaar : Bye    
             
Week 29 (15.07.2019 - 19.07.2019)    
             
Dinsdag   14h00   Laagland 1 - Vlug Vooruit 1   2 - 5
Donderdag   14h00   Emblem 1 - Aartselaar   5 - 2
Vrijdag   15h00   Ruggeveld 1 - Brabo   7 - 0
        Blauwe Regen 1 : Bye    
             
Week 30 (22.07.2019 - 26.07.2019)    
             
Maandag   14h00   Aartselaar - Blauwe Regen 1   2 - 5
Dinsdag   14h30   Brabo - Emblem 1   2 - 5
Vrijdag   15h00   Ruggeveld 1 - Laagland 1   5 - 2
        Vlug Vooruit 1 : Bye    
             
Week 31 (29.07.2019 - 02.08.2019)    
             
Maandag   14h00   Aartselaar - Laagland 1   5 - 2
Donderdag   14h00   Emblem 1 - Ruggeveld 1   5 - 2
Donderdag   14h00   Blauwe Regen 1 - Vlug Vooruit 1   4 - 3
        Brabo : Bye    
             
Week 32 (05.08.2019 - 09.08.2019)    
             
Dinsdag   14h00   Laagland 1 - Brabo   5 - 2
Donderdag   14h00   Vlug Vooruit 1 - Aartselaar   2 - 5
Vrijdag   15h00   Ruggeveld 1 - Blauwe Regen 1   2 - 5
        Emblem 1 : Bye    
             
Week 34 (19.08.2019 - 23.08.2019)    
             
Dinsdag   14h00   Laagland 1 - Blauwe Regen 1   0 - 7
Dinsdag   14h30   Brabo - Aartselaar   0 - 7
Donderdag   14h00   Vlug Vooruit 1 - Emblem 1   0 - 7
        Ruggeveld 1 : Bye    
             
Week 35 (26.08.2019 - 30.08.2019)    
             
Dinsdag   14h30   Brabo - Vlug Vooruit 1   4 - 3
Donderdag   14h00   Blauwe Regen 1 - Emblem 1   4 - 3
Donderdag   14h00   Aartselaar - Ruggeveld 1   3 - 4
        Laagland 1 : Bye    
             
             
        Rangschikking Matchen Punten
             
        Emblem 1 6 30
        Blauwe Regen 1 6 27
        Aartselaar 6 24
        Ruggeveld 1 6 22
        Vlug Vooruit 1 6 18
        Laagland 1 6 13
        Brabo 6 13
             
             
             
             
             
Tweede Afdeling        
             
Speeldag   Uur   Wedstrijd   Resultaat
             
Week 27 (01.07.2019 - 05.07.2019)    
             
Dinsdag   14h00   Blauwe Regen 2 - Stabroek   2 - 5
Woensdag   14h00   Laagland 2 - Vlug Vooruit 2   7 - 0
Donderdag   15h00   Ruggeveld 2 - Ten Hoeve   2 - 5
        Emblem 2 : Bye    
             
Week 28 (08.07.2019 - 12.07.2019)    
             
Maandag   14h00   Stabroek - Laagland 2   4 - 3
Dinsdag   14h00   Emblem 2 - Antwerp 1   2 - 5
Dinsdag   14h00   Vlug Vooruit 2 - Ruggeveld 2   0 - 7
Donderdag   14h00   Oude God - Blauwe Regen 2   3 - 4
        Ten Hoeve : Bye    
             
Week 29 (15.07.2019 - 19.07.2019)    
             
Dinsdag   14h00   Blauwe Regen 2 - Ten Hoeve   0 - 7
Dinsdag   14h00   Emblem 2 - Stabroek   3 - 4
Dinsdag   14h00   Laagland 2 - Ruggeveld 2   7 - 0
Donderdag   14h00   Antwerp 1 - Vlug Vooruit 2   7 - 0
        Oude God : Bye    
             
Week 30 (22.07.2019 - 26.07.2019)    
             
Maandag   14h00   Stabroek - Ten Hoeve   2 - 5
Dinsdag   14h00   Emblem 2 - Laagland 2   5 - 2
Donderdag   14h00   Antwerp 1 - Blauwe Regen 2   7 - 0
Donderdag   14h00   Oude God - Ruggeveld 2   5 - 2
        Vlug Vooruit 2 : Bye    
             
Week 31 (29.07.2019 - 02.08.2019)    
             
Dinsdag   14h00   Blauwe Regen 2 - Laagland 2   0 - 7
Dinsdag   14h00   Emblem 2 - Ten Hoeve   2 - 5
Donderdag   14h00   Antwerp 1 - Ruggeveld 2   7 - 0
Donderdag   14h00   Oude God - Vlug Vooruit 2   7 - 0
        Stabroek : Bye    
             
Week 32 (05.08.2019 - 09.08.2019)    
             
Maandag   14h00   Stabroek - Oude God   3 - 4
Dinsdag   14h00   Vlug Vooruit 2 - Emblem 2   0 - 7
Dinsdag   15h00   Ten Hoeve - Antwerp 1   5 - 2
Donderdag   15h00   Ruggeveld 2 - Blauwe Regen 2   5 - 2
        Laagland 2 : Bye    
             
Week 33 (12.08.2019 - 16.08.2019)    
             
Donderdag   14h00   Antwerp 1 - Oude God   4 - 3
             
Week 34 (19.08.2019 - 23.08.2019)    
             
Dinsdag   14h00   Laagland 2 - Antwerp 1   7 - 0
Dinsdag   14h00   Vlug Vooruit 2 - Stabroek   3 - 4
Dinsdag   15h00   Ten Hoeve - Oude God   7 - 0
Donderdag   15h00   Ruggeveld 2 - Emblem 2   2 - 5
        Blauwe Regen 2 : Bye    
             
Week 35 (26.08.2019 - 30.08.2019)    
             
Maandag   14h00   Stabroek - Antwerp 1   3 - 4
Dinsdag   14h00   Vlug Vooruit 2 - Blauwe Regen 2   3 - 4
Dinsdag   15h00   Ten Hoeve - Laagland 2   5 - 2
Donderdag   14h00   Oude God - Emblem 2   2 - 5
        Ruggeveld 2 : Bye    
             
Week 36 (02.09.2019 - 06.09.2019)    
             
Dinsdag   14h00   Blauwe Regen 2 - Emblem 2   0 - 7
Dinsdag   14h00   Laagland 2 - Oude God   5 - 2
Dinsdag   15h00   Ten Hoeve - Vlug Vooruit 2   7 - 0
Donderdag   15h00   Ruggeveld 2 - Stabroek   0 - 7
        Antwerp 1 : Bye    
             
             
        Rangschikking Matchen Punten
             
        Ten Hoeve 8 46
        Laagland 2 8 40
        Emblem 2 8 36
        Antwerp 1 8 36
        Stabroek 8 32
        Oude God Sport 8 26
        Ruggeveld 2 8 18
        Blauwe Regen 2 8 12
        Vlug Vooruit 2 8 6
             
             
             
             
             
Derde Afdeling        
             
Speeldag   Uur   Wedstrijd   Resultaat
             
Week 27 (01.07.2019 - 05.07.2019)    
             
Maandag   15h00   Rommersheide - Emblem 3   0 - 7
Dinsdag   15h00   Ruggeveld 3 - Esso   2 - 5
        Antwerp 2 : Bye    
             
Week 28 (08.07.2019 - 12.07.2019)    
             
Maandag   14h00   Antwerp 2 - Rommersheide   2 - 5
Dinsdag   14h30   Emblem 3 - Ruggeveld 3   0 - 7
Woensdag   14h00   Esso : Bye    
             
Week 29 (15.07.2019 - 19.07.2019)    
             
Maandag   14h00   Antwerp 2 - Ruggeveld 3   2 - 5
Dinsdag   14h30   Emblem 3 - Esso   0 - 7
Dinsdag   15h00   Rommersheide : Bye    
             
Week 30 (22.07.2019 - 26.07.2019)    
             
Maandag   15h00   Rommersheide - Esso   2 - 5
Dinsdag   14h30   Emblem 3 - Antwerp 2   0 - 7
        Ruggeveld 3 : Bye    
             
Week 31 (29.07.2019 - 02.08.2019)    
             
Dinsdag   15h00   Ruggeveld 3 - Antwerp 2   7 - 0
Vrijdag   14h00   Esso - Emblem 3   7 - 0
        Rommersheide : Bye    
             
Week 32 (05.08.2019 - 09.08.2019)    
             
Maandag   15h00   Rommersheide - Ruggeveld 3   5 - 2
Vrijdag   14h00   Esso - Antwerp 2   7 - 0
        Emblem 3 : Bye    
             
Week 33 (12.08.2019 - 16.08.2019)    
             
Maandag   15h00   Rommersheide - Antwerp 2   5 - 2
Dinsdag   15h00   Ruggeveld 3 - Emblem 3   5 - 2
        Esso : Bye    
             
Week 34 (19.08.2019 - 23.08.2019)    
             
Dinsdag   14h30   Emblem 3 - Rommersheide   2 - 5
Vrijdag   14h00   Esso - Ruggeveld 3   5 - 2
        Antwerp 2 : Bye    
             
Week 35 (26.08.2019 - 30.08.2019)    
             
Maandag   14h00   Antwerp 2 - Emblem 3   7 - 0
Vrijdag   14h00   Esso - Rommersheide   7 - 0
        Ruggeveld 3 : Bye    
             
Week 36 (02.09.2019 - 06.09.2019)    
             
Maandag   14h00   Antwerp 2 - Esso   2 - 5
Dinsdag   15h00   Ruggeveld 3 - Rommersheide   7 - 0
        Emblem 3 : Bye    
             
             
        Rangschikking Matchen Punten
             
        Esso 8 48
        Ruggeveld 3 8 37
        Rommersheide 8 22
        Antwerp 2 8 22
        Emblem 3 8 11