Koninklijke Algemene Vereniging van Vriendenclubs  •  Afdeling Tennis
kalender dames - Monday 15 April 2019

aanpassing 15-4

DAMES                
                 
1e afdeling                
                 
Brabo                
Brandt                
Cantincrode 1                
Den Otter 1                
Emblem 1                
Gym                
Peerdsbos 1                
Ruggeveld 1                
Zevenbergen 1                
                 
dinsdag   16-apr   Brandt . Brabo   14 u.
vrijdag   19-apr   Ruggeveld 1 . Peerdsbos 1   13.30 u.
                 
dinsdag   23-apr   Gym . Emblem 1   13.30 u.
vrijdag   26-apr   Ruggeveld 1 . Zevenbergen 1   13.30 u.
vrijdag   26-apr   Cantincrode 1 . Brandt   14 u.
vrijdag   26-apr   Den Otter 1 . Peerdsbos 1   14.30 u.
                 
maandag   29-apr   Brabo . Cantincrode 1   15 u.
dinsdag   30-apr   Emblem 1 . Den Otter 1   14.30 u.
donderdag   2-mei   Peerdsbos 1 . Gym   15 u.
donderdag   2-mei   Zevenbergen 1 . Brandt   15 u.
                 
dinsdag   7-mei   Gym . Zevenbergen 1   13.30 u.
dinsdag   7-mei   Emblem 1 . Brabo   14.30 u.
donderdag   9-mei   Peerdsbos 1 . Brandt   15 u.
vrijdag   10-mei   Den Otter 1 . Cantincrode 1   14.30 u.
                 
maandag   13-mei   Brabo . Gym   15 u.
donderdag   16-mei   Zevenbergen 1 . Den Otter 1   15 u.
vrijdag   17-mei   Ruggeveld 1 . Emblem 1   13.30 u.
vrijdag   17-mei   Cantincrode 1 . Peerdsbos 1   14 u.
                 
maandag   20-mei   Brabo . Zevenbergen 1   15 u.
dinsdag   21-mei   Gym . Ruggeveld 1   13.30 u.
dinsdag   21-mei   Brandt . Emblem 1   14 u.
vrijdag   24-mei   Cantincrode 1 . Ruggeveld 1   14 u.
                 
maandag   27-mei   Brabo . Ruggeveld 1   15 u.
dinsdag   28-mei   Brandt . Gym   14 u.
                 
donderdag   6-jun   Zevenbergen 1 . Peerdsbos 1   15 u.
vrijdag   7-jun   Cantincrode 1 . Gym   14 u.
vrijdag   7-jun   Den Otter 1 . Brabo   14.30 u.
                 
dinsdag   11-jun   Brandt . Den Otter 1   14 u.
donderdag   13-jun   Zevenbergen 1 . Cantincrode 1   15 u.
donderdag   13-jun   Peerdsbos 1 . Emblem 1   15 u.
                 
dinsdag   18-jun   Emblem 1 . Zevenbergen 1   14.30 u.
donderdag   20-jun   Peerdsbos 1 . Brabo   15 u.
vrijdag   21-jun   Den Otter 1 . Ruggeveld 1   14.30 u.
                 
dinsdag   25-jun   Gym . Den Otter 1   13.30 u.
dinsdag   25-jun   Emblem 1 . Cantincrode 1   14.30 u.
vrijdag   28-jun   Ruggeveld 1 . Brandt   13.30 u.
                 
                 
2e afdeling                
                 
Aartselaar                
Borgerweert                
Den Otter 2                
Laagland 1                
7e Olympiade 1                
Peersbos 2                
Schoten                
Stabroek 1                
Vlug Vooruit 1                
Zevenbergen 2                
                 
maandag   15-apr   Vlug Vooruit 1 . Den Otter 2   11 u.
maandag   15-apr   Peerdsbos 2 . Schoten   15 u.
vrijdag   19-apr   Stabroek 1 . Laagland 1   14 u.
vrijdag   19-apr   Borgerweert . Aartselaar   15 u.
                 
dinsdag   23-apr   Laagland 1 . Vlug Vooruit 1   15 u.
donderdag   25-apr   Zevenbergen 2 . Borgerweert   15 u.
donderdag   25-apr   Aartselaar . Schoten   15 u.
vrijdag   26-apr   7e Olympiade 1 . Stabroek 1   14 u.
                 
maandag   29-apr   Vlug Vooruit 1 . 7e Olympiade 1   11 u.
dinsdag   30-apr   Laagland 1 . Peerdsbos 2   15 u.
donderdag   2-mei   Aartselaar . Den Otter 2   15 u.
vrijdag   3-mei   Stabroek 1 . Schoten   14 u.
                 
donderdag   9-mei   Den Otter 2 . Borgerweert   15 u.
donderdag   9-mei   Schoten . Zevenbergen 2   15 u.
vrijdag   10-mei   Stabroek 1 . Peerdsbos 2   14 u.
                 
maandag   13-mei   Peerdsbos 2 . Vlug Vooruit 1   15 u.
donderdag   16-mei   Aartselaar . 7e Olympiade 1   15 u.
donderdag   16-mei   Den Otter 2 . Laagland 1   15 u.
donderdag   16-mei   Schoten . Borgerweert   15 u.
                 
maandag   20-mei   Peerdsbos 2 . Aartselaar   15 u.
donderdag   23-mei   Zevenbergen 2 . Den Otter 2   15 u.
donderdag   23-mei   Schoten . Vlug Vooruit 1   15 u.
vrijdag   24-mei   7e Olympiade 1 . Borgerweert   14 u.
                 
maandag   27-mei   Vlug Vooruit 1 . Stabroek 1   11 u.
maandag   27-mei   Peerdsbos 2 . Den Otter 2   15 u.
dinsdag   28-mei   Laagland 1 . Zevenbergen 2   15 u.
vrijdag   31-mei   7e Olympiade 1 . Laagland 1   14 u.
                 
donderdag   6-jun   Den Otter 2 . 7e Olympiade 1   15 u.
donderdag   6-jun   Aartselaar . Vlug Vooruit 1   15 u.
vrijdag   7-jun   Stabroek 1 . Zevenbergen 2   14 u.
vrijdag   7-jun   Borgerweert . Peerdsbos 2   15 u.
                 
donderdag   13-jun   Den Otter 2 . Schoten   15 u.
vrijdag   14-jun   Stabroek 1 . Aartselaar   14 u.
vrijdag   14-jun   7e Olympiade 1 . Zevenbergen 2   14 u.
                 
maandag   17-jun   Peerdsbos 2 . 7e Olympiade 1   15 u.
donderdag   20-jun   Schoten . Laagland 1   15 u.
donderdag   20-jun   Zevenbergen 2   Aartselaar   15 u.
donderdag   20-jun   Den Otter 2 . Stabroek 1   15 u.
vrijdag   21-jun   Borgerweert . Stabroek 1   15 u.
                 
maandag   24-jun   Vlug Vooruit 1 . Borgerweert   11 u.
donderdag   27-jun   Schoten . 7e Olympiade 1   15 u.
donderdag   27-jun   Zevenbergen 2 . Peerdsbos 2   15 u.
vrijdag   28-jun   Borgerweert . Laagland 1   15 u.
                 
dinsdag   2-jul   Laagland 1 . Aartselaar   15 u.
donderdag   4-jul   Zevenbergen 2 . Vlug Vooruit 1   15 u.
                 
                 
3e AFDELING                
                 
Laagland 2                
7e Olympiade 2                
Rommersheide 1                
Snauwaert                
TC 80                
Vlug Vooruit 2                
Witte Duivels                
                 
donderdag   18-apr   Witte Duivels . Rommersheide 1   14 u.
donderdag   18-apr   Kalmthoutse . Dennenburg   15 u.
donderdag   18-apr   TC 80 . Laagland 2   15 u.
vrijdag   19-apr   Vlug Vooruit 2 . Kooike   15 u.
                 
dinsdag   23-apr   7e Olympiade 2 . TC 80   14 u.
woensdag   24-apr   Dennenburg . Kooike   15 u.
donderdag   25-apr   Laagland 2 . Vlug Vooruit 2   14 u.
donderdag   25-apr   Kalmthoutse . Rommersheide 1   15 u.
                 
donderdag   2-mei   Witte Duivels . Kalmthoutse   14 u.
donderdag   2-mei   Laagland 2 . Dennenburg   14 u.
donderdag   2-mei   Snauwaert . 7e Olympiade 2   14.30 u.
donderdag   2-mei   TC 80 . Rommersheide 1   15 u.
                 
donderdag   9-mei   Rommersheide 1 . Snauwaert   15 u.
donderdag   9-mei   Kooike . Kalmthoutse   15 u.
donderdag   9-mei   TC 80 . Witte Duivels   15 u.
vrijdag   10-mei   Vlug Vooruit 2 . 7e Olympiade 2   15 u.
                 
woensdag   15-mei   Dennenburg . 7e Olympiade 2   15 u.
donderdag   16-mei   Snauwaert . Witte Duivels   14.30 u.
donderdag   16-mei   Kalmthoutse . Laagland 2   15 u.
donderdag   16-mei   Kooike . Rommersheide   15 u.
vrijdag   17-mei   Vlug Vooruit 2 . TC 80   15 u.
                 
dinsdag   21-mei   7e Olympiade 2 . Kalmthoutse   14 u.
donderdag   23-mei   Witte Duivels . Kooike   14 u.
donderdag   23-mei   Rommersheide 1 . Vlug Vooruit 2   15 u.
donderdag   23-mei   TC 80 . Snauwaert   15 u.
                 
dinsdag   28-mei   7e Olympiade 2 . Laagland 2   14 u.
woensdag   29-mei   Dennenburg . Snauwaert   15 u.
                 
dinsdag   4-jun   7e Olympiade 2 . Witte Duivels   14 u.
donderdag   6-jun   Snauwaert . Vlug Vooruit 2   14.30 u.
donderdag   6-jun   Kooike . Laagland 2   15 u.
donderdag   6-jun   TC 80 . Dennenburg   15 u.
                 
donderdag   13-jun   Laagland 2 . Witte Duivels   14 u.
donderdag   13-jun   Snauwaert . Kalmthoutse   14.30 u.
donderdag   13-jun   Rommersheide 1 . Dennenburg   15 u.
donderdag   13-jun   Kooike . 7e Olympiade 2   15 u.
                 
donderdag   20-jun   Laagland 2 . Rommersheide 1   14 u.
donderdag   20-jun   Witte Duivels . Vlug Vooruit 2   14 u.
donderdag   20-jun   Kalmthoutse . TC 80   15 u.
                 
woensdag   26-jun   Dennenburg . Vlug Vooruit 2   15 u.
donderdag   27-jun   Kooike . Snauwaert   15 u.
                 
donderdag   4-jul   Witte Duivels . Dennenburg   14 u.
donderdag   4-jul   Snauwaert . Laagland 2   14.30 u.
donderdag   4-jul   Kooike . TC 80   15 u.
donderdag   4-jul   Rommersheide 1 . 7e Olympiade 2   15 u.
vrijdag   5-jul   Vlug Vooruit 2 . Kalmthoutse   15 u.
                 
                 
4e afdeling                
                 
Blauwe Regen 2                
Borsbeek                
De Merel                
Emblem 3                
GPH                
MTC 1                
Rommersheide 2                
Ruggeveld 2                
Ten Hoeve                
Vlug Vooruit 3                
Zevenbergen 3                
                 
donderdag   18-apr   Vlug Vooruit 3 . Blauwe Regen 2   15 u.
vrijdag   19-apr   Ruggeveld 2 . Rommersheide 2   13.30 u.
                 
dinsdag   23-apr   De Merel . Rommersheide 2   14 u.
dinsdag   23-apr   GPH . Vlug Vooruit 3   15 u.
donderdag   25-apr   Blauwe Regen 2 . Ten Hoeve   13 u.
vrijdag   26-apr   Ruggeveld 2 . MTC 1   13.30 u.
vrijdag   26-apr   Borsbeek . Emblem 3   14.30 u.
                 
maandag   29-apr   Zevenbergen 3 . De Merel   15 u.
dinsdag   30-apr   GPH . Borsbeek   15 u.
dinsdag   30-apr   Rommersheide 2 . Blauwe Regen 2   15 u.
donderdag   2-mei   Blauwe Regen 2 . Emblem 3   13 u.
vrijdag   3-mei   Ruggeveld 2 . Vlug Vooruit 3   13.30 u.
vrijdag   3-mei   MTC 1 . Ten Hoeve   15 u.
                 
maandag   6-mei   Ten Hoeve . Rommersheide 2   15 u.
dinsdag   7-mei   Emblem 3 . De Merel   14.30 u.
donderdag   9-mei   Vlug Vooruit 3 . MTC 1   15 u.
vrijdag   10-mei   Ruggeveld 2 . Zevenbergen 3   13.30 u.
vrijdag   10-mei   Borsbeek . Blauwe Regen 2   14.30 u.
                 
maandag   13-mei   Zevenbergen 3 . Emblem 3   15 u.
maandag   13-mei   Ten Hoeve . Ruggeveld 2   15 u.
dinsdag   14-mei   De Merel . GPH   14 u.
dinsdag   14-mei   Rommersheide 2 . Vlug Vooruit 3   15 u.
vrijdag   17-mei   Borsbeek . MTC 1   14.30 u.
                 
maandag   20-mei   Ten Hoeve . Zevenbergen 3   15 u.
dinsdag   21-mei   Emblem 3 . GPH   14.30 u.
donderdag   23-mei   Blauwe Regen 2 . Ruggeveld 2   13 u.
vrijdag   24-mei   Borsbeek . Vlug Vooruit 3   14.30 u.
vrijdag   24-mei   MTC 1 . De Merel   15 u.
                 
maandag   27-mei   Zevenbergen 3 . Vlug Vooruit 3   15 u.
dinsdag   28-mei   De Merel . Ten Hoeve   14 u.
dinsdag   28-mei   Emblem 3 . MTC 1   14.30 u.
dinsdag   28-mei   Rommersheide 2 . Borsbeek   15 u.
dinsdag   28-mei   GPH . Blauwe Regen 2   15 u.
                 
maandag   3-jun   Zevenbergen 3 . Rommersheide 2   15 u.
dinsdag   4-jun   De Merel . Borsbeek   14 u.
dinsdag   4-jun   Emblem 3 . Ruggeveld 2   14.30 u.
donderdag   6-jun   Vlug Vooruit 3 . Ten Hoeve   15 u.
vrijdag   7-jun   MTC   GPH   15 u.
                 
dinsdag   11-jun   De Merel . Vlug Vooruit 3   14 u.
dinsdag   11-jun   Rommersheide 2 . Emblem 3   15 u.
dinsdag   11-jun   GPH . Zevenbergen 3   15 u.
vrijdag   14-jun   Borsbeek . Ruggeveld 2   14.30 u.
vrijdag   14-jun   MTC . Blauwe Regen 2   15 u.
                 
maandag   17-jun   Ten Hoeve . Borsbeek   15 u.
dinsdag   18-jun   GPH . Rommersheide 2   15 u.
donderdag   20-jun   Blauwe Regen 2 . De Merel   13 u.
vrijdag   21-jun   MTC 1 . Zevenbergen 3   15 u.
                 
maandag   24-jun   Ten Hoeve . GPH   15 u.
maandag   24-jun   Zevenbergen 3 . Borsbeek   15 u.
dinsdag   25-jun   Rommersheide 2 . MTC 1   15 u.
donderdag   27-jun   Vlug Vooruit 3 . Emblem 3   15 u.
vrijdag   28-jun   Ruggeveld 2 . De Merel   13.30 u.
                 
dinsdag   2-jul   Emblem 3 . Ten Hoeve   14.30 u.
donderdag   4-jul   Blauwe Regen 2 . Zevenbergen 3   13 u.
vrijdag   5-jul   Ruggeveld 2 . GPH   13.30 u.
                 
                 
5e afdeling                
                 
Antwerp 1                
Blauwe Regen 1                
De Chalet                
De Meyl                
Laagland 3                
Linkeroever                
Olse                
7e Olympiade 3                
Stabroek 2                
Vlug Vooruit 4                
                 
dinsdag   16-apr   Stabroek 2 . Antwerp 1   14 u.
woensdag   17-apr   Olse . De Chalet   15 u.
donderdag   18-apr   Laagland 3 . Linkeroever   15 u.
                 
dinsdag   23-apr   Blauwe Regen 1 . Linkeroever   13 u.
dinsdag   23-apr   Stabroek 2 . Vlug Vooruit 4   14 u.
dinsdag   23-apr   De Meyl . Olse   14.30 u.
donderdag   25-apr   Antwerp 1 . Laagland 3   14 u.
                 
maandag   29-apr   De Chalet . Stabroek 2   14 u.
dinsdag   30-apr   De Meyl . Laagland 3   14.30 u.
dinsdag   30-apr   Vlug Vooruit 4 . 7e Olympiade 3   15 u.
donderdag   2-mei   Antwerp 1 . Blauwe Regen 1   14 u.
                 
maandag   6-mei   Linkeroever . 7e Olympiade 3   15 u.
dinsdag   7-mei   Stabroek 2 . De Meyl   14 u.
donderdag   9-mei   Laagland 3 . De Chalet   15 u.
                 
maandag   13-mei   7e Olympiade 3 . Antwerp 1   14 u.
dinsdag   14-mei   Blauwe Regen 1 . De Chalet   13 u.
dinsdag   14-mei   Stabroek 2 . Olse   14 u.
dinsdag   14-mei   Vlug Vooruit 4 . Linkeroever   15 u.
                 
maandag   20-mei   De Chalet . 7e Olympiade 3   14 u.
maandag   20-mei   Linkeroever . Antwerp 1   15 u.
dinsdag   21-mei   De Meyl . Blauwe Regen 1   14.30 u.
dinsdag   21-mei   Vlug Vooruit 4 . Laagland 3   15 u.
                 
maandag   27-mei   7e Olympiade 3 . De Meyl   14 u.
maandag   27-mei   Linkeroever . De Chalet   15 u.
dinsdag   28-mei   Stabroek 2 . Blauwe Regen 1   14 u.
woensdag   29-mei   Olse . Laagland 3   15 u.
                 
maandag   3-jun   7e Olympiade 3 . Stabroek 2   14 u.
dinsdag   4-jun   Blauwe Regen 1 . Olse   13 u.
dinsdag   4-jun   De Meyl . Linkeroever   14.30 u.
donderdag   6-jun   Antwerp 1 . Vlug Vooruit 4   14 u.
donderdag   6-jun   Laagland 3 . Stabroek 2   15 u.
                 
dinsdag   11-jun   De Meyl . De Chalet   14.30 u.
woensdag   12-jun   Olse . 7e Olympiade 3   15 u.
maandag   17-jun   De Chalet . Antwerp 1   14 u.
                 
dinsdag   18-jun   Blauwe Regen 1 . Laagland 3   13 u.
dinsdag   18-jun   Vlug Vooruit 4 . De Meyl   15 u.
                 
maandag   24-jun   7e Olympiade 3 . Blauwe Regen 1   14 u.
maandag   24-jun   Linkeroever . Olse   15 u.
maandag   24-jun   De Chalet . Vlug Vooruit 4   14 u.
woensdag   26-jun   Olse . Vlug Vooruit 4   15 u.
                 
donderdag   27-jun   Antwerp 1 . De Meyl   14 u.
maandag   1-jul   Linkeroever . Stabroek 2   15 u.
dinsdag   2-jul   Vlug Vooruit 4 . Blauwe Regen 1   15 u.
woensdag   3-jul   Olse . Antwerp 1   15 u.
donderdag   4-jul   Laagland 3 . 7e Olympiade 3   15 u.
                 
                 
6e afdeling                
                 
Antwerp 2                
Boom                
Cantincrode 2                
Den Otter 3                
Laagland 4                
MTC 2                
7e Olympiade 4                
Ruggeveld 3                
Stabroek 3                
Vlug Vooruit 5                
                 
                 
dinsdag   16-apr   Den Otter 3 . 7e Olympiade 4   14 u.
donderdag   18-apr   Cantincrode 2 . Ruggeveld 3   14 u.
vrijdag   19-apr   Boom . Stabroek 3   15 u.
vrijdag   19-apr   Laagland 4 . MTC 2   15 u.
                 
donderdag   25-apr   7e Olympiade 4 . Cantincrode 2   14 u.
vrijdag   26-apr   MTC 2 . Den Otter 3   15 u.
vrijdag   26-apr   Laagland 4 . Vlug Vooruit 5   15 u.
                 
maandag   29-apr   Vlug Vooruit 5 . Antwerp 2   15 u.
dinsdag   30-apr   Den Otter 3 . Laagland 4   14 u.
donderdag   2-mei   Cantincrode 2 . MTC 2   14 u.
donderdag   3-mei   Ruggeveld 3 . Boom   13.30 u.
                 
dinsdag   7-mei   Antwerp 2 . Stabroek 3   14 u.
donderdag   9-mei   Cantincrode 2 . Den Otter 3   14 u.
vrijdag   10-mei   Boom . 7e Olympiade 4   15 u.
                 
maandag   13-mei   Vlug Vooruit 5 . MTC 2   15 u.
vrijdag   17-mei   Stabroek 3 . Vlug Vooruit 5   14 u.
vrijdag   17-mei   Ruggeveld 3 . Antwerp 2   14 u.
vrijdag   17-mei   MTC 2 . Boom   15 u.
vrijdag   17-mei   Laagland 4 . Cantincrode 2   15 u.
                 
dinsdag   21-mei   Den Otter 3 . Antwerp 2   14 u.
vrijdag   24-mei   Stabroek 3 . 7e Olympiade 4   14 u.
                 
maandag   27-mei   Vlug Vooruit 5 . Ruggeveld 3   15 u.
vrijdag   31-mei   7e Olympiade 4 . Laagland 4   14 u.
vrijdag   31-mei   Ruggeveld 3 . Den Otter 3   14 u.
vrijdag   31-mei   Stabroek 3 . Cantincrode 2   14 u.
                 
maandag   3-jun   Vlug Vooruit 5 . Den Otter 3   15 u.
dinsdag   4-jun   Antwerp 2 . 7e Olympiade 4   14 u.
dinsdag   4-jun   Den Otter 3 . Stabroek 3   14 u.
vrijdag   7-jun   Boom . Cantincrode 2   15 u.
                 
donderdag   13-jun   7e Olympiade 4 . Vlug Vooruit 5   14 u.
vrijdag   14-jun   Den Otter 3 . Boom   14 u.
vrijdag   14-jun   MTC 2 . Antwerp 2   15 u.
vrijdag   14-jun   Laagland 4 . Ruggeveld 3   15 u
                 
vrijdag   21-jun   Ruggeveld 3 . Stabroek 3   14 u.
vrijdag   21-jun   MTC 2 . 7e Olympiade 4   15 u.
vrijdag   21-jun   Boom . Antwerp 2   15 u.
                 
dinsdag   25-jun   Antwerp 2 . Laagland 4   14 u.
donderdag   27-jun   7e Olympiade 4 . Ruggeveld 3   14 u.
donderdag   27-jun   Cantincrode 2 . Vlug Vooruit 5   14 u.
vrijdag   28-jun   MTC 2 . Stabroek 3   15 u.
vrijdag   28-jun   Boom . Laagland 4   15 u.
                 
maandag   1-jul   Vlug Vooruit 5 . Boom   15 u
dinsdag   2-jul   Antwerp 2 . Cantincrode 2   14 u.
vrijdag   5-jul   Ruggeveld 3 . MTC 2   14 u.
vrijdag   5-jul   Stabroek 3 . Laagland 4   14 u.