Koninklijke Algemene Vereniging van Vriendenclubs  •  Afdeling Tennis
kalender dames2020 - Saturday 11 July 2020

 

    11/jul                  
                       
  INDIEN DATUM NIET PAST SPREEK ZELF AF        
  er kunnen nieuwe datums tussen reeds bestaande datums komen        
1e afdeling                    
                       
Boom 1                    
Brabo                    
Den Otter 1     geen deelname              
Emblem 1     geen deelname              
Peerdsbos 1                    
Stabroek 1                    
Zevenbergen 1                  
                       
do 2/jul Peerdsbos 1   Brabo   15 u. 1.-6./5.-7. 6.-4./6.-2. 2.-3.    
                       
ma 6/jul Brabo   Stabroek 1   15 u.          
                       
do 16/jul Zevenbergen 1 . Peerdsbos 1   14 u.          
do 16/jul Boom 1   Stabroek 1   16 u.          
                       
do 23/jul Peerdsbos 1   Boom 1   15 u.          
vr 24/jul Stabroek 1   Zevenbergen 1   15 u.          
                       
do 30/jul Zevenbergen 1   Boom 1   14 u.          
                       
do 6/aug Peerdsbos 1 . Stabroek 1   15 u.          
                       
ma 10/aug Brabo   Zevenbergen 1   15 u.          
                       
do 27/aug Boom 1 . Brabo   16 u.          
                       
di 5/mei Den Otter 1   Zevenbergen 1   14 u. vervalt        
do 14/mei Boom 1   Den Otter 1   16 u. vervalt        
di 9/jun Den Otter 1   Peerdsbos 1   14 u. vervalt        
vr 19/jun Stabroek 1   Den Otter 1   15 u. vervalt        
di   Den Otter 1 . Emblem 1   14 u. vervalt        
ma   Brabo   Den Otter 1   15 u. vervalt        
                       
vr 3/jul Stabroek 1   Emblem 1   15 u.          
do 9/jul Zevenbergen 1   Emblem 1   14 u.          
di 28/jul Emblem 1   Brabo   14.30 u.          
di 4/aug Emblem 1   Boom 1   14.30 u.          
di 11/aug Emblem 1   Peerdsbos 1   14.30 u.          
                       
                       
2e afdeling                    
                       
Aartselaar     geen deelname              
Borgerweert   geen deelname              
Brandt     geen deelname              
De Merel                    
Den Otter 2     geen deelname              
Gym     geen deelname              
Kalmthoutse                  
Ruggeveld 1     geen deelname              
Schoten     geen deelname              
                       
do 9/jul Kalmthoutse   De Merel   15 u. 6.-2./6.-2. 2.-6/4.-6.      
                       
do 7/mei Den Otter 2   Ruggeveld 1   14 u. vervalt        
do 14/mei Aartselaar   Den Otter 2   15 u. vervalt        
do 28/mei Den Otter 2   Borgerweert   14 u. vervalt        
do 11/jun Den Otter 2   Kalmthoutse   14 u. vervalt        
do 18/jun Schoten   Den Otter 2   15 u. vervalt        
do   Den Otter 2   Gym   14 u. vervalt        
di   De Merel   Den Otter 2   11 u. vervalt        
di 23/jun Brandt   Den Otter 2   15 u. vervalt        
                       
di 12/mei De Merel   Schoten   11 u. vervalt        
di 19/mei Brandt   Schoten   15 u. vervalt        
do 28/mei Kalmthoutse   Schoten   15 u. vervalt        
do 4/jun Schoten   Aartselaar   15 u. vervalt        
do 9/jul Schoten   Ruggeveld 1   15 u. vervalt        
do 16/jul Schoten   Gym   15 u. vervalt        
ma 29/jun Borgerweert   Schoten   15 u.          
                       
do 18/jun Aartselaar   Kalmthoutse   15 u. vervalt        
vr 26/jun Ruggeveld 1   Aartselaar   13.30 u. vervalt        
di 30/jun Gym   Aartselaar   13.30 u. vervalt        
do 9/jul Aartselaar   Borgerweert   15 u. vervalt        
di 14/jul Brandt   Aartselaar   15 u. vervalt        
                       
di 7/jul Gym   Borgerweert   13.30 u. vervalt        
vr 24/jul Ruggeveld 1   Gym   13.30 u. vervalt        
di 28/jul De Merel   Gym   11 u. vervalt        
di 11/aug Gym   Brandt   13.30 u vervalt        
di 1/sep Gym   Kalmthoutse   13.30 u. vervalt        
                       
do 2/jul Kalmthoutse   Ruggeveld 1   15 u. vervalt        
vr 10/jul Ruggeveld 1   Brandt   13.30 u. vervalt        
vr 17/jul Ruggeveld 1   De Merel   13.30 u. vervalt        
ma 27/jul Borgerweert   Ruggeveld 1   15 u. vervalt        
                       
ma 3/aug Borgerweert   Kalmthoutse   15 u. vervalt        
di 11/aug De Merel   Borgerweert   11 u. vervalt        
ma 17/aug Borgerweert   Brandt   15 u. vervalt        
                       
do 16/jul Kalmthoutse   Brandt   15 u. vervalt        
di 25/aug Brandt   De Merel   15 u. vervalt        
                       
                       
3e afdeling                    
                       
Blauwe Regen 1                  
Cantincrode 1                  
Dennenburg                    
Kooike                    
Laagland 1                    
7e Olympiade 1   geen deelname              
Peerdsbos 2                    
Vlug Vooruit 1                  
Zevenbergen 2                  
                       
do 2/jul Blauwe Regen 1   Cantincrode 1   11 u. 5.-7./2.-6. 7.-5./6.-4.   2.-3.  
do 2/jul Zevenbergen 2   Vlug Vooruit 1   15 u.          
                       
ma 6/jul Peerdsbos 2   Vlug Vooruit 1   15 u. 0.-6./1.-6. 2.-6/6.-2./13.-11. 2.-3.  
do 9/jul Blauwe Regen 1   Laagland 1   11 u. 1.-6./6.-2./6.-10. 4.-6./3.-6.   0.-5.  
vr 10/jul Cantincrode 1   Zevenbergen 2   15 u. 6.-0./6.-0. 6.-4./6.-3.   5.-0.  
                       
di 14/jul Laagland 1   Peerdsbos 2   15 u.          
do 16/jul Kooike   Cantincrode 1   15 u.          
                       
ma 20/jul Peerdsbos 2   Zevenbergen 2   15 u.          
do 23/jul Kooike   Laagland 1   15 u.          
vr 24/jul Vlug Vooruit 1   Blauwe Regen 1   11 u.          
vr 24/jul Cantincrode 1   Dennenburg   15 u.          
                       
ma 27/jul Peerdsbos 2   Kooike   15 u.          
di 28/jul Laagland 1   Cantincrode 1   15 u.          
wo 29/jul Dennenburg   Zevenbergen 2   15 u.          
wo 30/jul Dennenburg   Kooike   15 u.          
                       
wo 5/aug Dennenburg   Laagland 1   15 u.          
do 6/aug Kooike   Zevenbergen 2   15 u.          
vr 7/aug Vlug Vooruit 1   Dennenburg   11 u.          
vr 7/aug Cantincrode 1   Peerdsbos 2   15 u.          
                       
ma 10/aug Peerdsbos 2   Dennenburg   15 u.          
di 11/aug Laagland 1   Vlug Vooruit 1   15 u.          
                       
do 20/aug Zevenbergen 2   Blauwe Regen 1   15 u.          
vr 21/aug Cantincrode 1   Vlug Vooruit 1   15 u.          
                       
do 27/aug Blauwe Regen 1   Peerdsbos 2   11 u.          
do 27/aug Zevenbergen 2   Laagland 1   15 u.          
vr 28/aug Vlug Vooruit 1   Kooike   11 u.          
    Dennenburg   Blauwe Regen 1   15 u.          
    Blauwe Regen 1   Kooike   11 u.          
                       
do 14/mei Zevenbergen 2   7e Olympiade 1   15 u. vervalt        
vr 29/mei Vlug Vooruit 1   7e Olympiade 1   11 u. vervalt        
vr 5/jun 7e Olympiade 1   Blauwe Regen 1   15 u. vervalt        
vr 12/jun 7e Olympiade 1   Cantincrode 1   15 u. vervalt        
do 18/jun Kooike   7e Olympiade 1   15 u. vervalt        
vr 26/jun 7e Olympiade 1   Dennenburg   15 u. vervalt        
di 7/jul Laagland 1   7e Olympiade 1   15 u. vervalt        
vr 24/jul 7e Olympiade 1   Peerdsbos 2   15 u. vervalt        
                       
                       
4e afdeling                    
                       
Antwerp 1                    
Laagland 2                    
7e Olympiade 2   geen deelname              
Rommersheide 1                  
Snauwaert     geen deelname              
TC 80                    
Ter Linden     geen deelname              
Vlug Vooruit 2                  
Witte Duivels                  
                       
vr 3/jul Laagland 2   Witte Duivels   14 u.          
vr 3/jul Vlug Vooruit 2   Rommersheide 1   15 u.          
                       
di 7/jul Rommersheide 1   Laagland 2   11 u     5.-0.    
vr 10/jul Vlug Vooruit 2   Antwerp 1   15 u.          
                       
do 16/jul Antwerp 1   Laagland 2   10 u.          
do 16/jul Witte Duivels   Vlug Vooruit 2   14 u.          
                       
do 23/jul Antwerp 1   Rommersheide 1   10 u.          
do 23/jul Witte Duivels   TC 80   14 u.          
                       
di 28/jul Rommersheide 1   Witte Duivels   11 u.          
vr 31/jul Vlug Vooruit 2   TC 80   15 u.          
                       
do 6/aug TC 80   Antwerp 1   15 u.          
vr 7/aug Laagland 2   Vlug Vooruit 2   14 u.          
                       
do 13/aug TC 80   Laagland 2   15 u.          
                       
di 18/aug Rommersheide 1   TC 80   11 u.          
do 20/aug Witte Duivels   Antwerp 1   14 u.          
                       
di 12/mei 7e Olympiade 2   Antwerp 1   15 u. vervalt        
di 19/mei 7e Olympiade 2   Snauwaert   15 u. vervalt        
di 26/mei Ter Linden   7e Olympiade 2   14 u. vervalt        
do 11/jun TC 80   7e Olympiade 2   15 u. vervalt        
vr 19/jun Vlug Vooruit 2   7e Olympiade 2   15 u. vervalt        
di 23/jun 7e Olympiade 2   Witte Duivels   15 u. vervalt        
di 7/jul 7e Olympiade 2   Rommersheide 1   15 u. vervalt        
vr 24/jul Laagland 2   7e Olympiade 2   14 u. vervalt        
                       
do 2/jul Antwerp 1   Snauwaert   10 u. vervalt        
do 9/jul Witte Duivels   Snauwaert   14 u vervalt        
di 14/jul Rommersheide 1   Snauwaert   11 u. vervalt        
do 23/jul Snauwaert   Vlug Vooruit 2   14.30 u. vervalt        
do 20/aug Snauwaert   Ter Linden   14.30 u. vervalt        
do 27/aug Snauwaert   TC 80   14.30 u. vervalt        
do 3/sep Snauwaert   Laagland 2   14.30 u. vervalt        
                       
do 2/jul TC 80   Ter Linden   15 u. vervalt        
vr 31/jul Laagland 2   Ter Linden   14 u. vervalt        
di 4/aug Ter Linden   Rommersheide 1   14 u. vervalt        
di 11/aug Ter Linden   Vlug Vooruit 2   14 u. vervalt        
do 27/aug Antwerp 1   Ter Linden   10 u. vervalt        
di 1/sep Ter Linden   Witte Duivels   14 u. vervalt        
                       
                       
5e afdeling                    
                       
Borsbeek     geen deelname              
Emblem 2                    
GPH                    
MTC 1     geen deelname              
Rommersheide 2                  
Ruggeveld 2     geen deelname              
Stabroek 2     geen deelname              
Ten Hoeve                    
Vlug Vooruit 3                  
                       
do 2/jul Vlug Vooruit 3   Rommersheide 2   15 u.          
                       
do 9/jul Vlug Vooruit 3   Ten Hoeve   15 u.          
                       
di 14/jul Emblem 2   GPH   14.30 u.          
                       
ma 20/jul Ten Hoeve   GPH   13 u.          
                       
di 28/jul GPH   Vlug Vooruit 3   15 u.          
do 30/jul Rommersheide 2   Ten Hoeve   15 u.          
                       
di 4/aug GPH   Rommersheide 2   15 u          
                       
di 18/aug Emblem 2   Ten Hoeve   14.30 u.          
                       
do 27/aug Rommersheide 2   Emblem 2   15 u.          
                       
di 1/sep Emblem 2   Vlug Vooruit 3   14.30 u          
                       
vr 11/sep Ruggeveld 2   Emblem 2   13.30 u.          
                       
                       
vr 3/jul Ruggeveld 2   GPH   13.30 u. vervalt        
do 9/jul Rommersheide 2   Ruggeveld 2   15 u. vervalt        
ma 13/jul Ten Hoeve   Ruggeveld 2   15 u. vervalt        
vr 24/jul Ruggeveld 2   Stabroek 2   13.30 u. vervalt        
vr 31/jul MTC 1   Ruggeveld 2   15 u. vervalt        
vr 7/aug Ruggeveld 2   Borsbeek   13.30 u. vervalt        
do 13/aug Vlug Vooruit 3   Ruggeveld 2   15 u. vervalt        
                       
vr 17/jul Borsbeek   Rommersheide 2   14.30 u. vervalt        
vr 31/jul Borsbeek   Stabroek 2   14.30 vervalt        
vr 14/aug Borsbeek   Emblem 2   14.30 u. vervalt        
di 18/aug GPH   Borsbeek   15 u. vervalt        
do 27/aug Vlug Vooruit 3   Borsbeek   15 u. vervalt        
ma 31/aug Ten Hoeve   Borsbeek   15 u. vervalt        
vr 11/sep Borsbeek   MTC 1   14.30 u. vervalt        
                       
di 14/jul Stabroek 2   MTC 1   14 u. vervalt        
do 13/aug Rommersheide 2   Stabroek 2   15 u. vervalt        
di 18/aug Stabroek 2   Vlug Vooruit 3   14 u. vervalt        
di 25/aug Stabroek 2   GPH   14 u. vervalt        
di 4/aug Emblem 2   Stabroek 2   14.30 u. vervalt        
di 8/sep Stabroek 2   Ten Hoeve   14 u. vervalt        
                       
di 7/jul GPH   MTC 1   15 u. vervalt        
vr 24/jul MTC 1   Rommersheide 2   15 u. vervalt        
vr 7/aug MTC 1   Vlug Vooruit 3   15 u. vervalt        
ma 10/aug Ten Hoeve   MTC 1   15 u. vervalt        
vr 18/sep MTC 1   Emblem 2   15 u. vervalt        
                       
                       
6e afdeling                    
                       
Blauwe Regen 2                  
De Chalet     geen deelname              
De Meyl     geen deelname              
Laagland 3                    
Linkeroever     geen deelname              
Olse                    
7e Olympiade 3   geen deelname              
Stabroek 3                    
Zevenbergen 3                  
                       
ma 6/jul Zevenbergen 3   Stabroek 3   15 u. 7.-6./6.-2. 6.-1./6.-4. 5.-0.    
                       
di 14/jul Blauwe Regen 2   Laagland 3   14 u.          
wo 14/jul Olse   Blauwe Regen 2   15 u.          
                       
ma 20/jul Zevenbergen 3   Olse   15 u.          
                       
vr 24/jul Stabroek 3   Laagland 3   14 u.          
                       
do 30/jul Laagland 3   Zevenbergen 3   15 u.          
vr 31/jul Stabroek 3   Olse   14 u.          
                       
do 6/aug Laagland 3   Olse   15 u          
                       
vr 14/aug Stabroek 3   Blauwe Regen 2   14 u.          
                       
ma 24/aug Zevenbergen 3   Blauwe Regen 2   15 u.          
                       
ma 11/mei De Chalet   7e Olympiade 3   14 u. vervalt        
ma 18/mei 7e Olympiade 3   Zevenbergen 3   15 u. vervalt        
ma 25/mei Linkeroever   7e Olympiade 3   15 u. vervalt        
ma 8/jun 7e Olympiade 3   De Meyl   15 u. vervalt        
di 16/jun Blauwe Regen 2   7e Olympiade 3   14 u. vervalt        
ma 29/jun 7e Olympiade 3   Stabroek 3   15 u vervalt        
wo 15/jul Olse   7e Olympiade 3   15 u. vervalt        
ma 20/jul 7e Olympiade 3   Laagland 3   15 u. vervalt        
                       
vr 29/mei Stabroek 3   De Meyl   14 u. vervalt        
di 2/jun De Meyl   Zevenbergen 3   14.30 u. vervalt        
di 23/jun De Meyl   Linkeroever   14.30 u. vervalt        
wo 1/jul Olse   De Meyl   15 u. vervalt        
di 7/jul De Meyl   Laagland 3   14.30 u. vervalt        
di 28/jul De Meyl   Blauwe Regen 2   14.30 u. vervalt        
ma 13/jul De Chalet   De Meyl   14 u. vervalt        
                       
do 2/jul Laagland 3   De Chalet   15 u. vervalt        
di 7/jul Blauwe Regen 2   De Chalet   14 u. vervalt        
ma 13/jul Linkeroever   De Chalet   15 u. vervalt        
wo 29/jul Olse   De Chalet   15 u. vervalt        
ma 3/aug De Chalet   Stabroek 3   14 u. vervalt        
ma 10/aug De Chalet   Zevenbergen 3   14 u. vervalt        
                       
ma 6/jul Linkeroever   Olse   15 u. vervalt        
ma 20/jul Linkeroever   Stabroek 3   15 u. vervalt        
di 4/aug Blauwe Regen 2   Linkeroever   14 u. vervalt        
do 13/aug Laagland 3   Linkeroever   15 u. vervalt        
ma 17/aug Zevenbergen 3   Linkeroever   15 u. vervalt        
                       
                       
7e afdeling                    
                       
Antwerp 2                    
Boom 2                    
Cantincrode 2                  
Den Otter 3     geen deelname              
Laagland 4                    
MTC 2     geen deelname              
7e Olympiade 4   geen deelname              
Ruggeveld 3     geen deelname              
Vlug Vooruit 4                  
                       
vr 3/jul Boom   Vlug Vooruit 4   15 u.          
                       
di 7/jul Antwerp 2   Boom 2   10 u.          
                       
vr 17/jul Boom 2   Cantincrode 2   15 u.          
                       
ma 27/jul Vlug Vooruit 4   Laagland 4   15 u.          
do 30/jul Cantincrode 2   Antwerp 2   15 u.          
                       
ma 3/aug Vlug Vooruit 4   Antwerp 2   15 u.          
do 6/aug Cantincrode 2   Laagland 4   15 u.          
                       
di 11/aug Antwerp 2   Laagland 4   10 u.          
vr 14/aug Laagland 4   Boom 2   15 u.          
                       
do 20/aug Cantincrode 2   Vlug Vooruit 4   15 u.          
                       
                       
do 7/mei 7e Olympiade 4   Den Otter 3   15 u. vervalt        
ma 11/mei Den Otter 3   Vlug Vooruit 4   14 u. vervalt        
di 9/jun Antwerp 2   Den Otter 3   10 u. vervalt        
ma 15/jun Den Otter 3   MTC 2   14 u. vervalt        
vr 19/jun Ruggeveld 3   Den Otter 3   13.30 u. vervalt        
ma 22/jun Den Otter 3   Boom 2   14 u. vervalt        
do   Cantincrode   Den Otter 3   15 u. vervalt        
ma   Den Otter 3   Laagland 4   14 u. vervalt        
                       
vr 15/mei MTC 2   7e Olympiade 4   15 u. vervalt        
vr 29/mei Boom 2   7e Olympiade 4   15 u. vervalt        
do 4/jun 7e Olympiade 4   Vlug Vooruit 4   15 u. vervalt        
do 11/jun 7e Olympiade 4   Cantincrode 2   15 u. vervalt        
vr 19/jun Laagland 4   7e Olympiade 4   15 u. vervalt        
di 30/jun Antwerp 2   7e Olympiade 4   10 u. vervalt        
do 9/jul 7e Olympiade 4   Ruggeveld 3   15 u. vervalt        
                       
ma 13/jul Vlug Vooruit 4   Ruggeveld 3   15 u. vervalt        
vr 24/jul Laagland 4   Ruggeveld 3   15 u. vervalt        
vr 31/jul Ruggeveld 3   MTC 2   13.30 u. vervalt        
vr 7/aug Boom 2   Ruggeveld 3   15 u. vervalt        
vr 14/aug Ruggeveld 3   Cantincrode 2   13.30 u. vervalt        
vr 21/aug Ruggeveld 3   Antwerp 2   13.30 u. vervalt        
                       
vr 3/jul MTC 2   Cantincrode 2   15 u. vervalt        
vr 10/jul Laagland 4   MTC 2   15 u. vervalt        
ma 20/jul Vlug Vooruit 4   MTC 2   15 u. vervalt        
vr 17/jul MTC 2   Antwerp 2   15 u. vervalt        
vr 21/aug MTC 2   Boom 2   15 u. vervalt